da li je sramota voleti???

mirosavickv

Obećava
Poruka
63
U ovakvoj situaciji u drzavi tesko je naci curu kojoj je stalo do prave ljubavi. Ustvari svima njima je stalo,ali nece to da ikazu na jedan ok.nacin,vec traze momke sa dobrim kolima,vilama itd... ako normalan/prosecan momak pokusa da startuje neku lepu curu,one vecinom odbijaju,i posle par pitanja ide ono gde zivish koja kola vozish...zar se ne slazete da je situacija malo omakla kontroli??? :dash:
 
U ovakvoj situaciji u drzavi tesko je naci curu kojoj je stalo do prave ljubavi. Ustvari svima njima je stalo,ali nece to da ikazu na jedan ok.nacin,vec traze momke sa dobrim kolima,vilama itd... ako normalan/prosecan momak pokusa da startuje neku lepu curu,one vecinom odbijaju,i posle par pitanja ide ono gde zivish koja kola vozish...zar se ne slazete da je situacija malo omakla kontroli??? :dash:
"normalni i prosjecni momci" imaju pametnija posla od ogovaranja i okretanja za "sponzorusama" i "bogatim momcima"
 
i ja se pitam gde li su svi ti 'prosečni i normalni' :roll:

Pa tek sam juche napravio profil ovde :D :dash: mozda smaram ali obozavam :dash: ovaj smile.

Ali najgore je to sto su 90% cura moje vrshnjakinje i mladje ''sponzorushe'' ova deca se satiru od sex-a. ***.samo za jedno veche. msm necu ja da se zenim,al'

,,imash li ti dete roditelje'' :D :D jel tjero jel te videla majkaa kad si posla od kuce? :D :D :hahaha: :dash: :dash: :dash:
 

Back
Top