Japan pozvao Vučića u zvaničnu posetu!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Zamenik predsednika Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić dobio je poziv Vlade Japana da u oktobru dođe u zvaničnu posetu toj državi i poseti najznačajnije institucije i najveće japanske kompanije.

0407-tanjug.jpg

Hoću da pomognem Srbiji... Vučić


Ovaj poziv je izazvao interesovanje u srpskim političkim krugovima jer Japanci retko zovu političare Srbije u posetu, a još je zanimljivije to što Vučić nema nijednu državnu funkciju, ni poslaničku, ni odborničku, već je jedino zamenik predsednika opozicionog SNS-a. Prema rasporedu koji mu je stigao od Japanaca, Vučić bi trebalo da ima dva sastanka u Ministarstvu spoljnih poslova, prijem u japanskom parlamentu, kao i posete industrijskim i tehnološkim gigantima, kao što su „Panasonik" i „Tojota". Uz to dolazi poseta gradovima Kjoto i Nagasaki.

- Meni je izuzetna čast i zadovoljstvo što sam dobio poziv i naravno da ću se rado odazvati. Pre odlaska u Japan, osim sa svojom strankom, konsultovaću se i sa predstavnicima vlasti, jer hoću da u dalekom Japanu predstavljam državu i pomognem koliko mogu. Žao mi je što Srbija nema razvijeniju saradnju sa Japanom, jer je to zemlja izuzetnih mogućnosti - kaže Vučić za Press.

Na pitanje da li je lobirao da dobije poziv, zamenik predsednika najjače opozicione stranke je odgovorio:

- Ne. Imao sam dobru komunikaciju sa bivšim ambasadorom Japana u Beogradu, kao i sa novim.

Na opasku da su ga Japanci možda pozvali kao predstavnika neke buduće vlasti u Srbiji, on je rekao:

- To ćete morati njih da pitate. Ja znam da bih, kada bih bio vlast, radio u tom pravcu da, na primer, „Tojota" dođe u Niš, kao i „Panasonik", i da tako zaposlimo narod i dobijemo jeftinije proizvode, na zadovoljstvo obe države.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...4/Japan+pozvao+Vučića+u+zvaničnu+posetu!.html
 
Srbija to Tokija....:mrgreen:

Ma jok, Izbori 2014 "Srbija u krugu dvojke - Boris Tadic" :mrgreen:

@tema

Velika je steta sto Srbija nema luku, u tom slucaju mogla bi da prekine sve veze sa EU a da i dalje ekonomski profitira.
Srbija svoje proizvode moze samo da plasira na losija trzista, sigurno Punto nece prodavati Nemcu ili Francuzu, prema tome drzava velicine Srbije ne moze da podmiri trziste jedne Rusije, a da ne pricam o trgovini sa zemljama poput Indije, Kine, Brazila, Japana, bliskog i srednjeg istoka, J. Amerike.
Neverovatno je da jedna drzava radi na svoju stetu i stetu svog naroda da bi se dodvorila grupi zemalja od kojih nema ama bas nikakve koristi. :think:
 

Ma jok, Izbori 2014 "Srbija u krugu dvojke - Boris Tadic" :mrgreen:

@tema

Velika je steta sto Srbija nema luku, u tom slucaju mogla bi da prekine sve veze sa EU a da i dalje ekonomski profitira.
Srbija svoje proizvode moze samo da plasira na losija trzista, sigurno Punto nece prodavati Nemcu ili Francuzu, prema tome drzava velicine Srbije ne moze da podmiri trziste jedne Rusije, a da ne pricam o trgovini sa zemljama poput Indije, Kine, Brazila, Japana, bliskog i srednjeg istoka, J. Amerike.
Neverovatno je da jedna drzava radi na svoju stetu i stetu svog naroda da bi se dodvorila grupi zemalja od kojih nema ama bas nikakve koristi. :think:

Sasvim tačno.
Jedna od katastrofa DOS ovske politike je otcepljenej Crne Gore čime je Srbiaj blokirana.
Izlaz na more je od najvišeg značaja za Srbiju.
 

Ma jok, Izbori 2014 "Srbija u krugu dvojke - Boris Tadic" :mrgreen:

@tema

Velika je steta sto Srbija nema luku, u tom slucaju mogla bi da prekine sve veze sa EU a da i dalje ekonomski profitira.
Srbija svoje proizvode moze samo da plasira na losija trzista, sigurno Punto nece prodavati Nemcu ili Francuzu, prema tome drzava velicine Srbije ne moze da podmiri trziste jedne Rusije, a da ne pricam o trgovini sa zemljama poput Indije, Kine, Brazila, Japana, bliskog i srednjeg istoka, J. Amerike.
Neverovatno je da jedna drzava radi na svoju stetu i stetu svog naroda da bi se dodvorila grupi zemalja od kojih nema ama bas nikakve koristi. :think:

grešiš. Kad SNS dodje na vlast, Punto ćemo prodavati Japancima.:mrgreen:
 
Japanci planiraju saradnju s abudućon vladom Srbije.

Draga reg, ako se setiš da sam ti uvek govorio, da Tadić i DS neće da vladaju još dugo.
Sada se planiraju novi kontakti sa budućom vladom.

Što Botu nisu zvali... mislim bilo gde?

Ja sam srećna zbog toga. Neobično srećna. Jedva čekam da ovu zemlju povedu još bolji stručnjaci (Toma Nikolić, A.Vučić) od ovih koje imamo na vlasti. Samo se nadam da će posle njih na vlast doći radikalski stručnjaci poput Vjerice Radete, da nas konačno dotuku.
 
Japanci planiraju saradnju s abudućon vladom Srbije.

Draga reg, ako se setiš da sam ti uvek govorio, da Tadić i DS neće da vladaju još dugo.
Sada se planiraju novi kontakti sa budućom vladom.

Što Botu nisu zvali... mislim bilo gde?

:lol:..сад си ме разочарао скроз. Овакву СФ изјаву нисам од тебе очекивао. Ако се Шеки врати, Ацика има да се сели...можда и у Јапан па иде да види за гајбу и тако то.:eek::hahaha:
 
:lol:..сад си ме разочарао скроз. Овакву СФ изјаву нисам од тебе очекивао. Ако се Шеки врати, Ацика има да се сели...можда и у Јапан па иде да види за гајбу и тако то.:eek::hahaha:

Ako NATO pošalje Šešelja u Srbiju- niko to neće da primeti. Sada je na nivou Žirinovskog u Rusiji. Pajac.
 
Ма неће Вучић ићи у Јапан...
Обећао је да ће сачекати Шешеља....
А Вучић је од речи....
c020.gif

..A vi.. "Četnici", jeste li sačekali kralja iz Londona?
Vaš vodja Vuk Drašković em je kum tom Šešelju, em je izdao Srbiju i lobira za nezavisno Kosovo.
I tebe nije sramota da pišeš da si "četnik".

jesi li se već rukovao sa Tačijem?

:mrgreen:
 
grešiš. Kad SNS dodje na vlast, Punto ćemo prodavati Japancima.:mrgreen:

Nezna se hoce li SNS doci na vlast, a isto tako se nezna ni sta ce da radi ako dodju na vlast.
Zna se da je DS sahranio srpsku ekonomiju i privredu sa sve i jednim potezom koji su povukli u zadnjih 10g.
Punto ce se prodavati samo u Rusiji budete li dobri, zato su italijani i kupili Zastavu tj. dobili je na poklon.
Svaki laik sa gramom mozga bi je pre poklonio Koreanskim proizvodjacima KIA ili Hundayi, a da ne pricam o japancima Toyota, Honda, Nissan, Suzuki, Subaru itd. ;)

Srbija pod tim majmunima vise nije sposobna da proizvodi sljive i paradajz, jer su degeni mislili da stede na protivgradnim raketama i sahranili useve.
Nebi im dao dve ovce da cuvaju, pogubili bi ih.
Ja bi takve slao na robiju zbog nesposobnosti sve i da nisu vlast.
:thumbdown:
 
Nezna se hoce li SNS doci na vlast, a isto tako se nezna ni sta ce da radi ako dodju na vlast.
Zna se da je DS sahranio srpsku ekonomiju i privredu sa sve i jednim potezom koji su povukli u zadnjih 10g.
Punto ce se prodavati samo u Rusiji budete li dobri, zato su italijani i kupili Zastavu tj. dobili je na poklon.
Svaki laik sa gramom mozga bi je pre poklonio Koreanskim proizvodjacima KIA ili Hundayi, a da ne pricam o japancima Toyota, Honda, Nissan, Suzuki, Subaru itd. ;)

Srbija pod tim majmunima vise nije sposobna da proizvodi sljive i paradajz, jer su degeni mislili da stede na protivgradnim raketama i sahranili useve.
Nebi im dao dve ovce da cuvaju, pogubili bi ih.
Ja bi takve slao na robiju zbog nesposobnosti sve i da nisu vlast.
:thumbdown:


"Jeste da me muž maltertira i bije, ali ako se razvedem, ko zna da li će taj novi da bude još gori!?"

Razmišljanje ljudi koji glasaju za Tadića.
 

Back
Top