BJESOVI

Gavran:
i da...
posalji mi taj materijal. ma multimediji ce se naci i marinkov snimak koncerta (onaj bez sumova i mobilnih :)) ali bih voleo da se nadje sto vise razlicitih snimaka. ako bilo ko ima jos neki snimak istog koncerta (sa diktafona, mobilnog telefona...) neka salje.
ps: posalji mi i scan svoje karte sa koncerta

pozdrav
uuuu lepo...
sto se snimka tice, saljem sto pre moguce 8)
a za kartu... to mogu jos brze (: naravno da je imam (((: cuvam je na sigurnom mestu (((:
 
bleach:
Gavran:
i da...
posalji mi taj materijal. ma multimediji ce se naci i marinkov snimak koncerta (onaj bez sumova i mobilnih :)) ali bih voleo da se nadje sto vise razlicitih snimaka. ako bilo ko ima jos neki snimak istog koncerta (sa diktafona, mobilnog telefona...) neka salje.
ps: posalji mi i scan svoje karte sa koncerta

pozdrav
uuuu lepo...
sto se snimka tice, saljem sto pre moguce 8)
a za kartu... to mogu jos brze (: naravno da je imam (((: cuvam je na sigurnom mestu (((:

super... hvala ti. ako imas neki novinski clanak ili stagod o bjesovima narezi mi na taj disk. sto vise materijala sakupis, multimedija ce biti bogatija.
hvala ti :)

ps: zauzvrat ti saljem jedno malo iznenadjenje na mail
ps2: bice toga jos... :)

pozdrav
 
Gavran:
super... hvala ti. ako imas neki novinski clanak ili stagod o bjesovima narezi mi na taj disk. sto vise materijala sakupis, multimedija ce biti bogatija.
hvala ti :)

ps: zauzvrat ti saljem jedno malo iznenadjenje na mail
ps2: bice toga jos... :)

pozdrav
hm... nemam nista :? ali trudicu se da nabavim nesto... raspitacu se koliko mogu, ali nista ne obecavam... 8)

p.s. hvala puno (:
p.s.2. jupi (:
 
bleach:
Gavran:
super... hvala ti. ako imas neki novinski clanak ili stagod o bjesovima narezi mi na taj disk. sto vise materijala sakupis, multimedija ce biti bogatija.
hvala ti :)

ps: zauzvrat ti saljem jedno malo iznenadjenje na mail
ps2: bice toga jos... :)

pozdrav
hm... nemam nista :? ali trudicu se da nabavim nesto... raspitacu se koliko mogu, ali nista ne obecavam... 8)

p.s. hvala puno (:
p.s.2. jupi (:


:)
eto, od sada za svaki vas "trud" dobicete jos lepsi poklon

HAJDETE BRE...
 
Evo nešto lagano za odsvirati:

gitara [lagano]:
e:----------------------------------------------------------
H:-------------------------------------------------8/10--8--
G:-------------------7--5--4/5--4--4/5-----5/7--5-----------
D:-------------5--7---------------------5-------------------
A:-------5--7-----------------------------------------------
E:-5--8-----------------------------------------------------


pa onda malo brze improvizujte
e:-------------------------------------------------------------------
H:-------------------------------------------8/10-8-----------8/10-8-
G:-------------5-7-------------7-5-5-4-4h5-4--------5-4-4h5-4--------
D:---------5-7-------------5-7--------------------------------------- X4 (improvizacija)
A:-----5-7-------------5-7-------------------------------------------
E:-5-8-------------5-8-----------------------------------------------


Skoro skalu samo na piči...
Bjesovi-Avioni pevaju...
 
na gitarijadi sam ih prvi put video uzivo.pre sto sam slusao kod drugarice.ma smaralo me.bili su bzvz.ali uzivo yeah!

Bjesovi bjesovi. Secam se kako je devedesetih pevach skakao po sceni.. Zaleti se, odbaci se u fazduh i padne grudima na binu.. kao da skache lastu u vodi..ludilo :)

Poslednji put sam ih live gledao na Exitu 2003. Bio je i neki matori $vaba sa nama. Odu$evio se chovek. Kao.. ovi su ko Rammstein. Tada 2003. na Exitu, pevach se na + 40 zamotavao u 15 kila najlona, a posle trazhio od publike da mu bace majcu i sekao se zhiletom na sceni. Legende
 
uuh, bjesovi su do jaja, nekako najaci album mi je "bezimeni album"
pricao mi ortak, kad je bio na njihovoj svirci, onaj lik, pevac, valjda se zoran zove, ima ispred bubnjeva, gajbe sa pivom, nazdravlja svakih 2 min. tako da dok dodje kraj svirke on je mrtav pijan...
 

Back
Top