HELP!

milence

Primećen član
Poruka
673
Nedavmo sam kupio rachunar i treba mi pomoc, stvarno! Ako sam bilo koga dirnuo ovom pochetnom patetichnom rechenicom neka se javi, molim ga!!!

Prijatelj mi je dao nekoliko CDova sa filmovima u mpeg formatu koje on ne moze da gleda na njegovom kucnom DVD plejeru koji ima DivX opciju. Ja sam hteo da te filmchice prebacim u AVI i nasnimim mu na druge diskove, ali ne znam kako. Pokushao sam bezvezariju tako shto sam u Commanderu samo promenio extenziju, i posle ga je rachunar registrovao kao AVI, ali i sam sam znao da ta banalnost nece da radi. Zatim sam probao da ga ubacim u Virtual Dub i preradim nekako, ali Du(m)b nece da ga primi. Dajte, neka mi neko pomogne, ako boga zna, koji je najlakshi nachin(softver) za to i u koji format treba da prebacim film da bih bio siguran da ce njegov DVD da ga guta? Zahvalan unapred!
 
S neba pa u rebra,...ali evo trazi na google: mpeg to avi ili video converter.Imas toliko programa da je to smesno.Vecinom se placaju ali ima i za dz.Stvar je licnih afiniteta koji program ti se svidja.A za to koji format njegov DVD podrzava obicno imas na nalepnici na front panel-u ili jednostavno idi na sajt proizvodjaca player-a posto vec nisi naveo model i proizvodjaca.
 

Back
Top