karte velike albanije sve vechi

SRBIJA JE BRE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
382
savez albanaca iz amerike kao novi cilj ujedinjenje svih albanaca je postirao ovu mapu
sto je vechi zahtev od one prethodne

svaki dan trazu vise i vise

hartaeshqiperis1-1.jpg




siptari kao vecina stanovnistva

AlbaniansOutsideAlbania1-31-1-1.png
 
Kao i da su veliki prijatelji Srbije.

jesu
da nije njihovih donacija, koje su nam davali cak i u vreme milosevica, mi bismo sada jeli crve i miseve po sumama i gorama nase zemlje ponosne

to sto su nas bombardovali, nisu nas bombardovali jer im je bilo dosadno, nego zato sto smo pocinili etnicko ciscenje nad albancima.

P.S. Samo isfrustrirani luzeri mrze SAD :ok:
 
jesu
da nije njihovih donacija, koje su nam davali cak i u vreme milosevica, mi bismo sada jeli crve i miseve po sumama i gorama nase zemlje ponosne

to sto su nas bombardovali, nisu nas bombardovali jer im je bilo dosadno, nego zato sto smo pocinili etnicko ciscenje nad albancima.

P.S. Samo isfrustrirani luzeri mrze SAD :ok:

Мораш транспарентније.
У интересу демокрације и медијског мрака.
 
jesu
da nije njihovih donacija, koje su nam davali cak i u vreme milosevica, mi bismo sada jeli crve i miseve po sumama i gorama nase zemlje ponosne

to sto su nas bombardovali, nisu nas bombardovali jer im je bilo dosadno, nego zato sto smo pocinili etnicko ciscenje nad albancima.

P.S. Samo isfrustrirani luzeri mrze SAD :ok:

A, ti debil...izvini, nisam čitao tvoje postove ranije, pa sam tek sad konstatovao tu činjenicu.

Izvini još jednom.
 
Zvanicnici SAD-a su vise puta rekli da se protive stvaranju velike Albanije.

Званичници САД су ОВК ставили на листу терористичких организација, а сутра се љубили са њима!
Званичници САД су наоружавали авганистанске муџахедине - данас талибанце, а данас се боре против њих као главног светског зла!
Званични САД и сама САД су највеће светско зло данашњице!
 
jesu
da nije njihovih donacija, koje su nam davali cak i u vreme milosevica, mi bismo sada jeli crve i miseve po sumama i gorama nase zemlje ponosne

to sto su nas bombardovali, nisu nas bombardovali jer im je bilo dosadno, nego zato sto smo pocinili etnicko ciscenje nad albancima.

P.S. Samo isfrustrirani luzeri mrze SAD :ok:

По твојој логици исто је требало да важи и за Хитлерову Немачку!

Само слуганске пи.зде обожавају САД. Не кажем да се можеш тући са њима, ал барем немој да ме тераш да причам да баш волим што ме понижаваш!
 
to sto su nas bombardovali, nisu nas bombardovali jer im je bilo dosadno, nego zato sto smo pocinili etnicko ciscenje nad albancima.

Koлико је протерано Албанаца из СР Југославије до 24. марта 1999. године ?
По уласку НАТО пакта и терористичких бандита ОВК до 2000. године са Косова и Метохије је протерано преко 380 000 неАлбанаца што је презентовано Савету безбедности Уједињених нација, јел их је неко бомбардовао ?
 

Back
Top