Zena/muskarac za sva vremena... Ali i ni za kad...

"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

Sixx a.m. Life is Beautiful
Primećen član


Učlanjen: 12.07.2010.
Pol: muški
Poruke: 660
Reputaciona moć: 14
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

То је потцењивање себе...
И прецењивање потреба другог...
Ја знам да сам у стању да пружим срећу оној која ме усрећује...
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

Oduševlavaju me osobe, koje imaju vedrinu duha, koje su pametne i plemenite osobe, emotivni ljudi. Ljudi koji poseduju toplinu emocija i lepotu duše u tom malenom srdascetu. Takvi ljudi me oduševljavaju. Ja zaista milsim da svojom vedrinom i lepotom dušom, mogu činiti druge sretnima, nasmejanima, svojom detinjom razdraganašću i lepim milsima ulepšati im život...verujem u to. Ako neko ne želi biti sretan, tada bi sve moje zalaganje, trud, enormna želja i nadasve lepota duše kojm zračim bila uzaludna...ali ja sam ipak Sunce...i najledenije srce, moja duša bi učinila lepim srculencetom, koje bi ponovo lepo i nasmejano kucalo..jer ja sam takva..izlečila bih sve rane na srcu, obrisala sve suzice u tim lepi okicama, stavila osmeh na te divne usne..jedino ne bih mogla učiniti sretnima one, koji ne bi zeleli da budu sretni, kojima je milija poznatija tuga od buduće velike sreće. :kiss:
 
Sreća je uzajmno prožimanje ..sreća je MI,a ne JA i ON.
Upoznala sam davno jednog zaista kompletnog muškarca..imao je sve za što sam mogla da kažem da mi je bilo potrebno..nijedna mana ,ništa što mi je smetalo..a negdje duboko u sebi sam znala da ja nisam ta koja bi njega usrećila..i kako bismo bili sretni..nikako..nema interakcije...nema MI..plemenito je i ljudski otići od takvog partnera i dati mu šansu da u njegov život uđe neko ko će njega da usreći na način na koji on to zaslužuje..
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

U momentu me oduseve razne persone...ali to je momentat identican onome-"sreca je lepa samo dok se ceka, dok od sebe samo nagovestaj da..."
Ako samo na tome ostane-slatko. Bar se na snove ne placa PDV. :mrgreen:
Ako preraste u nesto vise...onda sreca kao trajna kategorija zavisi od nas samih i druge polovine. Koliko zelimo da traje...uzimanje i davanje, uzajamna sreca...:aha:
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

To mogu samo ja...:) i znam da mogu, zelim da usrecim nekoga......ako je obostrano..

Svako treba prvenstveno da brine o svojoj sreci...tek onda je u stanju da usreci drugoga....a zajednickim zalaganjem partneri doprinose zajednickoj sreci...
Vecina misli da su stupanjem u vezu, brak sve uradili..i da sada eto imaju nekoga i da se to podrazumeva....a zivot donosi razna iskusenja i kad neko prestane da se bavi vlastitom srecom i dozvoli sebi da ga iskusenja slome, prestao je da se bavi partnerom..

P.s. Ne dozvoljavam sebi nerealna mastanja...dragoceno gubljenje energije, vremeena...
 
Poslednja izmena:
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

Niko te ne može učiniti zauvijek srećnom..
Ako neko ne želi mene, onda i nije za mene..
Smatram da ako se recimo nekom momku nešto ne sviđa u vezi neke djevojke, to znači da se u tom istom ni ona ne podudara sa njim, odnosno ni on njoj ne odgovara zbog istog ...
Oduševljava me osoba koja želi da bude sa mnom kao i ja sa njom i često pomislim da bi me zauvijek mogla učiniti srećnom ...
 
to zvuci vrlo inferiorno a ja nemam takav stav prema zivotu i ljubavi....a i dok nekog ne probam detaljno ne donosim zakljucke....a mogu ja da usrecim, ma no problem...cak i da razmazim....

Ma sve bi vi da isprobavate i da budete sigurne i da posle manipulišete.
Dok neko gori vi se ustežete, kada se ohladi vama ništa ne bude jasno.
Isprobavaš sebe kada dodješ kući - ili ne možeš da zaspiš jer ti njegova slika pred očima a glas u ušima ili je to bilo samo lepo popodne sa interesantnom osobom.
Ali bez dodavanja osobina koje bi volele da neko ima i bez namere da menjate osobine koje ga krase ali vam nisu po volji.

Naravno, ovo važi i za nas ali vama je svojstveno to "organizovanje nečije ličnosti"
 
Poslednja izmena:
Ma sve bi vi da isprobavate i da budete sigurne i da posle manipulišete.
Dok neko gori vi se ustežete, kada se ohladi vama ništa ne bude jasno.
Isprobavaš sebe kada dodješ kući - ili ne možeš da zaspiš jer ti njegova slika pred očima a glas u ušima ili je to bilo samo lepo popodne sa interesantnom osobom.
Ali bez dodavanja osobina koje bi volele da neko ima i bez namere da menjate osobine koje ga krase ali vam nisu po volji.

Naravno, ovo važi i za nas ali vama je svojstveno to "organizovanje nečije ličnosti"

:confused: ovo za mene ne vazi, ni malo....uopste me ne privlaci kad je neko ladan...ja se palim na paljevinu.....korak ja korak on...ako mi nije uzvraceno povlacim se....
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

Ova pesma mi više zvuči kao onaj izgovor ‚‚ti si super ali ja ne valjam‚‚...kad negog hoćeš na fin način da otkačiš a da ne ispadneš gowno...ali srećo ‚‚ostani đubre do kraja‚‚.;)

Mene neko može da oduševi samo nekim gestom ljudskosti što je danas na žalost retko ali nikad ne bi mogla da pomislim da me taj neko može usrećiti i što je najgore da mislim da će me usrećiti do kraja života jer je to nemoguće.
 
Sreća je uzajmno prožimanje ..sreća je MI,a ne JA i ON.
Upoznala sam davno jednog zaista kompletnog muškarca..imao je sve za što sam mogla da kažem da mi je bilo potrebno..nijedna mana ,ništa što mi je smetalo..a negdje duboko u sebi sam znala da ja nisam ta koja bi njega usrećila..i kako bismo bili sretni..nikako..nema interakcije...nema MI..plemenito je i ljudski otići od takvog partnera i dati mu šansu da u njegov život uđe neko ko će njega da usreći na način na koji on to zaslužuje..

Oui, slazem se mon cherie :heart:
 
"A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za ljubav
i topao dom

A ti si zena za sva vremena
ti si k'o stvorena za srecu
ali ne sa mnom"​

Kakve vas osobe odusevljavaju i cesto pomislite kako bi vas mogle zauvek ciniti srecnima... Ali ne i vi njih?

Ne mogu ni da zamislim da on mene moze chiniti srecnom, ako misli da ja ne mogu njega...onda me on nije ni vredan...
 

Back
Top