definicija dobrog sexa ?

*******. *****. itd itd

Jeste li primetili da vishe nema cenzure?
biggrin.gif


Hurej!
 
suvishe ponosan da bi videla kako je teshko
kako su stvari prazne bez tebe...kako je teshko...


aj se nadjemo svi na nekoj livadi....prostremo ogroman celofan....po njemu prospemo neq cisternu shlaga....i svako izvlachi broj....i onda po brojevima se sparujemo....pa ko koga izvuche....i odna svi na celofan.....yebemo se bole nas uho
 
AntunTun:
suvishe ponosan da bi videla kako je teshko
kako su stvari prazne bez tebe...kako je teshko...


aj se nadjemo svi na nekoj livadi....prostremo ogroman celofan....po njemu prospemo neq cisternu shlaga....i svako izvlachi broj....i onda po brojevima se sparujemo....pa ko koga izvuche....i odna svi na celofan.....yebemo se bole nas uho
eeeeeeee,ovo je definicija dobrog sexa.......
p.s. kad posle ne mogu da odam......
 
hulahopka:
Jednom sam se zamalo onesvestila,nem pojma,zakolutala ocima,tolko mi se zavrtelo u glavi...al ne znam dal sam bila bleda...to je bilo jedno od boljih karanja.....

A ja sam jednom toliko svrsio da je bilo sperme za izvoz. Imao sam osecaj da mi je iz kicme izasla. Sutra sam jedva izasao iz kreveta.
Svasta covek prozivi. Vise nema toga drzim se propisa.
 
Devilishgirl:
propisi o izvozu spreme..kao sad si poceo da odredjujes koliko ce da izadje...drkaj to malo cesce, ne da se yaya vuku po ulici..
E hahhahahhah,bas sam se ismejala...al pazi ovo..kad mi bivsi decko bio u vojsci,cimao se prvih mesec dana,nije stigo ni da ga izdrka,drndali ih tamo,rasturali...ja dosla da ga posetim,....da se kresnemo...njega tako zaboli stomak da je to bilo strasno....uplasila sam se keve mi,ja provalim da ga nije drko uopste,on potvrdi moju pricu...ja ga isforsiram,reko sad cemo mi to da sredimo...kad je svrsio moglo je biti ko u mrak filmu,zamal da me zakuca za plafon.....e stvarno treba da se prazne cesce...zato tipovi vole da karaju...to je bre priroda tako regulisala....
 

Back
Top