Nema golim kićom tri meseca!

zograf.lo

Iskusan
Poruka
5.128
Majka jedne moje drugarice njoj bez problema kaze da joj je njen ginekolog rekao da svom muzu, njenom ocu, prenese da Nema golim kićom tri meseca.

Da li pricate sa svojim roditeljima o seksu i nekim skakljivim stvarima?
Da li se vama poveravaju roditelji ili samo vi njima (ili ni jedno, sto je moj slucaj)?
 
Majka jedne moje drugarice njoj bez problema kaze da joj je njen ginekolog rekao da svom muzu, njenom ocu, prenese da Nema golim kićom tri meseca.

Da li pricate sa svojim roditeljima o seksu i nekim skakljivim stvarima?
Da li se vama poveravaju roditelji ili samo vi njima (ili ni jedno, sto je moj slucaj)?

manje više ni jedno
osim kroz neku zajebanciju il tako
msm keva se žali 6 meseci nije imala sex
a možda je i ozbiljna
ja ne pričam ništa
radi njih ne radim mene
a i kod sexa važi parola - spray it dont say it
ps. umro sam dok sam rastumačio poruku ginekologa
 
jesam sa caletom pricao....o nekim bitnijim stvarima sto se tice toga, ali ja nisam doduse mnogo ulazio u njegovu intimu sto se tice toga....uistina, ja mogu da ga pitam i mislim da ce mi reci....a ja se poverim njemu i pitam ga za misljenje ako nesto zaskripi, pogotovo u ovim godinama....
 
Mama mi nije konzervativna zena i uvek je otvorena za takve razgovore sto meni uopste ne smeta...nije me sramota ,cak naprotiv mislim da bi svaka cerka trebala imati takav odnos s majkom,jer gledam koliko se devojaka okolo odradi,jer nisu bile dovoljno upucene i sad ispastaju zbog toga.
S caletom je druga prica.
 
Majka jedne moje drugarice njoj bez problema kaze da joj je njen ginekolog rekao da svom muzu, njenom ocu, prenese da Nema golim kićom tri meseca.

Da li pricate sa svojim roditeljima o seksu i nekim skakljivim stvarima?
Da li se vama poveravaju roditelji ili samo vi njima (ili ni jedno, sto je moj slucaj)?

Pa poveravamo se i pričamo...samo nam je rečnik malo drugačiji...xD
 
Pa to, moji saznaju da imam decka kad me brat ocinkari da me "video sa nekom spodobom".
Ja njoj da objasnjavam na sta se svode moje veze, il ne d'o bog da joj kazem gde sam i kada izgubila nevinost...a-a.

Caletu mislim da bih mogla, posto njega vise kapiram, al ne vidim poentu.

Kontav da takvo poverenje treba da se gradi od ranog detinjstva a ne sad da dodju i kao Ajde sedi sine da ti mama kaze kako je ona kad je bila u tvojim godinama :mrgreen:
 
ne, roditelji mi se ne poveravaju, hvala kosmosu.
ni ja sa njima nikad ne pričam o seksu i tako tim škakljivim stvarima.
tata je samo jednom komentarisao mane preranog stupanja
u seksualne odnose ništa više.
iskreno, nemam takav odnos sa njima i ne želim da ga ostvarim sad.
 
Pa to, moji saznaju da imam decka kad me brat ocinkari da me "video sa nekom spodobom".
Ja njoj da objasnjavam na sta se svode moje veze, il ne d'o bog da joj kazem gde sam i kada izgubila nevinost...a-a.

Caletu mislim da bih mogla, posto njega vise kapiram, al ne vidim poentu.

Kontav da takvo poverenje treba da se gradi od ranog detinjstva a ne sad da dodju i kao Ajde sedi sine da ti mama kaze kako je ona kad je bila u tvojim godinama :mrgreen:

Reci nama gde si i kada izgubila nevinost.

Inače, ovo je najbolesnija tema koju sam ikada video.
 
Majka jedne moje drugarice njoj bez problema kaze da joj je njen ginekolog rekao da svom muzu, njenom ocu, prenese da Nema golim kićom tri meseca.

Da li pricate sa svojim roditeljima o seksu i nekim skakljivim stvarima?
Da li se vama poveravaju roditelji ili samo vi njima (ili ni jedno, sto je moj slucaj)?

Ne pricamo o tome...
Nekad krenu nesto na tu temu; "Kad budes hteo dovesti devojku u stan, samo nam reci i mi cemo otici" ali ja tako nesto zaobilazim...jos uvek mi je malko glupo da o tome pricam sa njima...

P.S. Iju, zograf, pa ti nisi nevina? :heart:
 

Back
Top