pomozite

ivanaa

Početnik
Poruka
22
:( molim vas pomozite mi!!!!sinoc je mom tati ukraden auto u ulici nova skojevska.sve mere smo preduzeli ali to je jako malo.bojim se da od toga nece biti nista.zao mi je tate jer se mnogo brine a ima problema sa srcem.Auto je mercedes 200d,tamno bez boje(kao sto voze taksisti)Registracija 216-688.Molim vas ako ga neko primeti da mi javi.puno mi znaci.pleaseeeeeeeeeee
 
znam kako je kad ti se tako nesto desi...
dajte oglas na studioB tv,i onda vam se jave lopovi,i traze pare za otkup.Samo pazi da vas ne navuku neki drugi,koji samo uzmu i pare a od kola nista.Moras da trazis da ti kazu neki detalj,npr ta je u kaseti isl.
I ja imam problem-moja sestra je nocu izmedju subote i nedelje negde ispred sava centra izgubila kompletan novcanik.Molim `postenog nalazaca` ili nekog drugog ko ih nadje da zadrzi pare, i samo vrati dokumenta postom ili ostavi poruku gde mozemo da ih podignemo.
 
jelena1974:
znam kako je kad ti se tako nesto desi...
dajte oglas na studioB tv,i onda vam se jave lopovi,i traze pare za otkup.Samo pazi da vas ne navuku neki drugi,koji samo uzmu i pare a od kola nista.Moras da trazis da ti kazu neki detalj,npr ta je u kaseti isl.
I ja imam problem-moja sestra je nocu izmedju subote i nedelje negde ispred sava centra izgubila kompletan novcanik.Molim `postenog nalazaca` ili nekog drugog ko ih nadje da zadrzi pare, i samo vrati dokumenta postom ili ostavi poruku gde mozemo da ih podignemo.

Nije losa ideja,samo mi reci na koje oglase mislis?Mislis na one sms poruke koje prate program ili nesto drugo?
 
Ustvari auto uopste i nije vredan kradje.Zato mi je i cudno.Vidjen je taj smrda koji ga je ukrao.Dovezao ga je neki crni auto(moguce neki stariji opel),izasao je i krenuo pravo ka mom autu.Usao,za 30 sek skinuo blokadu upalio i zapalio.Zakljucak:auto je tipovan i to je ono sto mi je najcudnije,Zasto bi neko ko ulazi u auto za 10sek i skida blokadu(mada losu)za30sek,uopste imao potrebu za nekim autom na kome moze da zaradi samo neku sicu.................neznam.Cudno i tuzno.Da li se neko bar malo razume u ovu tematiku i sta fali na ovoj slici
 
ne,ne, mislim na `male oglase`,daju se veovatno tako sto odes u beogradjanku i platis...
Ne znam sta znaci nije vredeo?koliko je to u E?
jerako je auto pr 12-13 000,oni ce za otkup da traze 3-4 000!(BAR JE TAKO BILO)
I to se tako radi,mislim sa oglasima na studiju B,lopovi kuci gledaju te oglase i jave ti se!Naravno,moras da kazes ono`nalazacu nagrada`
 
Mom ujaku su ukrali keca pre par godina... Mi smo to prijavili policiji... I oni su ga nasli za 3 nedelje...
Jeste da je bio u ocajnom stanju.... Neko ga je uzeo samo da ga iskida.... Ali nasli su ga... Za divno cudo...

Jednom mom drugu iz kraja su maznuli auto... Posle toga ga zvali trazili mu da ostavi toliko i toliko tu i tu... I rekli mu gde ga auto ceka...

Sve zavisi od lopova do lopova...
 
Sasha85:
Mom ujaku su ukrali keca pre par godina... Mi smo to prijavili policiji... I oni su ga nasli za 3 nedelje...
Jeste da je bio u ocajnom stanju.... Neko ga je uzeo samo da ga iskida.... Ali nasli su ga... Za divno cudo...

Jednom mom drugu iz kraja su maznuli auto... Posle toga ga zvali trazili mu da ostavi toliko i toliko tu i tu... I rekli mu gde ga auto ceka...

Sve zavisi od lopova do lopova...

ljudi to je stari mercedes 200d(123)Vredi legalan od 1500-2000eur.Kazem vam nebuloza
 
jelena1974:
ne,ne, mislim na `male oglase`,daju se veovatno tako sto odes u beogradjanku i platis...
Ne znam sta znaci nije vredeo?koliko je to u E?
jerako je auto pr 12-13 000,oni ce za otkup da traze 3-4 000!(BAR JE TAKO BILO)
I to se tako radi,mislim sa oglasima na studiju B,lopovi kuci gledaju te oglase i jave ti se!Naravno,moras da kazes ono`nalazacu nagrada`

hvala
 
ivanaa:
Sasha85:
Mom ujaku su ukrali keca pre par godina... Mi smo to prijavili policiji... I oni su ga nasli za 3 nedelje...
Jeste da je bio u ocajnom stanju.... Neko ga je uzeo samo da ga iskida.... Ali nasli su ga... Za divno cudo...

Jednom mom drugu iz kraja su maznuli auto... Posle toga ga zvali trazili mu da ostavi toliko i toliko tu i tu... I rekli mu gde ga auto ceka...

Sve zavisi od lopova do lopova...

ljudi to je stari mercedes 200d(123)Vredi legalan od 1500-2000eur.Kazem vam nebuloza

Pa,kazem ti...
Mom ujaku su drpili keca...
A drugu kadet karavana...
 
Ivana, ako tako nastaviš, još ću tražiti od tvog tate da mi doplati što moram da menjam levu, prednju gumu, jer taj vaš krš jedva vozim, bez većeg ugrožavanja saobraćaja !!!
 
krvolok:
Ivana, ako tako nastaviš, još ću tražiti od tvog tate da mi doplati što moram da menjam levu, prednju gumu, jer taj vaš krš jedva vozim, bez većeg ugrožavanja saobraćaja !!!

Jadan ti.samo se ti vozi pa cu ti ja platiti i vise nego sto zasluzujes.A i nije bas da je krs,samo nije nesto sto bi prljava lopovcina trazila.Imas razervnu gumu u gepeku kao i svaki auto.
 
Sasha85:
ivanaa:
Sasha85:
Mom ujaku su ukrali keca pre par godina... Mi smo to prijavili policiji... I oni su ga nasli za 3 nedelje...
Jeste da je bio u ocajnom stanju.... Neko ga je uzeo samo da ga iskida.... Ali nasli su ga... Za divno cudo...

Jednom mom drugu iz kraja su maznuli auto... Posle toga ga zvali trazili mu da ostavi toliko i toliko tu i tu... I rekli mu gde ga auto ceka...

Sve zavisi od lopova do lopova...

ljudi to je stari mercedes 200d(123)Vredi legalan od 1500-2000eur.Kazem vam nebuloza

hvala na podrsci.Neznam sta bi mu uradila da ga nadjem i ako sam zensko,pa prednju levu gumu bi mu nabila u....

Pa,kazem ti...
Mom ujaku su drpili keca...
A drugu kadet karavana...
 
ivanaa:
krvolok:
Ivana, ako tako nastaviš, još ću tražiti od tvog tate da mi doplati što moram da menjam levu, prednju gumu, jer taj vaš krš jedva vozim, bez većeg ugrožavanja saobraćaja !!!

Jadan ti.samo se ti vozi pa cu ti ja platiti i vise nego sto zasluzujes.A i nije bas da je krs,samo nije nesto sto bi prljava lopovcina trazila.Imas razervnu gumu u gepeku kao i svaki auto.


Pa, ne mogu da otvorim gepek, zapekao se, a ne bih da razvaljujem, da se nešto ne ošteti, pa posle ružno deluje kupcu, kad ga budem prodavao !!!
 
krvolok:
ivanaa:
krvolok:
Ivana, ako tako nastaviš, još ću tražiti od tvog tate da mi doplati što moram da menjam levu, prednju gumu, jer taj vaš krš jedva vozim, bez većeg ugrožavanja saobraćaja !!!

Jadan ti.samo se ti vozi pa cu ti ja platiti i vise nego sto zasluzujes.A i nije bas da je krs,samo nije nesto sto bi prljava lopovcina trazila.Imas razervnu gumu u gepeku kao i svaki auto.


Pa, ne mogu da otvorim gepek, zapekao se, a ne bih da razvaljujem, da se nešto ne ošteti, pa posle ružno deluje kupcu, kad ga budem prodavao !!!

Ha Ha al ces da zaradis.Daj nezezaj,nisi fer,nije mi lako
 
a lepo sam rek'o , mala reci caletu da zakljucava auto, al avaj, nece taj da slusa, i eto, sta sad, pomozi boze samo da nije vec osetio cari brusilice na limariji.. :x
 

Back
Top