Kako smuvati gothicarku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kelt_od_Kapedunuma

Primećen član
Banovan
Poruka
555
Ljudi, treba mi pod hitno vas savet. :mrgreen:

Naime, pre par dana sam poceo da vidjam jednu prelepu devojku (inace okorelu goticarku) po gradu......naravno, odmah sam se nalozio na nju, a malopre, dok sam bio u gradu, cak mi se i osmehnula :rumenko::D:cool:

E sad, sta je sledeci korak, imam osecaj da cu se u*****ti ako joj pridjem, sta the fuc.k da radim??? :lol:;):D
 
A to koliko su depresivne i mracne najbolje se pokaze kad izadju iz puberteta i predju na Lady Gagu <3

Elem, ako ti se vec nasmesila, to je dobar znak...okupi par drugara i pridjite njenom drustvu ( ako su zene sve) i resena prica.
Il budi stalker( to je popularno) pa je iskopaj na Fejsbuku, dodaj i vrsi teror.
 
Ljudi, treba mi pod hitno vas savet. :mrgreen:

Naime, pre par dana sam poceo da vidjam jednu prelepu devojku (inace okorelu goticarku) po gradu......naravno, odmah sam se nalozio na nju, a malopre, dok sam bio u gradu, cak mi se i osmehnula :rumenko::D:cool:

E sad, sta je sledeci korak, imam osecaj da cu se u*****ti ako joj pridjem, sta the fuc.k da radim??? :lol:;):D

Ma jok,buraz samo opušteno...
Ponudi joj 2500 dindži za komplet obradu i napomeni joj da na Kaćkoj petlji ne vrede ni upola kolko ona...
 
Nije kao vecina debelih kretenki koje su u goth fazonu da bi izgledale mrsavije u crnom, vec zaista prelepa devojka (bar meni, ortak sa kojim sam bio je ravnodusan prema njoj) od koje mi zastaje dah a srce kuca i kuca i kuca :think::mrgreen:

Ofarbaj jedno jaje u crveno, zapakuj ga u lepu kutiju sa vatom, na njemu napisi tvoj broj telefona, pridji joj samouvereno i pokloni joj sa jednom ruzom i osmehom....

To ce da je zbuni i zaintersuje za tebe.
 
Goticarke su uglavnom izuzetno lepe, al nemam pojma sto se kriju iza tolikog crnila.

dodji odavde:

-E ako si zainteresovana, imam groblje iza kuce. Mozemo da ubacimo dusek u jednu praznu raku i pevamo balade pod mracnim nebom. Muahaha
 
Poslednja izmena:
Ljudi, treba mi pod hitno vas savet. :mrgreen:

Naime, pre par dana sam poceo da vidjam jednu prelepu devojku (inace okorelu goticarku) po gradu......naravno, odmah sam se nalozio na nju, a malopre, dok sam bio u gradu, cak mi se i osmehnula :rumenko::D:cool:

E sad, sta je sledeci korak, imam osecaj da cu se u*****ti ako joj pridjem, sta the fuc.k da radim??? :lol:;):D

Izmazi se kreonom, i kazi kako je ovaj svet pun glupih, nerazumljivih ljudi; koji samo jedu, rade i spavaju, bez ikakve dubine u svojim zivotima :sad2:
 
Odgovoricu ti za slucaj da nisi ironicna :mrgreen:

To je devojka koja slusa gothic metal i oblaci se shodno tome, znaci pretezno crno i crveno, stavlja beli puder na lice, ono crno njesra oko ociju itd :D
Nesto tipa emo, ali mnogo depresivnije i mracnije...

Nisam ironična lepo sam pitala.

Bolje da si mi stavio neku sliku da vidim, ovo meni ništa ne znači a kakav je to gotik metal?
 
Evo našla sam jel to to?:confused:

goticarka250.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top