Srpkinje i stranci

moj stranac je upravo zavrsio faks,trazi poso,nema para, tera mene da kupim cipele da ne bih isla odrpana,i moram sama da ih platim a i decu da imamo ne bismo imali cime da ih 'ranimo :sad2: ziwot je kurwa :(
 
Moj stranac i nije stranac, naš je al' i nije.
I sav je fin i kupuje mi garderobu i parfeme i sve mi kupuje i zvezdu bi mi kupio, samo da to može tako..
Al' pošto ne može onda me prisiljava da utehu pronađem u njegovom zmijskom telu i čeličnom zagrljaju sigurne medveđe pećine :zaljubljena:
 
Srpkinje kad odu preko navataju nekog stranca sa lovom i radjaju mu decu vazno da imaju garderobu i 100 pari cipela.Aj da zvucim po nekima pogresno ali to je ako lose.Aj sad vi...

Свака генерализација је безвезе, а да доста дама (биће их све више) више воле ситуираног (па био он и стренџер) је сасвим нормална и разумљива појава!
 
Aj sad, nemoj da generalizujes. Ima i onih zena iz Srbije koje odu u inostranstvo svojim poslom, zaljube se i naravno, udaju za nekog stranca. I, sta je tu toliki problem, lose ili kako vec bi se to moglo nazvati ?
Nije on los covek sto je druge nacionalnosti, niti je ona losa, jer je njega izabrala. :roll:
Niti ga nuzno bira zbog novca.....
Predrasude nikom nisu dobro donele. :rtfm:

Daj bre nmani me tih gluposti...Srpkinje treba da radjaju Srbe a da ih tovare Germani..
 
Свака генерализација је безвезе, а да доста дама (биће их све више) више воле ситуираног (па био он и стренџер) је сасвим нормална и разумљива појава!

Nije generalizacija govorim od delu Srpkinja.Nazalost ne zanemarljivom delu.I smoriome ovaj forum sa licemerima i neolliberalnim budalama koji pricaju ono sto ne misle.ovi sto su dobri ovde ne mogu da dodju doizrazaja od idiJota....
 
Srpkinje kad odu preko navataju nekog stranca sa lovom i radjaju mu decu vazno da imaju garderobu i 100 pari cipela.Aj da zvucim po nekima pogresno ali to je ako lose.Aj sad vi...

Moj decko od 2 godine je stranac (Engleg) - nit sam ga 'navatala', niti nameravam da radjam decu sad, ne pre 27/8 godine (imam 21), nit ima lovu (odkada smo poceli da radimo zajedno odlicno zaranjujemo ali radimo zajdnoo tek 1 godinu), nit ima 100 pari cipela... nisu svi iz Srbije tako plitki kao sto ti mislis.
 
Bolje da se udaju preko iz vise razloga..npr:
imace kintu i zivece do jaja
nece ih maltretirati polugladni dziberi
nece patiti za kitom jer ce si moci priustiti neku vibru sa silikonom
(ako ovaj ne moze da gadja svaku notj)
Srbija ce se ocistiti od par jevtinih kurvica
etc,etc..
 

Back
Top