Igrajmo se kvizova

Posto ste tako sumnjicavi - evo probijam led !
Probajte da odgovorite na sto vise postavljenih pitanja. Ko skupi najvise poena neka preuzme izradu pitanja za naredni put. Odgovore na sva pitanja dacu kroz nekoliko dana. A dotle...
1.(3)Koja je drzava najveci sused Izraela ?
2.(3)Glavna junakinja decijeg romana "Carobnjak iz Oza" zove se ...
3.(2)"Lajtant", vojni cin u nekim stranim vojskama odgovara nasem cinu ...
4.(5)Alaurofobija je strah od cega ?
5.(4)Igor Sikorski je prvi na svetu 1939. godine konstruisao sta ?
6.(2)Koja se junakinja crtanih filmova pojavljuje u mini suknji i ima psa ?
7.(3)Ime koje africke drzave pocinje i zavrsava se istim slovom ?
8.(2)Ko je prvi demokratski (na izborima) izabrani predsednik Rusije ?
9.(4)Rodjen je u Hong Kongu. Njegovo pravo ime je Li Jun Kam. Rec je o ...
10.(3)Koji grad nije ni pristaniste ni leciliste, a u nazivu jeste i jedno i drugo ?
11.(5)Mudzibur Rahman je raniji drzavnik koje zemlje ?
12.(2)Koji se lik nalazi na novcanici od 1000 dinara ?
13.(3)Iz kog je grada spanski fudbalski klub Rajo Valjekano ?
14.(2)Koliko se ljudi nalazi na cuvenoj slici "Tajna vecera" ?
15.(2)Koja je nasa glumica u crtanim filmovima pozajmila glas Popajevoj Olivi ?
16.(1)Kog je dana u nedelji vaskrsnuo Isus ?
17.(5)Laslo Biro je izumitelj cega ?
18.(2)Koja je osma planeta Suncevog sistema po udaljenosti od Sunca ?
19.(2)Koji je nas sportista nosio zastavu SiCG na otvaranju proslih Olimpijskih igara ?
20.(1)Na proteklim predsednickim izborima, ko je bio kandidat ispred vladajuce koalicije
DSS-G 17- SPO ?
 
A sad ja nesto da ti kazem!!!
Recimo da ja sad dodjem i odgovorim tacno na 10 pitanja odavde i posle mene dodje neko drugi i ponovi mojih 10 tacnih odgovora i doda jos 2-3 svoja i ona automatski ima vise tacnih odgovora nego ja!!!
E zato poenta ovog kviza nema smisla!!! :roll:
 
Shinoda:
A sad ja nesto da ti kazem!!!
Recimo da ja sad dodjem i odgovorim tacno na 10 pitanja odavde i posle mene dodje neko drugi i ponovi mojih 10 tacnih odgovora i doda jos 2-3 svoja i ona automatski ima vise tacnih odgovora nego ja!!!
E zato poenta ovog kviza nema smisla!!! :roll:
Ako vam je do pukog takmicenja posaljite mi privatnu poruku sa vasim odgovorima, a ja cu odmah dati vrednost tacnih odgovora po broju pitanja i to pustiti na forum. Ukoliko ovo shvatite kao igru, dajte odgovor na pitanja koja znate direktno na forum. Ponavljam vam da je sve ovo samo igra.
Pozdrav!
 
Shinoda:
A sad ja nesto da ti kazem!!!
Recimo da ja sad dodjem i odgovorim tacno na 10 pitanja odavde i posle mene dodje neko drugi i ponovi mojih 10 tacnih odgovora i doda jos 2-3 svoja i ona automatski ima vise tacnih odgovora nego ja!!!
E zato poenta ovog kviza nema smisla!!! :roll:
Uostalom, zasto bi tvojih deset odgovora koje javno das moralo da bude tacno. Samo opusteno ! Ova forumaska tema je toliko prisutna po boljim forumima, recimo u Hrvatskoj (o Englezima da ne govorimo).
 
Ideja ti je dobra, ali tehnički loše realizovana.

Ti si dao tih dvadeset pitanja i jedino što ima smisla jeste da ti mi sad šaljemo odgovore na pp.
Pri tome moramo čekati nekoliko sati da vidimo vlastite rezultate, i mnogo više da vidimo rezultate drugih. Misliš da su pitanja toliko zanimljiva da će okupirati pažnju učesnika toliko dugo?
A da dajemo odgovore direktno na forum, tek to nema smisla. Prvi koji da tačan odgovor na bilo koje od pitanja ostaviće druge bez posla.


Pogledaj kako sam ja pre par meseci pravio kvizove. Posećenost je bila ogromna.
 
Čim čujem za neki kviz, odmah znam da je
23.gif


Đenka, mogao bi ti da realizuješ taj kviz. :D
 
Napraviću uskoro još jedan sa fotkama forumaša. Samo, fale mi još 4 fotke...(imam 6).

Dabo, mogao bih ga ja realizovati, ali nije u tome stvar. Očigledno da čovek želi sam da se oproba u pravljenju kvizova. Pa neka, i treba, samo sam hteo da mu dam do znanja da će to morati da bude tehnički mnogo naprednije da bi se ljudi stvarno zainteresovali. Inače, pitanja koja je ovde postavio su OK.
 
Ok, apsolutno ste u pravu !
Nadao sam se da postoji dobra volja za ovako nesto, ali vi ni da pokusate ... I nije bitno koliko je tacnih odgovora dato, da li se "prepisivalo" ili sta jos. Bitna je igra. Kao takva, to sam vec rekao, funkcionise na mnogim drugim forumima (doduse sa mnogo tezim pitanjima gde apsolutno nista ne pomaze odgovor prethodnika). Pa ako na ovom forumu nema zainteresovanih i to je OK ! Igrajte se kaladonta ! :wink:
Djenka, kviz ti je SUPER ! S obzirom da sam ja novi forumas ovde dosta sam toga naucio. POZDRAV !
 

Back
Top