Vladika u bankrot, crkva na doboš

Poruka
17.801
Zbog poslovanija episkopa Zahumsko – hercegovačkog vladike Grigorija uskoro bi vjerinici u dolini Trebišnjice mogli hodočastiti u Hram Žiranta velikomučenika ili manastir Svete Balkan Ivestment Banke
Episkop Zahumsko – hercegovački Grigorije, inače poručnik pretorijanske garde Milorada Dodika (odjeljenje Jug), do te mjere je ogrezao u kriminalu i korupciji da će, kad za to vrijeme dođe, Strašni sud o njegovom slučaju morati zasjedati najmanje u tri nastavka.

Grigorije, alijas Mladen Jevrić Durić, Dodika je proizveo u Boga, sopstveno Zlatno tele, i klanja mu se do zemlje, a zauzvrat prima milionske naknade iz sredstava Investiciono razvojne banke RS, budžeta RS, te opštinskih budžeta. Većinu tog novca, ovaj crkveni fićfirić je proćerdao, tako da je sada dužan i Bogu i narodu.

http://www.zurnal.info/home/index.p...rot-crkva-na-dobo-&catid=18:istraga&Itemid=27

Izgleda da i ovi u RS imaju popa biznismena poput onih na Kosovu sto su imali Artemija.
 
А шта је тај журнал, нека испостава друге Србије у Републици Српској, јел?

Ja dosad nisam čuo za Žurnal.....hajd' da ne lažem, moguće je da sam vidio nekad da imaju takve novine.... tiraž im je k'o stručnoj naučnoj literaturi..... :mrgreen:


Ne znam pravo stanje stvari u vezi njegovih finansija, ali realno, ja ne mogu poreći, ali ni potvrditi da je ovo istina što pišu za pare. Međutim, ono što mogu potvrditi jeste da se Dodik od prošle godine dosta distancirao od njega, ne skroz, ali primjetno je manje s njim nego prije... možda zbog toga... :confused:

Edit:

Uz to je Dodik iz sredstava od prodaje Telekoma uplatio dodatnih 400.000 KM na račun Eparhije...

E pretjeraše, sad sam siguran da lažu ko džukele ovi iz Žurnala. To je trećina novca od telekoma, stvarno previše za eparhiju čak i da su ogrezli lopovi.
 
Poslednja izmena:
ajde momce ne lupaj, brini e ti o gcima koji vam negiraju naciju:per:

...А коју то нацију Грци негирају....?
g035.gif
 

Back
Top