Mitsubishi lancer 1.8

Pa dok dodas jos 2000 eura za carini i 400 za dovoz izace te 16000 eura a za te pare mozes da kupis mnogo bolji auto jer Mitsubishi nema tako zvucno ime kao BMW,Mercedes ili VW.Za te pare zaista mozes da uzmes bolji auto a cak i nov u salonu a ne chipovan auto star dve godine koji je gazda chipovao da bi ga vozio 60 km/h.:D
 
vectru imam samo sto je B 1.6, i veruj mi nikad vise... zbog kojkakvih priznatih majstora da ti sjebu auto msm ajde..
moj cale kupio u austriji ulje koje koristi opel, znaci ono sa kojim auto izlazi iz fabrike, to ulje je samo i korisceno, da bi mehanicar kad je dobio kola na servis da zameni ulje i nzm sta jos , sipao neku krdzu, a ovo ostavio za sebe...i tako nam je otisle glava motora i jos neki filteri, da ne duzim pricu oko 800 € troska , da ne racunamo ulje koje smo kupovali jer je sisao kao lud
 
Pa nadjes dobrog majstora i gas.Opel ima fantasticne benzinske motore koji prelaze preko pola miliona km.Licno sam imao jedan sa 396k km i prodao ga liku koji je vozio jos 50k km i bio savrseno zadovoljan. Moje pravilo je da nikad ne ostavljam auto na servisu bez mog prisustva jer nemam poverenja ni u koga i hocu da nadgledam radove.
 
Definitivno se isplati! Ja vozim lancer-a (doduše stariju generaciju), i za sada o njemu mogu da kažem sve najbolje. Pre toga sam vozio colt-a i nisam imao nikakvih problema. Ljudi kod nas imaju pogrešno mišljenje da su delovi za japance skupi, a realno su u rangu nemaca koji se kod nas dižu u nebesa. Za mitsubishi automobile po mom iskustvu može da se kaže da su pre svega veoma pouzdani. Nas nekoliko ljubitelja ima u planu osnivanje kluba, pa ako si zainteresovan, možeš da nas kontaktiraš na:
mitsubishiclubserbia@gmail.com
 
Pa dok dodas jos 2000 eura za carini i 400 za dovoz izace te 16000 eura a za te pare mozes da kupis mnogo bolji auto jer Mitsubishi nema tako zvucno ime kao BMW,Mercedes ili VW.Za te pare zaista mozes da uzmes bolji auto a cak i nov u salonu a ne chipovan auto star dve godine koji je gazda chipovao da bi ga vozio 60 km/h.:D

Nije svaki srbin seljak pa da hoce da ima ZVUCNO ime za auto,... a onaj auto sto je gledao je bolji od svakog narodnog auta (vw)
Odlican mu je izbor a svaki ovaj auto sto si mu ti preporucio ne moze ni da se meri sa kvalitetom jednog japanca, opel, alfa.
 
Ne znam po cemu je Mitsubishi losiji od VW-a,osim sto ce neko reci DAS AUTO.A to govore uglavnom glupi i ograniceni ljudi.
Japanac je pojam pouzdanosti,i odavno je presisao nemce.Samo kod nas jos uvek postoje predrasude.
To ti je kao ono,hoces da kupis Bmw M5 samo jer je to BMW,ribe,sponzoruse ovo ono,a istinski ljubitelj brzine i poznavaoc automobila ce kupiti recimo Nissan GTR koji objasnjava svim tim M,AMG,RS itd. verzijama sta je sportski auto.
Sto se tice Alfe itekako su poboljsali kvalitet,jos ako ima JTD motor to je to.Nema dalje.
O dizajnu ne treba trositi reci
 
Poslednja izmena:
Kako god okrenete ja bih pre vozio Alfu 159 ili Vektru jer ne radi se samo o odrzavanju nego i estetskim detaljima. Pogotovo sto japanci nisu vise sto su bili pre 20 godina i evropska kola su dobro pristigla.
Setite se 500k km i netaknut motor kod japanaca e pa danasnji Punto sa 1,2 motorom je vec na oko 400k km.Kvalitet evropskih vozila je znatno skocio bar sto se tice motora a o recikliranoj plastici ja nemam komentar ali to je danas tako u vecini automobila.
Sto se tice enterijera,koliko su japanci pre 20 godina bili ispred evropljana,sad su 10 godina iza.Moje misljenje ,naravno nekima nece biti merodavno ali imam dovoljno godina da vidim a i da se secam kvaliteta od onda i sad.
I moram da kazem da sve sto nije iz izvorne,maticne zemlje proizvodnje obicno je i slabijeg kvaliteta pa tako i taj Mitsubishi proverite gde se sklapa.
 
Sklapa se ali Thalia a za ostale ne mogu da tvrdim jer sve je pocelo da se sklapa u zemljama sa jeftinijom radnom snagom.Ja pre neki dan kupio original Adidas trenerku i platio je 110 eura a na etiketi pise "Made in Cambodgia" a na drugoj standardno "China".
 
Kako god okrenete ja bih pre vozio Alfu 159 ili Vektru jer ne radi se samo o odrzavanju nego i estetskim detaljima. Pogotovo sto japanci nisu vise sto su bili pre 20 godina i evropska kola su dobro pristigla.
Setite se 500k km i netaknut motor kod japanaca e pa danasnji Punto sa 1,2 motorom je vec na oko 400k km.Kvalitet evropskih vozila je znatno skocio bar sto se tice motora a o recikliranoj plastici ja nemam komentar ali to je danas tako u vecini automobila.
Sto se tice enterijera,koliko su japanci pre 20 godina bili ispred evropljana,sad su 10 godina iza.Moje misljenje ,naravno nekima nece biti merodavno ali imam dovoljno godina da vidim a i da se secam kvaliteta od onda i sad.
I moram da kazem da sve sto nije iz izvorne,maticne zemlje proizvodnje obicno je i slabijeg kvaliteta pa tako i taj Mitsubishi proverite gde se sklapa.

Sve je stvar ukusa, sta bi ko vozio.
Sto se tice estetike ne znam samo po cemu su ti to slabiji japanski automobili od evpropskih.
Sto se tice konkretno ovog micubisija, tu se slazem unutrasnjost nista narucito kao i kod vw , ali ako uzems druge prozivodjace, hondu accord,civic, tojote nove, lexus...nema razlike u odnosu na evrop.cak je nova accord uradjena savrseno (unutrasnjost vozila)
Japanska kola nisu kao sto su bila pre 20god, sada su jos bolja, pa su dostigli taj kvalitiet unutrasnjosto-estetike kao evropljani, to im je falilo 90tih, inace ako pricas o mehanici, ne znam po cemu ti to smatras da su sada kao losiji u odnosu od pre 20 god.
Sa tim tvojim misljanjem se ne slazem uopste, po meni su pre 20 godina bili plasticni unutra a sada su kao evropljani.
I da nije iz maticne zemlje proizveden pre bi preporuci nekom tog micubis.nego alfu ili opela, kao sto bi pre preporuci hondu civic nego gnoja 5cu. greska golfa ;)
Kada vec kazes da je slabijeg kvaliteta, znas li zbog cega je slabijeg kvaliteta (automobili koji se ne proizvode u maticnim zemljama) ?
Ja znam nego cisto pitam da li ti znas ?
 
Ja ne vidim po cemu ovaj lexus zaostaje za s klasom,sedmicom ili audi a8
2009-lexus-sc-430-pebble-beach-edition-interior.jpg

2009-bmw-7-series-individual_1.jpg
 
Ovde bmw zaostaje a ne lexus:D , ovo jos nije model LS, ja mislim da si stavio model manje klase GS taj je u klasi sa a6, e, 5ci, mozda i gresim ali ne bih rekao.
A tek honda legend kako izgleda :eek: :eek::eek:
 

Back
Top