Volan

Zavisi kolko igras auto-igrice,ja licno imam volan i koristio sam ga u pocetku dosta za Need for speed (imam Logitech WingMan Formula GP).Ali evo sad ga nisam mozda 7 meseci koristio...ali je u svakom slucaju zanimljivije nego upravljati pomocu tastature..
 
Pa u tome je i stvar! Ako ceo dan drkass voznje onda je OK, ali NFS i Collin su jedine igre za koje ja znam da se lepo "slazu" sa volanom :!: (od prvog dela)
Ali jel dosadi vec pomenuti VOLAN :?:
 
mslav:
Pa u tome je i stvar! Ako ceo dan drkass voznje onda je OK, ali NFS i Collin su jedine igre za koje ja znam da se lepo "slazu" sa volanom :!: (od prvog dela)
Ali jel dosadi vec pomenuti VOLAN :?:
Ne...uvek kad igram te auto igre(u zadnje vreme vrlo malo) koristim volan i nije dosadno...jer je bolje i lakse...a i navikne se covek na volance..
 
Master_Chief:
mslav:
Pa u tome je i stvar! Ako ceo dan drkass voznje onda je OK, ali NFS i Collin su jedine igre za koje ja znam da se lepo "slazu" sa volanom :!: (od prvog dela)
Ali jel dosadi vec pomenuti VOLAN :?:
Ne...uvek kad igram te auto igre(u zadnje vreme vrlo malo) koristim volan i nije dosadno...jer je bolje i lakse...a i navikne se covek na volance..

Slazem se. Ne mogu da zamislim Microsoft Rally Sport Challenge bez volana. Definitvno se isplati.

Pozdrav.
 

Back
Top