ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ !!!

Kraški lovac

Poznat
Banovan
Poruka
7.308
Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!:dash:


Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!:dash:
 
Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!:dash:


Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!:dash:

Pa da, al duvala su neka deca...
 
Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!:dash:


Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!:dash:

а и није само на утакмицама, купују будале код кинеза да се иживљавају. Тргнем се у три ујутро пре неки дан кад је неки ретард стајао испред зграде и дувао, и дувао.....кретена колко оћеш
 
Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!:dash:


Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!:dash:

slazem se sa tobom, ubijaju atmosveru na stadionima, necuje se navijanje od njih.
Ja sam na svetsko prvenstvo u fudbalu stavio "mute" na televizuru upravo zvog vuvuzelcine, od 1-90 minuta duvaju u ono, kako se nesmore :hahaha:
 
Ja sam sedeo skoro u jednoj otvorenoj kafani gde je jedan klinac duvao celo vece u vuvuzelu. Doslo mi je da mu je uzmem i da je razbijem od glavu njegovom caletu sto nema obzira da nervira pola kafane sa tim govnom. A kada sam cuo na vaterpolo utakmici da ih nose e tad su ga stvarno preterali. Najveca greska FIFA u istoriji je ta sto su dali onim indijancima da naprave SP.
 
UEFA zabranila vuvuzele

Evropska fudbalska federacija (UEFA) zabranila je donošenje vuvuzela na stadione za vreme Evropskog prvenstva i takmičenja u Ligi šampiona. UEFA je navela da plastične trube "ne odgovaraju Evropi", jer nadjačavaju tradicionalne pesme navijača i emocionalne reakcije na terenu, prenosi Beta.

UEFA je dodala da su se sve članice ove organizacije složile da se vuvuzele zabrane na utakmicama reprezentacija i za vreme klupskih takmičenja. Na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi utakmice su počinjale uz zvuke vuvuzela, sličnom zujanju pčela.

Svetska fudbalska federacija (FIFA) odbila je da zabrani vuvuzele uprkos ponovljenim molbama igrača i elektronskih medija, opravdavajući svoj stav da su one deo kulture Južne Afrike.
 
Od SP-a mi se smucila Afrika. Popuse mi oni crnci tamo ***** kroz tu njihovu vuvuzelu. ***** im materina nepismena, nasli da nerviraju ostatak sveta sa njihovim govnima.
Vuvuzelcine u Africi su sluzile tome jer su doticni nesposobni za navijanje...Apsolutno sam protiv toga i slazem se...Njihova nepismenost je njihov j..... problem...

Mars na drvo,natrag u kucicu! ;)
 

Back
Top