Gay par iz pticije perspektive

Poruka
17.135
Jos jedna tema o gayevima . Samo u ovoj ne bih da ih branimo i napadamo nego bih voleo da cujem najvise misljenje nekog psihologa, pedagoga ili tako nekog strucnijeg ali i ostalih ucesnika na forumu .

Dakle, sta sam primetio, i kada sam pitao ljude oni su otvoreno rekli da je to tacno. Zasto se devojke, mislim da bi "pale" bila prejaka rec ali ima i takvih, ali "prija" im da vide na slici kad se dva tipa ljube . E onda sam dobio pitanje na moje pitanje "A sta tebi kao lose kad vidis da se dve cure ljube?" i tu sam ":rumenko:"

Zelim da cujem vase misljenje sta je uzrok ovome . S jedne strane nas kao nerviraju pripadnici ovog sexualnog opredeljenja, a sa druge strane ima nesto sto nam se svidja tu , manje ili vise :rumenko:


:ceka:

Hvala sto ne spamujete :cmok:
 
Pa mi smo normalni kad nas uzbudjuju 2 ribe pa ih cak ne okarakterisemo ko lezbejke ako nam se pridruze..a ne znam koji je problem ovima da vide 2 frajera pa ih kamenuju..ogranicenos sigurno

i ne mozes okarakterisati kao lezbejke djevojke koje stupe u odnos sa tobom, muskarcem... jedino kao biseksualke

meni je cak odbojna slika dvojice muskaraca
to mi nikako ne moze biti privlacno... jer je ponisteno sve ono u muskarcu sto mene privlaci
 
Jos jedna tema o gayevima . Samo u ovoj ne bih da ih branimo i napadamo nego bih voleo da cujem najvise misljenje nekog psihologa, pedagoga ili tako nekog strucnijeg ali i ostalih ucesnika na forumu .

Dakle, sta sam primetio, i kada sam pitao ljude oni su otvoreno rekli da je to tacno. Zasto se devojke, mislim da bi "pale" bila prejaka rec ali ima i takvih, ali "prija" im da vide na slici kad se dva tipa ljube . E onda sam dobio pitanje na moje pitanje "A sta tebi kao lose kad vidis da se dve cure ljube?" i tu sam ":rumenko:"

Zelim da cujem vase misljenje sta je uzrok ovome . S jedne strane nas kao nerviraju pripadnici ovog sexualnog opredeljenja, a sa druge strane ima nesto sto nam se svidja tu , manje ili vise :rumenko:


:ceka:

Hvala sto ne spamujete :cmok:

ne pali me da vidim dva lika kako se ljube.
nije mi ni strašno ni devojke kad se ljube.
ne smeta mi ni kad vidim da se strejt par ljubi.
smeta mi kad se u mom društvu ispred mene žvalave
pripadnici bilo kog opredeljenja, jer mi je onda
malo neprijatno.
 
Ne znam bas . Ja kad bih vido dve ribe da se ljube, pomislio bih da su slobodnije samo :rumenko: a dva tipa onda su gay :confused: cak ni sam sebi nisam jasan :neutral:
Pa ajde zasto je to tako..sto kaze pil mi uvek moramo odrzavati neki nivo frajera:lol:
i ne mozes okarakterisati kao lezbejke djevojke koje stupe u odnos sa tobom, muskarcem... jedino kao biseksualke

meni je cak odbojna slika dvojice muskaraca
to mi nikako ne moze biti privlacno... jer je ponisteno sve ono u muskarcu sto mene privlaci

A kad su 2 ribe onda su one zenstvenije sta?:lol:
 
Jos jedna tema o gayevima . Samo u ovoj ne bih da ih branimo i napadamo nego bih voleo da cujem najvise misljenje nekog psihologa, pedagoga ili tako nekog strucnijeg ali i ostalih ucesnika na forumu .

Dakle, sta sam primetio, i kada sam pitao ljude oni su otvoreno rekli da je to tacno. Zasto se devojke, mislim da bi "pale" bila prejaka rec ali ima i takvih, ali "prija" im da vide na slici kad se dva tipa ljube . E onda sam dobio pitanje na moje pitanje "A sta tebi kao lose kad vidis da se dve cure ljube?" i tu sam ":rumenko:"

Zelim da cujem vase misljenje sta je uzrok ovome . S jedne strane nas kao nerviraju pripadnici ovog sexualnog opredeljenja, a sa druge strane ima nesto sto nam se svidja tu , manje ili vise :rumenko:


:ceka:

Hvala sto ne spamujete :cmok:

Kao sto rece jedan,to nije bolest to je opredeljenje...sto nije tacno,gay je osoba koja ima poremecaj.Iako pricaju obrnuto...
A zenske ih vole zato sto ih oni bolje razumeju od normalnih muskaraca...u vecini slucajeva,to je i logicno...
 
Jos jedna tema o gayevima . Samo u ovoj ne bih da ih branimo i napadamo nego bih voleo da cujem najvise misljenje nekog psihologa, pedagoga ili tako nekog strucnijeg ali i ostalih ucesnika na forumu .

Dakle, sta sam primetio, i kada sam pitao ljude oni su otvoreno rekli da je to tacno. Zasto se devojke, mislim da bi "pale" bila prejaka rec ali ima i takvih, ali "prija" im da vide na slici kad se dva tipa ljube . E onda sam dobio pitanje na moje pitanje "A sta tebi kao lose kad vidis da se dve cure ljube?" i tu sam ":rumenko:"

Zelim da cujem vase misljenje sta je uzrok ovome . S jedne strane nas kao nerviraju pripadnici ovog sexualnog opredeljenja, a sa druge strane ima nesto sto nam se svidja tu , manje ili vise :rumenko:


:ceka:

Hvala sto ne spamujete :cmok:

Dva tipa koji se ljube me ne pale...Ofc,nemam nista protiv njih,niti protiv gay para,jer svako ima pravo na svoje sexualno opredjeljenje....Ali,o tome sam vec pricala na nekoj prethodnoj temi....(znaci,ne nerviraju me pripadnici ovog sexualnog opredjeljenja)...
 

Back
Top