KK Partizan.Vracanje istoriji?

Gregor Samsa

Zainteresovan član
Poruka
237
Da li posle svega, posle 5 oktobra 2000. godine kada su Partizan uzeli Divac i Danilovic, se sada nakon shto su otishli vracamo starim danima?Naravno tu ne mislim na dane iz 1992, nego one od 1996 kada su u upravi bili sve sami socijalisti, a sada mozemo da vidimo na predstavljanju ekipe za ovu godinu vidimo ponovo onoga :x Dachica.Chovek je oterao (on i njegova bagra) gomilu talentovanih igracha iz Partizana poput Nesterovica, Radmanovica....Znam da je mladjim kategorijama u to vreme trazio odredjenu sumu da bi se treniralo u Partizanu.....
 
Kao prvo Dacic je i "za vreme" Divca i Danilovica gledao skoro svaki mec Partizana u Pioniru kao navijac tako da ne vidim sada nikakvu njegovu vezu sa novom upravom! Inace, na celu Partizana Je Siske Colovic koji je vec seektovao tim '92 kad smo bili Prvaci Evrope, i onaj '96/'97 koji je otisao na Final-Four u Barselonu! Ne vidim razlog da to ne ucini i ova ekipa ako ne vec ove onda bar sledece sezone!ne treba zaboraviti da ce Bogdanovic, Tripkovic, Erden, Perovic biti 5 puta bolji igraci sledece sezone, a i Muta Nikolic je rekao da ce Partizan ove godine do Final-eight-a, a naredne ce da napravi lom u Evropi!Pa da li neko zna neki Evropski klub koji prespektivniju ekipu, bar 6-7 od ovih igraca ce igrati u NBA ligi!Videce se sve!
 
Nemam ja nishta protiv toga ko gleda Partizan, ali imam ako ti ljudi imaju veze sa upravom i sa finansijama kluba.Stvar je u tome shto on ni pre a ni sada nije obichan navijach i posmatrach na utakmicama!A shta ce Partizan da uradi videcemo ja se nadam tituli Scg, a u Evroligi ako je tachno da se promenio sisitem takmichenja, nadam se minimumu prolaska u drugi krug!
 

Back
Top