Hajde jedna pozitivna prica

hazard

Zainteresovan član
Poruka
205
Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!
 
hazard:
Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!

zena koja njemu placa alimentaciju i cuva dete? pogresno formulisano ili ja ne razumem.
 
sanja:
hazard:
Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!

zena koja njemu placa alimentaciju i cuva dete? pogresno formulisano ili ja ne razumem.
A - ha! Tu ste se izlanule! A zasto ne bi moglo i tako? Btw. Cini ti se da je svima tako. One koje su nezadovoljne, kukaju, pa se cuju, a one koje su manje nezadovoljne - cute.
 
ne vidim gde smo se MI izlanule.
samo sam konstatovala nejasnu formulaciju pitanja. a ko kome placa i sta, valjda je nekim zakonom regulisano, stvarno nisam iz te price.

ako gospodja njemu placa, zasto pita da li ce i njoj da bude tako? nebitno...
 
hazard:
On njoj placa alimentaciju, ili ona njemu svejedno, samo ako to radi redovno. Dogovaraju se oko deteta bez obzira kod koga je.Je li sad jasnije?
E, sad mi je sve jasno! A bilo je i prosli put! I odgovorio sam ti, ali cu da pojasnim.
Veliki broj brakova zavrsava razvodom. Od tog broja, velika vecina nastavlja da funkcionise korektno - ali cute, ne hvale se tim. Oni, koji nisu zadovoljni, kukaju i nesrecni su, njihova muka im je pred ocima... pa misle da je to opsti slucaj! Pozdrav!
 
He, nisam ta srećnica, ali poznajem jednu porodicu gde sve funkcioniše sasvim prijateljski, žena se ponovo udala, deca su kod nje, muž ih sve djuture posećuje bez ikakvih intencija, svi se zrelo druže i brinu o deci i sasvim sve dobro funkcioniše, bez stresova i ikakvog jada.
Ne mislim da je to naučna fantastika, samo što se, kako neko reče, oni ne oglašavaju.
 
hazard:
Možda zvuči blesavo, ali volela bih da pročitam koliko vas održava normalne odnose sa bivšim suprugom, kome plaća alimentaciju redovno i hoće da pričuva dete po dogovoru? Hajde devojke , da malo živim u nadi da će nekad i meni biti tako!

To ne znam...ali znam koliko žena održava nenormalne odnose sa sadašnjim suprugom... :twisted: , ali to nije baš pozitivna priča već upravo negativna i nećemo sada o tome. A mogli bi, jer je to interesantnija priča...samo ne verujem da će se takve javiti :roll:
 

Back
Top