Mala prugasta cica maca na poklon (HITNO)

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608






Ajmo ljudi!

Ova slatka mala cicamaca moze da bude vasa! :) Jako je mala i slatka i voli da se igra i sve to, pokupljena je sa ulice, i ne mogu da je zadrzim vec imam 2 komada, i velike su i frkcu na nju! :( Ne znam da li je bata ili seka... Vec zna da treba da obavlja nuztu na predvidjeno mesto. :idea:

Prugasta je i po stomaku... :heart:
 
Preslatka je! Stavi je na Orcin sajt, ja sam uspela da udomim malog tigrica (ustvari ima vec skoro 5 meseci) ljudi su dosli iz Beograda u Novi Sad po njega. Zvalo me bas dosta ljudi samo sto svi traze sto manje mace. Ej sad sam se setila, zvala me devojka iz Novog Sada koja trazi tigrasto mace, ali smo ga udomili u medjuvremenu. Poslacu ti njen br.na pp pa je nazovi sto pre, dok nije nasla, u nedelju uvece smo se cuje poslednji put. Javi sta si uradio, nadam se da ces uspeti!
Pozdrav!
 
Preslatka je! Stavi je na Orcin sajt, ja sam uspela da udomim malog tigrica (ustvari ima vec skoro 5 meseci) ljudi su dosli iz Beograda u Novi Sad po njega. Zvalo me bas dosta ljudi samo sto svi traze sto manje mace. Ej sad sam se setila, zvala me devojka iz Novog Sada koja trazi tigrasto mace, ali smo ga udomili u medjuvremenu. Poslacu ti njen br.na pp pa je nazovi sto pre, dok nije nasla, u nedelju uvece smo se cuje poslednji put. Javi sta si uradio, nadam se da ces uspeti!
Pozdrav!

Bacio neko kod moje zgrade 2 tigrasta maceta. Beze, al pridju kad im doneses hranu. Ako znas nekog ko ih oce, a u Sapcu je, javni. Sad sam ih nahranila i odnela vodu, al ovde im se dugo ne pise, isuvise kucica i baksuza ima :(
 
meni tek veceras pustise da ih pomilujem malo
do sad sve beze i cekaju da se odmaknes oko metar, pa onda pridju da jedu
zato ih nisam ni uslikala
al stigoh veceras da vidim i pomilujem malo:), jedno skroz tigrasto, i fali mu pola repa, a 2 sa belim sapicama
ne znam sigurno, posto ne poznajem skoro nikoga ovde, al cini mi se da ih jos neko hrani
samo vodu zaboravlja ko god da je taj
eto
ja stv ne mogu da ih uzmem, a fb ne koristim, tako da sam de sam naisla, pomenula ih
sve sto mogu da se nadam da ih kerovi nece zaklati
danas izlazim a odrasla velika macka na drvetu zavija
pogledam-ono kuce ispod lepo sedi i ceka da ona sidje
inace je umiljat ker, prilepi se uz nogu i ne mozes nigde, ne znam odakle mu tolika averzija na macke...
sta da kazem skrenuh s teme
i dalje aktuelni tigrasti
i mali su jako, tacno je neko kontao par meseci, da prohodaju skonto nesto tipa sad mogu uskoce u kontejner, i bacio ih ovde kad je video 2 macke
 
Poslednja izmena:
Aktuelno! :) :(


60011_1616922949397_1426073088_31643876_8129614_n.jpg


Maca jos nije udomljena, spomenuta devojka iz Novog Sada se nije javila, ni pojavila u dogovoreno vreme.... :(

Ovog lepotana, batu od mace koja ja za usvajanje, sam za vikend pokupio sa ulice i odneo u kucu kod babe, na selu! Pojavio se niotkuda i stalno je bio na ulici, da ga nisam pokupio sigurno ne bi prezive dugo od kola, krvolocnih pasa i njihovih vlasnika, i dece koja bi ga mucila...

60011_1616922909396_1426073088_31643875_1657591_n.jpg


60011_1616922989398_1426073088_31643877_5798665_n.jpg
 

Back
Top