Sex na prvom sastanku

Laki_bg:
Da li je pametno, da li dobro prvi put se videti
i krsnuti se odmah. Prosle godine mi se desavalo cesto sada to ne bih radio Mozda je to stvar srece.

:shock: Nista te nisam razumela...Kazes:"Prosle godine mi se desavalo....sada to ne bih radio" :?: :!:
Kakva je sreca tu u pitanju :?: :!:
Da li je pametno ili nije,zavisi od to dvoje koji su se upoznali i koji hoce da se kresnu :oops:
Ja licno nisam neki moralista koji kaze "Ju,ju,ju....ccc...strasno..sram ih bilo..." i pozdravljam ljude koji to mogu odmah na prvom sastanku...Ja licno nikad to nisam mogla... 8)
 
Ako to ne uradim na prvom sastanku, tesko da cu ikad uraditi s doticnim muskarcem... :roll:
Naglasavam na prvom SASTANKU, jer je izmedju sastanka i izlaska, za mene ogromna razlika...
Mozemo mjesecima da izlazimo, prije nego dodje do sastanka... Ili, ako je rijec o nekom s neta, mozemo mjesecima da se dopisujemo, prije nego zakazemo sastanak...
A, kad do njega najzad dodje, ako tad ne osjecam zelju za sexom, pisi propalo...
Ako osjecam zelju, ne pada mi na pamet da glumim da nije tako...
 
najsvezija Gazdaricina fotkica

0002004v.jpg
 
Laki_bg:
Da li je pametno, da li dobro prvi put se videti
i krsnuti se odmah. Prosle godine mi se desavalo cesto sada to ne bih radio Mozda je to stvar srece.

Ово је дилема за клинце: Јао, шта ће после мислити о мени???!!!
Можемо ли живот да укалупимо у правила:''Мама, ти је рекла - Не дај прве ноћи!''
Са неким је потребно да прође много времена , разговора, упознавања, па да дође до тога,...а са неким, богами, кад се догоди ХЕМИЈА... :oops: :oops: :oops: :wink: :)
 
Laki_bg:
Da li je pametno, da li dobro prvi put se videti
i krsnuti se odmah. Prosle godine mi se desavalo cesto sada to ne bih radio Mozda je to stvar srece.
glupo je generalizovati stvari i svoditi na sablon- sta ako te neko toliko privuce...i to bude obostrano?
Zr treba da glumite? Kao- nije nam nista? Uradila sam to nedavno, i nimalo se ne osecam gore, ili lakse zbog toga. :)
 
Pitao petao kokošku dal' može da naskoči.
Ona mu zatrepće i počne da trči. Pita je druga koka zašto beži.
"Ma, ne bežim. Posle ću da ga pustim. Nego da optrčim prvo tri kruga oko dvorišta - da ne misli kako sam ja laka ženska!"
 

Back
Top