MOLIM VAS POMOZITE

RemA^^

Primećen član
Poruka
514
juce sam instalirao windows seven transformation pack,i sve mi je lepo radilo, i malopre kad sam upalio kompjuter na desktopu nisu bile ikone,mis nije radio,stisnem ctrl+alt+delete i opet nista,a nije bilo ni taskbara,zatim ukljucim komp u safe modu skeniram i nadjoh 9 virusa i obrisem ih.Probam opet da ukljucim komp i sve isto nema ikona,nema taskbara.Probam opet u safe modu i izaberem opciju System Restore i vratim sistem 1 dan unazad,probam opet da ukljucim komp i opet nema ikona,taskbara,samo sto za raliku od proslog puta radi mis i ctrl+alt+delete,IMAM 512MB RAMA I PROCESOR INTEL 2.80

MOZETE LI MI POMOCI, POSTO NEZNAM STA JE PROBLEM?????:worth::worth::worth::dash::dash::dontunderstand::sad2:
 
Ja kad sam zaglavio tako par puta, srezao sam sve sto imam sa PC-ja na pisi-brisi dvd-ove, obrisao ceo hard disk, formatirao, instalirao windows ponovo, instalirao antivirus, pa tek onda vratio sve sto imam sa diskova. Mislim da je ovo najbolje resenje. Kolko god se trudio da popravljas windows, mislim da nikad nece biti kako treba, bar kad su ozbiljne brljotine u pitanju.
 
juce sam instalirao windows seven transformation pack,i sve mi je lepo radilo, i malopre kad sam upalio kompjuter na desktopu nisu bile ikone,mis nije radio,stisnem ctrl+alt+delete i opet nista,a nije bilo ni taskbara,zatim ukljucim komp u safe modu skeniram i nadjoh 9 virusa i obrisem ih.Probam opet da ukljucim komp i sve isto nema ikona,nema taskbara.Probam opet u safe modu i izaberem opciju System Restore i vratim sistem 1 dan unazad,probam opet da ukljucim komp i opet nema ikona,taskbara,samo sto za raliku od proslog puta radi mis i ctrl+alt+delete,IMAM 512MB RAMA I PROCESOR INTEL 2.80

MOZETE LI MI POMOCI, POSTO NEZNAM STA JE PROBLEM?????:worth::worth::worth::dash::dash::dontunderstand::sad2:
Види јел ти активан процес explorer.exe, ако није, онда Taskmenager->New Task->explorer.exe. Има вируса који га убију, па имаш миша и диван плави екран кад упалиш комп :mrgreen:
 
Mozda je los taj Transformation pack ili nastala greska pri instalaciji, pa ti je zeznuo neke fajlove. Ako ne uspe ovo sto placenik predlozio, onda ti je najbolje resenje reinstalacija, druge nema.
 
samo mi nije jasno citat:"...juce sam instalirao windows seven transformation pack,i sve mi je lepo radilo, i malopre kad sam upalio kompjuter na desktopu nisu bile ikone..." i ovaj "Probam opet u safe modu i izaberem opciju System Restore i vratim sistem 1 dan unazad

Kako da vratis sistem kad si taj dan instalirao, gde i kad da ga vratis
 
samo mi nije jasno citat:"...juce sam instalirao windows seven transformation pack,i sve mi je lepo radilo, i malopre kad sam upalio kompjuter na desktopu nisu bile ikone..." i ovaj "Probam opet u safe modu i izaberem opciju System Restore i vratim sistem 1 dan unazad

Kako da vratis sistem kad si taj dan instalirao, gde i kad da ga vratis
Па није баш, "јуче" се односило на прекјуче, а "малопре" се односило на јуче. Што значи, да је у међувремену могао да има неку креирану тачку повратка система на пређашњи дан.
a onako usput koji ce ti k***c Win7
И није уопште инсталирао Win7 него > "transformation pack" за Win XP са look-ом седмице.

А иначе, добро је познато колико ти трансформациони пакови могу да праве проблема, без обзира што мало улепшају изглед десктопа. На крају ипак буде "већа дара него мера".
 
Nije bilo tesko Task Manager>New task>desktop i tu sam dobio otvoren folder sa svim ikonama na desktopu,nasao sam ikonu od transformation packa i usao u nju, izabrao opciju Repair system files, sacekao 2-3 minuta, zatim restartovao racunar i gotowo, sad mi sve radi.

Sad mi ovako izgleda desktop

38660000.jpg
 

Back
Top