Da li vam se i to desavalo muskarci

ISKRENO ZELIM DA GOVORIM NA OVU TEMU.SLAZEM SE SA IGYJEM,ZAISTA,JA NE ZNAM MUSKARCA KOME SE TO NIJE DESILO...MENI SE TO POCELO DESAVATI U VREME KADA SAM BIO POD VELIKIM OPTERECENJEM NA POSLU I SA DEVOJKOM DO KOJE MI JE STALO,A SA KOJOM SAM SE KASNIJE I OZENIO.ONA JE BILA KOREKTNA I HRABRILA ME,ALI,NEKAKO SAM UTRIPOVAO DA NESTO NIJE U REDU I TAKO JE KRENULO NIZBRDO.IMAM ODLICNOG PRIJATELJA,KOJI JE DOKTOR UROLOG I ON ME JE UBEDIO DA NIKAKVA SRAMOTA NIJE UZETI VIAGRU KOJA MOZE BITI KAO TRAJNO SREDSTVO I RESENJE ZA TAJ PROBLEM,A MOZE SE UZIMATI I PRIVREMENO,DOK SE NE OPUSTIS I SVE SE VRATI NA NORMALU.NE BIH ZELEO DA OVO SHVATIS KAO NEKAKVU PREVARU,ZAISTA,POSLUSAO SAM GA,UZEO JEDNU TABLETU OD NJEGA....SLEDECI ODNOS SA MOJOM SADASNJOM ZENOM JE BIO SAVRSEN,OSECAO SAM SE ZAISTA SJAJNO.TOPLO TI OVO PREPORUCUJEM,POGOTOVO STO MOJ PRIJATELJ DOKTOR GOTOVO I NE ZARADJUJE NA TOME,NJEGOVA ISKRENA ZELJA DA POMOGNE MUSKARCIMA U TOME JE GLAVNI MOTIV,TAKO DA JE CENA OVOG PREPARATA ZAISTA MINIMALNA.AKO ZELIS,KONTAKTIRAJ ME NA OVAJ MAIL,PA MOZEMO O SVEMU I OTVORENO POPRICATI,VERUJ MI OVO JE MOCNO SREDSTVO,A NE MORAS NI DA UZMES,MOZDA CE TI BITI DOVOLJNO DA SA NEKIM KO JE TO DOZIVEO POPRICAS.POZDRAV I NE KLONI DUHOM,DESAVA SE TO SVIMA NAMA,MA KOLIKO MACHO BILI....PRUGA@PTT.YU
 
ISKRENO ZELIM DA GOVORIM NA OVU TEMU.SLAZEM SE SA IGYJEM,ZAISTA,JA NE ZNAM MUSKARCA KOME SE TO NIJE DESILO...MENI SE TO POCELO DESAVATI U VREME KADA SAM BIO POD VELIKIM OPTERECENJEM NA POSLU I SA DEVOJKOM DO KOJE MI JE STALO,A SA KOJOM SAM SE KASNIJE I OZENIO.ONA JE BILA KOREKTNA I HRABRILA ME,ALI,NEKAKO SAM UTRIPOVAO DA NESTO NIJE U REDU I TAKO JE KRENULO NIZBRDO.IMAM ODLICNOG PRIJATELJA,KOJI JE DOKTOR UROLOG I ON ME JE UBEDIO DA NIKAKVA SRAMOTA NIJE UZETI VIAGRU KOJA MOZE BITI KAO TRAJNO SREDSTVO I RESENJE ZA TAJ PROBLEM,A MOZE SE UZIMATI I PRIVREMENO,DOK SE NE OPUSTIS I SVE SE VRATI NA NORMALU.NE BIH ZELEO DA OVO SHVATIS KAO NEKAKVU PREVARU,ZAISTA,POSLUSAO SAM GA,UZEO JEDNU TABLETU OD NJEGA....SLEDECI ODNOS SA MOJOM SADASNJOM ZENOM JE BIO SAVRSEN,OSECAO SAM SE ZAISTA SJAJNO.TOPLO TI OVO PREPORUCUJEM,POGOTOVO STO MOJ PRIJATELJ DOKTOR GOTOVO I NE ZARADJUJE NA TOME,NJEGOVA ISKRENA ZELJA DA POMOGNE MUSKARCIMA U TOME JE GLAVNI MOTIV,TAKO DA JE CENA OVOG PREPARATA ZAISTA MINIMALNA.AKO ZELIS,KONTAKTIRAJ ME NA OVAJ MAIL,PA MOZEMO O SVEMU I OTVORENO POPRICATI,VERUJ MI OVO JE MOCNO SREDSTVO,A NE MORAS NI DA UZMES,MOZDA CE TI BITI DOVOLJNO DA SA NEKIM KO JE TO DOZIVEO POPRICAS.POZDRAV I NE KLONI DUHOM,DESAVA SE TO SVIMA NAMA,MA KOLIKO MACHO BILI....PRUGA@PTT.YU
 
..sa 16 godina,decko se malo prepao....previse mislio o tome itd,nije nista strasno....kad se budes opustio bice sve u redu.....kako neko rece problem je u tvojoj glavi....
..a ovaj sto rece da je vijagra trajno resenje......hahaha....pa mozda...
Vijagra samo ubrzava rad srca,i samim tim cirkulaciju....ali ako neko ima problem u glavi,neverujem da ce mu vijagra pomoci....
 
prvo da se izvinem za ona velika slova,znam za pravila interneta,ali sam se malo zaneo i zaboravio.moram da odgovorim ovom decku koji je sugerisao godine i sta bi trebalo da se u tim godinama desava,slazem se da to jeste predispozicija da sve bude ok,ali,nemora da bude,meni se javljaju momci njegovih godina,mnogi imaju privremeno problem u svopjoj psihi,ali su to jaki momci i uz privremeno koristenje ,,moje" robe,veoma brzo savladaju taj problem,no,ima i onih kod kojih je to patoloske prirode i njima ovo definitivno pomaze.u Srbiji se u zadnjih 15god,definitivno nesto desava,drasticno se snizila vremenska donja granica kod mladih ljudi sto se ovog problema tice i procentualno je to postao veoma zabrinjavajuc fenomen,problem je u nasem mentalitetu,jer veliki broj ljudi nezeli da o tome bar poprica sa nekim,a kamoli posegne za ovakvim preparatima,samo zbog toga sto ih je blam...ako se ovaj problem zataskava i ne resava na vreme,on u poznijim godinama postaje ogroman problem i prerasta u nesto sto je veoma neugodno.kod nas ne postoji svest da treba otici kod seksologa i psihologa,jer u svetu se na taj nacin brze prevazidje problem,ali kod nas...ako smo vec prepusteni sami sebi,pokusajmo bar da to i resimo na manje "neprijatan" nacin.mi nezelimo da komercijalizujemo ovo,hocemo da pomognemo ljudima koji su dovoljno zreli i samosvesni da se suoce sa ovim problemom i molio bih ucesnike foruma da se decku ne podsmevaju,nego,hajde da nekom i pomognemo...pozdrav svima...!
 

Back
Top