Jel bio neko na koncertu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

Courtney

Gost
Ja sam malo kasnije saznala da je taj koncert u stvari bio rodjendan 202-ke.Eto koliko su nas obavestili o svemu tome.Sve novine pisu o EXIT-u i ECHO-u koji za 3-4 dana okupe onoliko ljudi koliko je 202-ka okupila za jedno vece.A o pravom koncertu nigde ni reci.A pazite ko je sve nastupao:Bjesovi,Oruzjem protiv otmicara,Kraljevski Apartman,Van Gogh,ALOGIA,Corba,Ritam nereda...Bilo je besplatno i savrseno,super sam se provela...Ma u stvari sta nas briga sto njih nije briga za takve stvari.One nisu ni pravljene za njih nego za nas,obicne ljude koji volimo punk,rock,metal...JEL TAKO?
P.S.Vecina ove poruke je uzeta iz Rock Expressa,cisto da se zna,da ne bude posle...
 
Daaaa, preterano dobro. Koncert je trajao ceo dan, a i doveli su sve najbolje domace grupe. Atmocfera dobra, nije bilo puno sorke- stvarno su svi dosli da se lepo provedu. Ja sam se proveo posebno dobro. Poslo je nas 20, i jos tamo sretnem par drugarica koje nisam video 300 god. E, kako smo ludovali. Sve vreme smo bili ispred bine- igrali, pevali, skakali. Mene su nosili, bacali u vis, aaaaa! Retko dobar koncert.
A i fino je i krenuo. Jos pre pocetka odemo mi u neki parkic da se malo zapijemo kad tamo neka ekipa onih pravih BG hipika( u drustvu niko ispod 40 godina). I tu malo cirkali sa njima i pricali o starim danima...Na kraju koncerta svi se razilaze, Vlada Dzet svira( Deep Purple), ja sedim na klupi, pored mene drug spava na betonu i prilazi mi devojka koju sam davno upoznao u vozu ?!?! Kad se tad nisam slogirao. Stvarno, jedan od srecnijih dana u mom zivotu. :twisted:

A ti, kakvi su tvoji utisci i dozivljaji- sem sto si bila dovoljno trezna da zapamtis sve grupe. Koja ti se najvise svidjala ?
 
I ja sam bila... nije mi jasno kako nisi znala da je sve to povodom rodjendana 202-jke, posle svakog benda su to pricali...?!?
Nego, ono... meni je isto bilo strava... upoznala neke ljude bez kojih se ne bih tako dobro provela i ostala do ko zna kad :)
Zajebavali smo lose bendove... vristali za Alogijom (hahaha) , a sta da kazem... mi drugarice i videle dobre frajere sto jos dobro sviraju... di ces vise ;)
ma uzivancija... ispolivali mi pivom (slucajno) i tako... skroz ok desavanje!! :) 8)
 
Nadya:
I ja sam bila... nije mi jasno kako nisi znala da je sve to povodom rodjendana 202-jke, posle svakog benda su to pricali...?!?
Nego, ono... meni je isto bilo strava... upoznala neke ljude bez kojih se ne bih tako dobro provela i ostala do ko zna kad :)
* smo lose bendove... vristali za Alogijom (hahaha) , a sta da kazem... mi drugarice i videle dobre frajere sto jos dobro sviraju... di ces vise ;)
ma uzivancija... ispolivali mi pivom (slucajno) i tako... skroz ok desavanje!! :) 8)
I mene su polivali pivom,a ne da nisam obracala paznju na to sto su oni na bini pricali,nego imam takve rupe u secanju (npr. uopste se ne secam Dinkica)!
 
sluzimo narodu:
Daaaa, preterano dobro. Koncert je trajao ceo dan, a i doveli su sve najbolje domace grupe. Atmocfera dobra, nije bilo puno sorke- stvarno su svi dosli da se lepo provedu. Ja sam se proveo posebno dobro. Poslo je nas 20, i jos tamo sretnem par drugarica koje nisam video 300 god. E, kako smo ludovali. Sve vreme smo bili ispred bine- igrali, pevali, skakali. Mene su nosili, bacali u vis, aaaaa! Retko dobar koncert.
A i fino je i krenuo. Jos pre pocetka odemo mi u neki parkic da se malo zapijemo kad tamo neka ekipa onih pravih BG hipika( u drustvu niko ispod 40 godina). I tu malo cirkali sa njima i pricali o starim danima...Na kraju koncerta svi se razilaze, Vlada Dzet svira( Deep Purple), ja sedim na klupi, pored mene drug spava na betonu i prilazi mi devojka koju sam davno upoznao u vozu ?!?! Kad se tad nisam slogirao. Stvarno, jedan od srecnijih dana u mom zivotu. :twisted:

A ti, kakvi su tvoji utisci i dozivljaji- sem sto si bila dovoljno trezna da zapamtis sve grupe. Koja ti se najvise svidjala ?
Ja se svega secam kao kroz maglu i imam ogromne rupe u secanju,a uopste nisam pila...valjda.Nemam pojma,meni je bilo super,izgrlila sam se sa nekim Nenadom koga sam upoznala (vidi,vidi,toga se secam,he,ubio bi me decko :D ).Ono,s obzirom na to cega se sve secam bilo mi je DO JAJA.
 
Courtney:
Da i najvise mi se svideo Ritam nereda!Upala sam u neku super sutku,hi,hi :D
Ne mogu da verujem, kako si samo surova.
Znaci sad mogu slobodno da uprem prstom u tebe i kazem: da, to je ta devojka koja me je sutnula na koncertu nicim izazvana.
Salim se, dobar je bio Ritam, oni uvek imaju dobre zive svirke. Meni su nekako bili najbolji Corba i Blaza- valjda naprave najpozitivniju atmosferu.

... a onaj lik koji je polivao pivom treba da se kazni. Prolivati uzalud dragocenu tekucinu ...

No kazi mi ides li sad na beer fest?
 
sluzimo narodu:
Courtney:
Da i najvise mi se svideo Ritam nereda!Upala sam u neku super sutku,hi,hi :D
Ne mogu da verujem, kako si samo surova.
Znaci sad mogu slobodno da uprem prstom u tebe i kazem: da, to je ta devojka koja me je sutnula na koncertu nicim izazvana.
Salim se, dobar je bio Ritam, oni uvek imaju dobre zive svirke. Meni su nekako bili najbolji Corba i Blaza- valjda naprave najpozitivniju atmosferu.

... a onaj lik koji je polivao pivom treba da se kazni. Prolivati uzalud dragocenu tekucinu ...

No kazi mi ides li sad na beer fest?
Ma nisam tu...a i ne volim pivo,mada sam cula da muzika koju pustaju nema veze sa rockom,pa mi je mozda tamo i mesto!
 
Courtney:
Nadya:
sluzimo narodu:
Mozda, ali ima piva !!!!!!
A i sinoc je bio Sunshine !

Uuu... ne samo da je bio Sunshine sinoc, nego je mnogo dobar bio Sunshine sinoc!:))

Ja ih ne gotivim nesto posebno, ali su mi sinoc pokazali da znaju da prave odlicnu atmosferu i zaista mi ulepsali vece... oraspolozili me skroz 8)
Blago vama :cry: !E vidi,registrovala sam se! :D
Nisam bio dugo pa nisam stigao da odgovorim pa evo me... Blago nama ti u Francuskoj, a mi u prasini Nebojsine kule i blago nama?!? Na festu jeste lepo ali bi se ja menjao sa tobom pa makar bio i u francuskom zatvoru !
 
sluzimo narodu:
Courtney:
Nadya:
sluzimo narodu:
Mozda, ali ima piva !!!!!!
A i sinoc je bio Sunshine !

Uuu... ne samo da je bio Sunshine sinoc, nego je mnogo dobar bio Sunshine sinoc!:))

Ja ih ne gotivim nesto posebno, ali su mi sinoc pokazali da znaju da prave odlicnu atmosferu i zaista mi ulepsali vece... oraspolozili me skroz 8)
Blago vama :cry: !E vidi,registrovala sam se! :D
Nisam bio dugo pa nisam stigao da odgovorim pa evo me... Blago nama ti u Francuskoj, a mi u prasini Nebojsine kule i blago nama?!? Na festu jeste lepo ali bi se ja menjao sa tobom pa makar bio i u francuskom zatvoru !
E,doso si!Lepo je videti poznanika... :lol: A sto se tice menjaja,ne da bismo se menjali nego...e,brate vidis sta je nepravda.Ja nisam htela da idem,mislila sam da cu umreti kad sam dosla i na kraju sam se razbolela.Toliko o tome...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top