OSTAVLJENI

Povređena sujeta je čudna stvar, i vrlo neprijatna, dok ne shvatimo da je ona, u stvari problem. Sva sreća, pa se lako leči :wink:
Kad neko zaista pati zbog ljubavi, učiniće sve da tu osobu vrati.
 
mackica ns:
Povređena sujeta je čudna stvar, i vrlo neprijatna, dok ne shvatimo da je ona, u stvari problem. Sva sreća, pa se lako leči :wink:
Kad neko zaista pati zbog ljubavi, učiniće sve da tu osobu vrati.
Ne razumem zasto bi se trudio da je vraca,ako se totalno otvorio prema toj osobi,pokazao joj svaku stranu svoje licnosti,mozda joj ispricao i stvari koje nikad nikom na bi rekao,a ona ga odjeba..znaci da joj on ne odgovara i da tu pricu treba zavrsiti.Ako se vrati,to je iz sazaljenja prema njemu,a zamisli da je neko s tobom iz sazaljenja,strasno :!:
 
AllPacino:
Uvek sam smatrao za mekusce muskarce koji se ubedace kada ih riba ostavi.Bilo mi je odvratno gledati ta otuzna lica koja pod uticajem velike doze alkohola dave sve oko sebe trazeci reci razumevanja i sazaljenja.Nisam mogao da shvatim da neko moze sebi da dozvoli takav pad,takvo ponizenje,da ga neko sazaljeva i to zbog cega,zbog neke zene.Do juce sam mislio da sam nestvarno drugaciji od drugih,da se meni ne moze desiti takav psihicki pa,da moj mentalni sklop nije takav da dozvolim sebi da patim za nekim.Ali sinoc sam sam sebe demantovao,citavu noc sam pio,gledao u prazno,ali nisam davio druge,toliko sam uspeo da se suzdrzim.Nikad se nisam osecao toliko bespomocan,prazan,besan,ne znam ni ja kakav.To osecanje izmedju besa,panike i ocaja nikad nisam doziveo,kada sebi postavis hiljadu pitanja i na svako znas odgovor osim na jedno-gde sam,bre pogresio!?Sinoc nisam davio druge,glumio sam nekog frajera,ali ne mogu ovo da drzim u sebi ,zato davim vas.


Neko vrijeme ces se osjecati prazno i izgubljeno,ali i to ce proci...Koliko smo situacija istih imali svi u zivotu i evo nas tu...Samo naprijed,sunce ce zasijati,vjeruj mi.
 
Kad malo bolje razmislim,ostavljeni vise pate zbog toga sto su ostavljeni nego zbog gubitka voljene osobe,ili mozda gresim?[/quote]


Divno je to kad ne krijes svoja osecanja, veruj mi zbog toga nisi manje ,,muskarac,,. Mislim da sujetni ljudi pate zbog toga sto su ostavljeni. Po meni je logicije da patis zbog toga sto vise nisi sa voljenom osobom. A ako ta ista osoba nije vise bila voljena, nema potrebe za patnjom, onda nam to ipak radi sujeta. Svi smo bili jednom ostavljeni i preziveli, i ti ces. Saljem ti jedan smesak :lol: , da proba makar malo da ti popravi raspolozenje.
 
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
davi brate slobodno...svi smo to imali barem jednom u zivotu... 8) zene su drolje! :evil:

:roll: Boze,kako volim da citam tvoje odgovore....puni su nadahnuca.... :roll: :twisted:
pa vidis da olaksavam coveku...i ti sad tu nesto kenjas! barabo jedna zenska... :evil:

E ako mu ti ne olaksas,stvarno ne znam ko ce.... :twisted:
aj daj malo da vidim kaka si? :twisted: dal si pirgava dole? :twisted:
:wink: 8) :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :shock: :shock: :roll: :oops:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nadam se da se vas dvoje samo zezate jer se iskidoh od smeha. :D :D :D Popravili ste mi raspolozenje 100%.
A za kolegu koji pati: nije sramota patiti, sramno je biti bez srca i casti. Vreme je sudija...
Ako ti je cinila lose stvari, Neko to odgore vidi sve a djavo jednog dana dodje po svoje.
Ne daj se! :)
 
mrvica 2:
nesvrstani:
Jel ovo tema "NADJI RAME ZA PLAKANJE"
ljudi ubice vas sentimentalnost
Pa sta da radimo... :( :( :cry: :cry:
A i ti bi mogao ili mogla da budes malo solidarniji(a) i osecajniji(a). Sigurna sam da te to nece ubiti.

Veza kao i sve ostale drugi je bolje odradjuje i to je to, a tebe sefe ko sisa . Pa sta sad ne vredi kukati konsoliduj se pa u prvu kafanu naleteces vec na neko parce.
Aj ziv mi bio
 
Nadam se da se vas dvoje samo zezate jer se iskidoh od smeha. Popravili ste mi raspolozenje 100%.
:shock: Kako mislis da se ZEZAMO :?: :!:
:roll: Ja sam ozbiljna :arrow: a on lud... :P :lol: Nikako da shvati da NISAM PIRGAVA nego PRGAVA :!: :P :D :wink:
 

Back
Top