Da li neko moze da slusa i black i trash i power?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Courtney:
Izvini stvarno ni meni to nije bila namera,ali * ga lepo je naci nekoga ko ume sve lepo da ti objasni,a ne pljuje ni po cemu.Opet HVALA! E (sad te samo pitam za misljenje),da li mislis da uz metal obavezno mora da ide pivo (ja ne mislim) i da li bi vredelo otvoriti tu temu?

Ma neka prica ko shta hoce, ali meni najvishe prija crno vino uz dobar metal, ali ni pivu nishta ne fali veruj mi! Kada nema crnog vina dobro je i pivo, zar ne?
p0z
 
De smo ono bili...a kod vina.Pa ovako:vino sigurno jeste bolje od piva,ali na kraju sve dodje na isto,zar ne?Probudis se negde mrav pijan...ne znam to mi je toliko odvratno.Evo ti ovaj moj za primer:nema jos 18 god,a svako vece se vraca kuci mortus.Zasto,bre?Pa gde ce da zavrsi?Ko neka matora pijanica...necu ni da mislim o tome!
 
Courtney:
De smo ono bili...a kod vina.Pa ovako:vino sigurno jeste bolje od piva,ali na kraju sve dodje na isto,zar ne?Probudis se negde mrav pijan...ne znam to mi je toliko odvratno.Evo ti ovaj moj za primer:nema jos 18 god,a svako vece se vraca kuci mortus.Zasto,bre?Pa gde ce da zavrsi?Ko neka matora pijanica...necu ni da mislim o tome!

U bre, pa bolje je da covek isproba sve na pocetku da bi posle znao sa cime ima posla. Bolje da bude lud dok je mlad, da bude takav dok se to koliko-toliko tolerishe! Pa i ja sam sa 16 godina dolazio "gips" Pijan pa nishta!
 
Courtney:
Da,a li ko mi garantuje da on nece zavrsiti ovako kako sam napisala!Kako me to nervira!Kako si ti prestao (toliko) da pijes i koliko sad imas godina kad ti je on mlad?

Pa ja i nisam puno star imam "samo"20 godina , ali hocu da kazem da sam se ja komirao i u 16-oj pa mozda i ranije, a da kazem da je samo to bio alkohol! Pa eto vidish, ziv sam i zdrav, nisam u ludnici, niti u nekoj od rehabilitacionih ustanova koje odvikavaju ljude od alkohola, doge i ostalih stvari!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top