Efedrin ??

pajke01

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima, imam 23 godine i posle povrede koju sam imao sam u jako lošoj formi, inače studiram dif i za mesec dana moram da položim trčanje 100m za 13,1s da bih dao uslov za upis treće godine, moje trenutno vreme trčanja je oko 13,6s, čitao sam da bi efedrin ili atp tablete mogle da mi pomognu da za mesec dana dođem do ovog cilje. Pomoć?!
 
e ******* bruzli ti kad lupish tako pa ostanesh ziv...svaka ti chast...
kreatin i efedrin nemaju nikakve veze jedno sa drugim...

Da efedrin ti moze pomoci za to shto si planirao, samo pre nego shto krenesh aktivno da ga koristish, obavezno idi odradi pregled srca. Ako imash ikakve smetnje (mada ako si na difu, ne bi trebalo da imash), onda efedrin nikako. Zatim odradi osetljivost na isti, odnosno, ako kupish tablu Arsana, 50mg po tableti, prvo uzmi chetvrtinu tablete pa vidi kako reagujesh na to, ako je slabo, uzmi pola, na kraju uzmi celu tabletu. Uzmi je oko pola sata pre treninga, jer mu otrpilike tolko vremena treba da pochne da deluje, NIKAKO ne uzimaj vishe od 75-100mg na dnevnom nivou. Mada, u zavisnosi od stanja tvojih receptora, 25-50mg bi trebalo da ti vrlo kvalitetno odradi posao!! Ako nisi siguran za ovo, onda bi mozda mogao prvo da probash sa Kofeinom, ukoliko nisi rezistivan na njega, odnosno ako ne pijesh guarane, koka kole, kafe i ostala sranja na bazi kofeina. recimo 300-500mg kofeina bi trebalo da ti da dobar kick, ukoliko ga uopshte ne unosish u normalnoj ishrani i tako to...
Ali pazi da vam ne rade testiranja posle tih ispita, tako da na vreme prestani sa upotrebom efedrina pre testa!
 
Ma znam ja ja mu zato i predlazem kreatin koji pospesuje performanse bilo kog sportiste......

Sta ce mu efedrin moze d se javi neka komplikacija sa srcem ja se nikad sa tim ne bih zamlacivao po meni efedrin je izmedju steroida i suplemenata po rizicnosti......

Eto znam neke ljude sto su syebali srce.....E sad nece bas svi ali nikad se ne zna...Tako kazu i za sidu e bas cu da da dobijem od toliko ljudi necu kondom,pa dobije...neko mora....

A kreatin je bezbedan ako se pije normalno a ne po 100 grama dnevno (da da ima i takvih budala)
 
Dejstvo i efekat kreatina, se u mnogome razlikuju od efedrina.
Kreatin (monohidrat) je tu da prvenstveno mishicima da 'volume' odnosno da im poveca zapreminu, i da im napumpan izgled, i uz to povecava malo snagu mishica.
Sa druge strane, efedrin, utiche na CNS i njegove alfa i beta receptore, stvarajuci organizmu trenutnu eksplozivnost uglavnom. Uostalom, mozda ste nekada videli osobe na 'Speedu'... e pa Speed kao jedan od sastojaka ima i efedrin.
Shto se tiche shtetnosti, ako osoba nema zdravstvenih problema, posebno sa srcem, pravilna upotreba efedrina ce imati samo trenutne posledice (drhtanje, nervoza, preznojavanje, lupanje srca...).
Longterm overdose, odnosno ako se u normalnim dozama, ili malo vecim od normalnih, efedrin upotrebljava duzi period (sa pauzama naravno), recimo 3-4 godine, moze doci do zadebljanja srchanih komora, jer efedrin izaziva jache pumpanje krvi, i organizam da bi se zashtitio od toga, i doveo u normalu, reaguje kako reaguje, i zadebljava zid srchane komore, te tako izaziva hronichno nizak pritisak, shto opet nije strashno...
Naravno, instant overdose, ili da roknesh 200-300mg efedrina, prosechu osobu ce verovatno da ubije...

Pre bilo kakve upotrebe, bilo kakvih..pa recimo, sumnjivih supstanci, preporuchujem detaljno informisanje i obrazovanje o istoj, jer samo tako mozete sprechiti nezeljene efekte!
 
E dzabe si napisao tu recenicu zadnju klince nije briga za to....Sad j gotovo..Bolje da si napisao kao ja JAO NIKAKO NE UZIMAJ TO S R A NJE BICES MRTAV!!!!!

Pa i da malo prepumpas pricu,znas kako klinci danas uzimaju sve zivo kao da su gumene bombone......

Nema on vreme da se obrazuje i informise oni sve hoce instant covece cim traze precicu za nesto sto mozes prirodno da uradis.....Ali ne svi bi hteli nesto preko neki buster neki savremeni carobni napitak
 
Nisam citao postove iznad.... efedrin ti nece pomoci, koristan je iskljucivo kod aerobnih aktivnosti (sto 100m nije!!!), atp tablete? pretpostavljam da su to adenozin tri phospate tablete... nisam skoro citao istrazivanja na tu temu, ranije se nije imalo uspeha sa direktnim ubacivanjem atp-a, zato se i radi varijanta preko kreatinfosfata... tako da, i da se sa time uspelo sumnjam da bi tako brzo uslo u komercijalnu prodaju... pa sam sumnjicav povodom toga... kreatin fosfat ti je najbolja opcija... i kvalitetan trening... kreatin fosfat iz razloga sto je on kao energent zaduzen za rad maksimalnog intenziteta trajanja do oko 10ak sekundi, sumnjam da su tvoje rezerve kreatina tolike... tako da si ti pre toga u kanalu...
Ono sto moram da pitam... kako to da jedan difovac na komercijalnom forumu trazi takve savete? Nekako sam imao nadu da difovci ovde daju odgovore na pitanja.... kad ono... bio je i jedan difovac koji je trazio odgovor na to koje misice pogadjaju zgibovi... bez ljutnje, ali moram da pitam zasto ti uopste studiras ako te elementarne stvari ne znas... a savete trazis od, vecinom, manje strucnijih ljudi od tebe...
 
Evo sad sam procitao postove... i nikako se ne slazem sa pivalicom... ali nikako! Ali svako ima pravo na svoje misljenje, i kao sto rekoh... ovo je komercijalni forum... tesko ces dobiti savete od nekog strucnog....
 
Ok poshtujem. Ja sam se vec nekoliko puta, mozda ne ovde, ali u nekom od drugih postova ogradio, i rekao da ono shto kazem i napishem je uglavnom ono shto sa nauchio iz neke literature, ili lichnog iskustva.
Ovo je deshlo iz lichnog iskustva!
Konkretno, ja sam koristio ECA, i kombinacuju aerobnog i anaerobnog treninga, i veliki napredaj postignut u oba segmenta, a ne samo u aerobnom! Konkretno, shto anaerobnog tiche, postignuto je poboljshanje na trchanju (100/200/400) i plivanju (20/50/100), odnosno sve sprinterske discipline.
 
@arkadian
Na fejsu bih ti stavio lajk

Daj mu reputaciju, ne moras biti toliko direktan :lol:

A mene zanima sta znaci to lajk i yebeno lajkovanje.....
Toliko me to nervira kad cujem kao i sve ostale pomodarne stvari za klinke i klince od -13 godina

To ti je bru kad ti neko klikne like it na status, klip ili sliku sto si okacio na profilu i tako. Najjace mi je kad neko sam sebi lajkuje. :hahaha::rotf::hahaha:

Sorry za off ...
 
@bRu zLi
Od tebe nista drugo sem gluposti nisam ni ocekivao, mislim da sam to ranije vec rekao. I mene nervira kad neko pise Y umesto J ili W umesto V... ali to nije tema... Dakle ako ne mozes da me citiras za nesto konkretno i vezano za temu, onda nemoj molim te pokusavati da ispoljavas "duhovitost" ili da "mudrujes" nad mojim postovima... jednostavno me zaobidji.
Jer ako bi se covek dohvatio ozbiljnijeg citanja tvojih postova, imao bi svasta da vidi... ali mahom nista korisno.
I naravno kao sto rekoh prosli put, i sad ocekujem jedan glup post, a pri tome i prilicno obiman, gde ce biti pod navodnicima svaka moja rec i puno usiljenog smejanja i mudrovanja... ali naravno niceg korisnog.
 
Pozdrav svima, imam 23 godine i posle povrede koju sam imao sam u jako lošoj formi, inače studiram dif i za mesec dana moram da položim trčanje 100m za 13,1s da bih dao uslov za upis treće godine, moje trenutno vreme trčanja je oko 13,6s, čitao sam da bi efedrin ili atp tablete mogle da mi pomognu da za mesec dana dođem do ovog cilje. Pomoć?!

Sampione, kad ti je vec toliko stalo do rezultata, uzmi pravi spid pa se barem rokni k'o co'ek.
 
@bRu zLi
Od tebe nista drugo sem gluposti nisam ni ocekivao, mislim da sam to ranije vec rekao. I mene nervira kad neko pise Y umesto J ili W umesto V... ali to nije tema... Dakle ako ne mozes da me citiras za nesto konkretno i vezano za temu, onda nemoj molim te pokusavati da ispoljavas "duhovitost" ili da "mudrujes" nad mojim postovima... jednostavno me zaobidji.
Jer ako bi se covek dohvatio ozbiljnijeg citanja tvojih postova, imao bi svasta da vidi... ali mahom nista korisno.
I naravno kao sto rekoh prosli put, i sad ocekujem jedan glup post, a pri tome i prilicno obiman, gde ce biti pod navodnicima svaka moja rec i puno usiljenog smejanja i mudrovanja... ali naravno niceg korisnog.

Slusaj nemam ja vremena da se zavlacim sa tobom,zasto bih,nemam nista od toga....

Ja samo zelim da se prica srpski sa sto manje turcizama anglosaksonskih pomodarnih slengova i satrovackih fensi reci.....

Malo po mao i unisticemo i jezik i kulturu i pravopis i sve zivo...Pocecemo kao Hrvati - parti,frend helou,baj baj fak men i sl.......

Ovako se kvari jezik a to w sch tj i ch me posebno nervira isto....

I ne shvataj oo licno ja nekako osecam duznost i potrebu kao SRbin i kao intelektualac i covek u prosveti da stalno ukazujem i kritikujem ljude koji pokusavaju ovo da rade...Treba im skrenuti paznju da to sto rade je KIC,SUND,NEOBRAZOVANJE NEKULTURA I SL a nikako da je to cool,extra vrh brate,vrh vrhova, do yaya i sl......

Vuk Karadzic se prevrce u grobu......

p.s.A sto se tice niceg korisnog u mojim postovima,ne bih bas rekao po broju odziva forumasa za moje savete i po broju primljenih privatnih poruka....U svakom postu se moze naci nesto korisno....Cak i u onom koji pise ciste gluposti i neistine...Na taj nacin citalac dobija uzima i zastupa kriticki stav,vaga cinjenice,razvija konvergentno i divergento misljenje,koristi analizu i sintezu,proverava i uskladjuje svoje informacije sa ovima,donosi veliki broj zakljucka i na kraju vidi sta nije tacno i sta je nebuloza a sta istina....Inace kad bi svi pisali sta je tacno i dobro niko ne bi znao ono sto ne postoji i sto je zabluda,tako da bi se svi navikli da sve sto pise je istina i svi bi bili MNOOOGO NAIVNI i niko ne bi znao da ceno korisno od nekorisnog,los od dobrog.....

Tako da tvoja recenica "ali uglavnom niceg korisnog" je tvoje cisto vredjanje i psiholoski mehanizam odbrane jer sam povredio tvoju sujetu....Ali to je tesko priznati...Trebao si da kazes pa jeste u pravu si kaljam nas jezik a ne da vredjas tipa ma sta ti tu meni bre ovo ono sad cu ja da opletem po tebi....

U nedostatku dokaza i vodjenja naucne debate ti koristis argumentum ad hominem,i kad to neko iskoristi,diskusija se prekida jer je to upravo indirektno priznanje sagovornika da je gotov,da je izgubio i da nema nista vise reci pa mu samo ostaje argumentum ad hominem,,,Mozda nekom izgleda kao argument za nastavak verbalne borbe,ali ipak to je predaja i priznanje nemoci!

Evo bas je kratak post:mrgreen::mrgreen::mrgreen:I bas ne obiluje "filozofijama", "psihologijama" i "mudrovanjima" sta god to znacilo.....

Sta da radim i ja bih zeleo da sam prosta dusa da se zadovoljavam sa prostim i kicastim stvarima,da uzivam u kicu i sundu pomodarno se izrazavam,da budem cool fensi i da me svi lajkuju (:hahaha:)....

Ali nazalost ne mogu...Probao sam i dobijem napad mucnine i nagon za povracanjem......A i dzabe koliko god se ja trudio da ne mudrujem i da budem prost i glup i da se izrazavam nekim pomodarnim recima i da sve sto imam da kazem stane u 2 prostoprosirene recenice,ma nece bre.........

Mozda jer sam zavrsio fax i ucio zbog sebe a ne zbog ocena....Mozda jer sam procitao dosta knjiga.....Mozda jer se bavim pored sporta i umetnoscu (muzika) i naukom???

Uglavnom kad smo se mi sto mudrujemo spustili na vas nivo i komuniciramo sa vama prostima koji ne znaju da mudruju sto ne biste i vi malo da se popnete na nas nivo?

Nismo mi krivi sto vi niste ulagali u vase mentalne sklopove pa sad ne razumete nasa mudrovanja i dozivljavate ih kao glupost usled vase mentalne nemoci.....

99% ljudi ne razume Georga Vilhelma Fridriha Hegela cak misle da se radi i o 4 coveka a ne o jednom,pa sta sad jel znaci da je on lud i da "mudruje" i proserawa se??

A platon a Sokrat a Fridrih Nice a Albert Ajstajn i Stiven Hoking??

Svi su oni "ludaci" koji nesto "filozofiraju" i" mudruju"....

E uvek sam voleo onu nasu - "Jao kako si ti "glup" bre,pa nista te ne razumem!!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:::rotf::rotf::rotf::rotf:


Ko je razumeo shvatice ,ko nije ponovice ovu recenicu :hahaha::hahaha::rotf:



:bye:
 
Prijatelju ti si pogrešio fakultet ako ti treba efedrin

Nije on nista pogresio!!!!!!!!

Zna se da DIF (nije bre debili imaju fizicko nego DIF) upisuju ljudi koji su propali u profesionalnom sportu ili nemaju dovoljno talenta da budu u pro sportu pa ajde kao da upise nesto da ima 7mi stepen i da ostane u sportu!!!

A naravno i da odloze vojsku:hahaha::rotf:

Tako da nije pogresio fax......

Pa pazi sad ovako: Mnoooooogi profesionalni sportisti koji imaju ogrooooomni talenat potencijal i genetiku i oji treniraju po 30 i kusur godina UZIMAJU DOPUNE,SUPLEMENTE,STEROIDI-HEMIJU I SL pa sta????????????

Jel to znaci da su pogresili zanimanje??? Mozda su trebali da budu pesnici ili slikari???

Jel je jedan Roni Koulmn najveci i najbolji bodibilder koji je uzimao sve od steroida i suplemenata ukljucujuci I EFEDRIN MOZDA POGRESIO FAX,PARDON SPORT????

Mozda bi se vise proslavio da je bio sahista,pozda bi pobedio Kasparova???

Mozda je trebao da trenira badminton????

A mozda sportske domine???


Devojke menjaju pol tj muskarci menjaju pol da bi se takmicili sa zenama i tako imali blagu prednost da bi osvojili to prvo mesto,zlatnu medalju,pa sto ne bi onda jedan student difa uzeo efedrin????

To je samo boost - dodatak za povecanje performansi.....

To bi bilo isto kao da si rekao ovima sto voze sportske automobile i trkaju se,jeli a zasto ugradjujes taj jaci motor i ostale stvari,pa ti ne znas da vazis ti si prijatelju pogresio prevozno sredstvo,ti treba da vozis skejt bord........
 
@bRu zLi
Kao sto sam rekao, ocekivao sam gomilu baljezgarija i gluposti... i jako obiman post sa puno mudrovanja i lupetanja u prazno, i naravno usiljeno smejanje nije izostalo.
Pricas o kaljanju srpskog jezika, a koristis Y umesto J, nije li to kic, sund, neobrazovanje... da te citiram "yebeno" i "do yaya"... Tako da majstore kad pokusavas da se uzdizes nad drugima, prvo pogledaj sebe...
Osim toga, bavis se naukom... pa onda bi trebao znati da se u nekim slucajevima reci iz stranog jezika ubacuju u domaci... (ajtem, boks - npr. simboli u boksovima)...
Sto se tice tvoje prozivke.. zavrsio sam fakultet, bavim se sportom, bavim se naukom... tako da, kao sto rekoh, gomila baljezgarija i lupetanja u prazno...rado bih ti odgovorio na svaku recenicu, ali zaista nemam vremena.
 
@bRu zLi
Kao sto sam rekao, ocekivao sam gomilu baljezgarija i gluposti... i jako obiman post sa puno mudrovanja i lupetanja u prazno, i naravno usiljeno smejanje nije izostalo.
Pricas o kaljanju srpskog jezika, a koristis Y umesto J, nije li to kic, sund, neobrazovanje... da te citiram "yebeno" i "do yaya"... Tako da majstore kad pokusavas da se uzdizes nad drugima, prvo pogledaj sebe...
Osim toga, bavis se naukom... pa onda bi trebao znati da se u nekim slucajevima reci iz stranog jezika ubacuju u domaci... (ajtem, boks - npr. simboli u boksovima)...
Sto se tice tvoje prozivke.. zavrsio sam fakultet, bavim se sportom, bavim se naukom... tako da, kao sto rekoh, gomila baljezgarija i lupetanja u prazno...rado bih ti odgovorio na svaku recenicu, ali zaista nemam vremena.

hAHHAHHA pa si malo promucurniji shvatio bi da Y umesto J koristim samo u recima y r banje i YaYa zato sto ce automatski sistem Krstarice izbrisati ove reci i staviti zvezdice......Na svim ostalim recima je normalno J.....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Kao sto rekoh puno usiljenog smejanja...zaisa nisam znao da ce krstarica to automaski izbrisati jer ne psujem, ili je to izuzetno retko, tako da nisam imao tih problema... tako da je meni i slicnima to samo promocija i popularizacija sunda... ili kako si vec nazvao...
 
nije to popularizacija sunda to je kad ti skoci pritisak i adrenalin udari u glavu kad vidis kako ljudi Lajkuju nesto,taguju i slicne gluposti od kojeg se dobija napad povracanja za ove mirnije ili ovo prvo sto sam napisao.......
Zar nije lepse reci e asd bih ti za ovo na facebook-u kliknuo svidja mise zato sto si rekao jednom difovcu koji je imao tesku povredu a sada se vraca u formu i zeleo bi da bude kao i svi - zdrav normalan i utreniran kako bi polozio ispit!!!!!!!!

Hahahha mozda bi "lajkovao" i nekog ko podyebava nekog sirotog coveka koji pita gde da kupi plasticnu nogu jer imao je povredu i odsekli su mu zdravu nogu a on bi opet da hoda......Mozda mu treba reci pogresio si fizicku aktivnost - za tebe nije hodanje ti si za guranje invalidskih kolica??

Ili mozda nekom ko ima aids i pita koje suplemente da koristi da ojaca imunitet da mu kazes ti si pogresio zivot????

Ja ne razumem zasto ste sad vas dvojica "frajeri" zato sto se jedan idiot podsmeva studentu difa koji je imao fizicku povredu koja ga je onemogucila da trenira i da podize sebi performanse a blizi mu se ispit i sad bi hteo sto pre da se vrati u formu???A ovaj drugi "lajkuje" ovog prvog idiota i indirektno kaze i ja sam kao ti????

Zasto je decko pogresio fakultet??? Zato jer se povredio i ovako bolestan i povredjen nije sposoban da polozi fizicki ispit (a ne umni) i treba da se stavi u isti kos sa potpuno zdravim i sposobnim kolegama koji su trenirali dok se ovaj borio sa bolescu????

Ja mislim da je fer da uzme efedrin u odnosu na ostale jer je bio bolestan dok su svi drugi trenirali i u velikoj su prednosti


Ali ne vama je bitno da nekog spustite,da ga zayebete, da ga ponizite i to prvo neki idiot uradi a ovi ostali slicni njemu ono bravo brate ali si mu reko hahahah ima rep imas lajk od mene,kakv si ti car i slicno.....

Decko je lepo pitao znaci ili mu odgovorite ili nemojte nista da postujete a ne da spamujete ponizavate i pravite idiote od sebe!
 
@bRu zLi
Auuuu vidim da se sve radi samo da se dobije "bitka". Dakle lazi, prevare, gazenje preko grobova, sve je dozvoljeno
samo da se dobije "bitka", i pokusaj uzdizanja iznad drugih. Ali ocekivao sam to od tebe, neko ko u svaku temu
upadne samo da bi vredjao druge, pisao crvenim slovima i fotnom 30-40, u sopstvenim postovima sebe naziva
pametnim... tako da nisam iznenadjen ni ovim baljezgarijama koje si napisao. Evo u par minuta da ti odgovorim,
nekako sam dosao na forum u nadi da cu procitati nesto novo od tebe... ali istorija se ponavlja :)
Skoci ti pritisak jer drugi lajkuju i taguju? Pa ti budi pozitivan primer, pa mozda nesto i promenis! A ovako nista neces.
Jer citajuci tvoje postove dobija se utisak da si ti hodajuca promocija w, y i oo (umesto u), razlog je verovatno kao sto si
rekao uklanjanje psovki od strane foruma, ali to se ne vidi vec se vide sund i kic izrazi, jer psujes k'o kocijas,
pa kad neko cita tvoj post milion puta procita "yebeno" i slicno, a onda cuveni proces automatizacije nastupa,
tako da upravo ti sluzis popularizaciji kica i sunda kako ti to nazivas. Tako da bi bilo lepo da krenes od sebe, pa onda da opletes po drugima.
Kritiku primam uvek, jer najbolji prijatelji su ti oni koji te kritikuju, i bum tras tresnu ti par samara izvuku te iz
zablude u kojoj si, ali da neko ko mi stavlja u usta svakojake izjave, lazi i gluposti, i pri tome je vrlo nevaspitan, oplete
po meni, to je bas nisko, tako da morao odvojiti nekoliko minuta za odgovor.
Kao prvo, "lajk je stavljen" iz vise razloga i pri njima i ostajem! Vidim "velicanstveni" nisi umeo d aih uvidis,
tako da cu ih navesti.
Momak koji juri da polozi ispit iz antropomotorike (verovatno), dakle odslusana cela prva godina i juri se upis u treci semestar,
trazi JAKO OZBILJNE (unosenje leka u organizam je po mom misljenju jako ozbiljna stvar) informacije na "maksimalno komercijalnoj temi",
nije promasio fakultet? Po mom misljenju jeste! I pri tome ostajem. Zamisli lekara koji na krstarici trazi savete o davanju leka, to
mi je nekako plasticno poredjenje. Nisam u pravu? Obidji teme, pogledaj kakvi se saveti dobijaju "nemoj ici u teretanu, smanjices se",
"teretana steti", pa onda saveti o uzimanju kreatina i slicno, koji su vrlo cesto takve gluposti da se ostaje bez daha...riznica mudrosti je
i tema "uticaj vibrastopa na udarac" (mislim da je pod forum tenis), STA LI SE ONDA MOZE OCEKIVATI O SAVETIMA DA SE UZME EFEDRIN???!!!
I potpuno sam u pravu (zaboravio sam sta je sve pisano u ovoj temi, pa sam bacio pogled...) odmah ispod naziva teme, ide puna
podrska jednog nadrilekara kako da uzima lekove, koliko mg, koju tablu da kupi i sve redom!!! I naravno ispisane su takve gluposti, da ja
reci nemam! Razumeo bih da je na komercijalnom forumu trazio savete iz neke desete stvari, ali iz svoje struke, e pa onda se stvarno zalutalo na fax,
jer ako se kroz godinu dana ne nauci gde se moze dobiti prava informacija, onda ja stvarno ne znam... mada ko zna... mozda sam ja lud,
mislio sam ima biblioteka, milion starijih studenata, postdiplomaca... asistenata pa i profesora... naucni radovi... ali eto izgleda da sam ja lud.
Bio je takodje jedan difovac ovde, koji je pitao na koje misice uticu zgibovi. Mogao bi i njega da branis, pitanja koja su postavili su slicnog ranga.
S tim sto mi je unosenje lekova u organizam po savetu nekog forumasa vrh vrhova.
A evo i tvoje genijalnosti "Ja mislim da je fer da uzme efedrin..." ti si difovac ili lekar ne razumem?!
Prvo ovo je takva glupost da sam ja stvarno zaprepascen! Prvo nije mi bilo jasno zasto se mnogi difovci toliko korobecaju
da daju savete o ishrani, i uzimanju suplemenata, kad o tome vrlo cesto blage veze nemaju, sto mi se potvrdjuje iz dana u dan... iz sata u sat!
A zatim u poslednje vreme vidjam da difovci po principu sacometrije preporucuju lekove pa i steroide... pa ne vise ni difovci, nego i kojekakve kursadzije!
I dalje sam zatecen, difovac, farmakolog, lekar, specijalista... sta si ti (a nakon ove izjave sigurno nista od toga)... koja je svrha efedrina,
kako efedrin deluje, kod kojih aktivnosti je "pozeljno" uzimati ga? Kazes da je momak bio povredjen/bolestan, ako je konzumirao
lekove, koje lekove je konzumirao? Ili je to nebitno sve, samo se grunes i trci... pa onda ide pitanje kakve veze ima trka na 100m (ili u njegovom slucaju
pozeljnih 13seknudi rada maksimalnog intenziteta) sa vazodilatacijom i sl. reaguje li srcanosudovni sistem uopste za to vreme i koliko... i bla bla bla...
milion pitanja...
Deo koji sam preskocio bio je vezan za ubacivanje bolesnih i povrdjenih u "moja usta", nista novo od tebe, kao i sa drugim forumasima sluzenje
lazima, prevarama... svaki put sam povredjenim sportistima pomagao, i to i dan danas radim... a aids oboleli imaju moj podrsku da istraju u borbi!
I zeleo bih to da naglasim!
Sto se tice poslednje tvoje recenice... mislim da si ti jedan od vecih spamera na sporstkim temama, opet se ponavljam, i opet kazem,
podji od sebe, kultivisi se malo i sidi na zemlju.

Post sam napisao na brzinu, izvinjavam se za eventualne gramaticke greske i sl.
 
Nije on nista pogresio!!!!!!!!

Zna se da DIF (nije bre debili imaju fizicko nego DIF) upisuju ljudi koji su propali u profesionalnom sportu ili nemaju dovoljno talenta da budu u pro sportu pa ajde kao da upise nesto da ima 7mi stepen i da ostane u sportu!!!

A naravno i da odloze vojsku:hahaha::rotf:

Tako da nije pogresio fax......

Pa pazi sad ovako: Mnoooooogi profesionalni sportisti koji imaju ogrooooomni talenat potencijal i genetiku i oji treniraju po 30 i kusur godina UZIMAJU DOPUNE,SUPLEMENTE,STEROIDI-HEMIJU I SL pa sta????????????

Jel to znaci da su pogresili zanimanje??? Mozda su trebali da budu pesnici ili slikari???

Jel je jedan Roni Koulmn najveci i najbolji bodibilder koji je uzimao sve od steroida i suplemenata ukljucujuci I EFEDRIN MOZDA POGRESIO FAX,PARDON SPORT????

Mozda bi se vise proslavio da je bio sahista,pozda bi pobedio Kasparova???

Mozda je trebao da trenira badminton????

A mozda sportske domine???


Devojke menjaju pol tj muskarci menjaju pol da bi se takmicili sa zenama i tako imali blagu prednost da bi osvojili to prvo mesto,zlatnu medalju,pa sto ne bi onda jedan student difa uzeo efedrin????

To je samo boost - dodatak za povecanje performansi.....

To bi bilo isto kao da si rekao ovima sto voze sportske automobile i trkaju se,jeli a zasto ugradjujes taj jaci motor i ostale stvari,pa ti ne znas da vazis ti si prijatelju pogresio prevozno sredstvo,ti treba da vozis skejt bord........
Znači po tebi cilj opravdava sredstvo?
Ja se ne slažem sa tobom cilj isuviše banalan.
 

Back
Top