Arnaut: Srbija bi nakon priznanja sudjelovanja u ratu u BiH mogla platiti milijarde d

pisi kuci, propalo je...
nema sanse da Srbija u slucaju Bosne bude osudena

Pa za šta bi bila osuđena???

Za pomaganje jedne strane u građanskom ratu, koji je, prema postavljaču teme, i našem "priznanju" vođen posle 15.05.1992???

I još mi sretnik ne odgovori na pitanje: ako smo i napali BiH u aprilu, i to priznali, i povukli se do 15. maja, i priznali i to, to onda znači da se agresija tada završila...

A ako smo za tih mesec dana, dok smo se povlačili, uspeli da sprovedemo i genocid nad muslimanima, Bošnjacima, šta li su ovaj mesec, ne znam, onda nas ne treba osuditi, već podići spomenik...efikasniji smo od Nemaca i atomske bombe...
 
Pa za šta bi bila osuđena???

Za pomaganje jedne strane u građanskom ratu, koji je, prema postavljaču teme, i našem "priznanju" vođen posle 15.05.1992???

I još mi sretnik ne odgovori na pitanje: ako smo i napali BiH u aprilu, i to priznali, i povukli se do 15. maja, i priznali i to, to onda znači da se agresija tada završila...

A ako smo za tih mesec dana, dok smo se povlačili, uspeli da sprovedemo i genocid nad muslimanima, Bošnjacima, šta li su ovaj mesec, ne znam, onda nas ne treba osuditi, već podići spomenik...efikasniji smo od Nemaca i atomske bombe...

nije mi se dalo tako opsirno pisati...
jesi cuo nesto o navodnim vrpcama i cd-ima koje je snimao mladic a navodno nadene prilikom posljednjeg pretresanja stana (zajedno sa dnevnicima) i proslijedene Haag-u
 
Evo kako skučeni prostor od 23% teritorije kao nazovi države ruinira psihu.

Ma samo nek dođe u Banjaluku, Trebinje, Bijeljinu....pa neka kaže "živjela BiH", pa će vidjeti gdje je granica. :mrgreen:

opet politicke ejakulacije u snu ili je desanka u pitanju ..pitanje za tebe gdje zivis i kako ti se drzava zove ...sta ti pise na licnoj i granice BIH gdje se nalaze?

Ne znam za njega, ali meni na ličnoj piše "MUP Republike Srpske". :heart:

nije mi se dalo tako opsirno pisati...
jesi cuo nesto o navodnim vrpcama i cd-ima koje je snimao mladic a navodno nadene prilikom posljednjeg pretresanja stana (zajedno sa dnevnicima) i proslijedene Haag-u

Aha.... šuška se i da su mu našli uzorak mokraće iz devedeset treće, evo čekam da vidim jesu li istinite one glasine da ima problema sa bubrezima. :roll:
 
Pa za šta bi bila osuđena???

Za pomaganje jedne strane u građanskom ratu, koji je, prema postavljaču teme, i našem "priznanju" vođen posle 15.05.1992???

I još mi sretnik ne odgovori na pitanje: ako smo i napali BiH u aprilu, i to priznali, i povukli se do 15. maja, i priznali i to, to onda znači da se agresija tada završila...
A ako smo za tih mesec dana, dok smo se povlačili, uspeli da sprovedemo i genocid nad muslimanima, Bošnjacima, šta li su ovaj mesec, ne znam, onda nas ne treba osuditi, već podići spomenik...efikasniji smo od Nemaca i atomske bombe...

BIH je napadnuta mnogo prije aprila, cuj agresija do 15 maja :hahaha::hahaha:do prve okuke gdje se prefarbaju stare i postave nove oznake(odnosno na ''cuke'') pa rokaj po civilima.
 
u to ne sumnjam...
p.s. a s obzirom da su tako kasno nadeni, pretpostavljam da ih je SDB vec procesljao...:think:

Naravno da ih je neko pročešljao. Slavonija, ne budi naivna, razgovore je slušalo i snimalo sve živo, nema tu neke vau SF priče.. Ako je u Srbiji bilo miguće pratiti možeš da zamisliš mogućnost Amera. Ovo su sve političke igre, zato se i smejem ovim iz Federacije.
 
Poslednja izmena:

Back
Top