ХИСЕНИ ПРЕТИ СРБИМА НАСИЉЕМ, Е, БОРИСЕ...

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
HISENI PRETI NASILJEM NAD SRBIMA!

Ponedeljak, 2. Avgust, 2010.|
Izjavom da srpska rezolucija u UN može da izazove nemire, šef takozvane kosovske diplomatije otvoreno poziva na nasilje nad Srbima na Kosmetu


13500.jpg



BEOGRAD - Malo im je srpske krvi!


Šef takozvane kosovske diplomatije Skender Hiseni poručio je da je suština rezolucije koju je Srbija podnela Generalnoj skupštini UN poziv na nemire i nestabilnost.

- Svaki poziv za pregovore o statusu Kosova jeste poziv na nemire i nestabilnost, a to je suština predloga rezolucije Srbije, koja je predstavljena u UN - ističe Hiseni i dodaje da su pozivi Srbije „destruktivni“.

Državni sekretar u Ministarstvu za KiM Oliver Ivanović u izjavi za Kurir upozorava da je Hisenijeva izjava otvorena pretnja nasiljem.

- To je njihov oprobani recept. Kad god neko ne čini ono što oni žele, kosovski Albanci prete nasiljem! Da Srbija tako nešto izjavi, pretili bi nam sa svih strana sankcijama - poručuje Ivanović, izrazivši nadu da Evropa konačno shvata da problem Kosova nisu rešili ishitrenim priznanjem nezavisnosti.

- Mislim da im je sada jasno da su pregovori o statusu neminovnost. Do njih će definitivno doći - ističe Ivanović.

Nekadašnji komandant Združenih snaga bezbednosti na jugu Srbije Ninoslav Krstić za naš list ocenjuje da je Hisenijeva izjava zapravo poruka upućena Srbima na KiM.

- Hiseni poručuje Srbima da ih možda čeka sudbina sunarodnika u Srpskoj Krajini. Istovremeno, to je poruka Beogradu da prekine diplomatsku ofanzivu. Zato Unmik i Euleks, kao najodgovorniji za bezbednost u pokrajini, treba odmah da reaguju - zaključuje Krstić.


M. Dobromirović - K. Blagović

*********************************************************************************

Е, Борисе, Борисе ... и док Председник Србије и Влада свакодневно тандрчу "о мирољубивим и дипломатским средствима" - ПОГЛЕДАЈТЕ КАКВЕ ПОРУКЕ ШАЉУ ШИПТАРИ...

Наравно, не треба много памети да се закључи ДА ТАКВЕ ПОРУКЕ ИДУ ОД ЊИХОВИХ ГАЗДА
 
Poslednja izmena od moderatora:
Maloumni poglavica kozojebačkog plemena misli da bi takve prijetnje bile lako ostvarive.

Dirnu li Srbe na KiM-u, ovaj put će planuti čitav region, neće biti mira ni u bih.


20a2lnd.jpg

Ja bi bio zadovoljniji kad bi planuo Beograd, kakve veze ima BiH sa KiM.
Svi problemi polaze od zvanicnog Beograda, i on je prvi trebao da gori 90te, a i Srbi bi mnogo bolje prosli tim scenariom.
 

Ja bi bio zadovoljniji kad bi planuo Beograd, kakve veze ima BiH sa KiM.
Svi problemi polaze od zvanicnog Beograda, i on je prvi trebao da gori 90te, a i Srbi bi mnogo bolje prosli tim scenariom.

Ima veze jer Srbi iz RS-a neće samo posmatrati progon srpskog stanovništva sa KiM-a. bih je svakako na staklenim nogama. Politika da se jednom divljačkom plemenu dozvoljava progon civilnog stanovništva, dok se jednom narodu uskraćuju legitimna prava u ovom protektoratu zvanom bih bi tako dostigla svoj vrhunac. I kulminirala u haos.
 
Ima veze jer Srbi iz RS-a neće samo posmatrati progon srpskog stanovništva sa KiM-a. bih je svakako na staklenim nogama. Politika da se jednom divljačkom plemenu dozvoljava progon civilnog stanovništva, dok se jednom narodu uskraćuju legitimna prava u ovom protektoratu zvanom bih bi tako dostigla svoj vrhunac. I kulminirala u haos.



A C0NSIGLIERI veliki "patriota", bi da gleda kako gori Beograd iz udaljene mu neprijateljske Kanade.

Bas onako patriotski.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ima veze jer Srbi iz RS-a neće samo posmatrati progon srpskog stanovništva sa KiM-a. bih je svakako na staklenim nogama. Politika da se jednom divljačkom plemenu dozvoljava progon civilnog stanovništva, dok se jednom narodu uskraćuju legitimna prava u ovom protektoratu zvanom bih bi tako dostigla svoj vrhunac. I kulminirala u haos.

Ma jel :think: ... Od kad je to Republika Srpska zastitnik Srbije i srpskog naroda ? ... Malo sto je dala 25,000 boraca.
Srbi iz Srbije prvo treba da rese svoje probleme sa domacim izdajnicima stacioniranim u Beogradu, pa tek onda da resavaju pitanje KiM ili bilo koje drugo.
 
A mozemo mi i nase kolce, ali do prve provalije. Igrao je Slobo nezavisno kolo, pa smo daleko dogurali.


Mi ovakva saka jada, cemo nekome da namecemo uslove.:hahaha::hahaha::hahaha:


Чекај кад ти заиграју коло ови са саветима националних мањина, све у режији жутих по налозима Запада, већ сад тврде да имају право на територијалне аутономије и конститутивност, и Мађари, и Бошњаци, а врло брзо ће кренути и Бугари и Цигани.
 
Чекај кад ти заиграју коло ови са саветима националних мањина, све у режији жутих по налозима Запада, већ сад тврде да имају право на територијалне аутономије и конститутивност, и Мађари, и Бошњаци, а врло брзо ће кренути и Бугари и Цигани.


Vec sam rekao, vise puta, da bih ja ukinuo nacionalne manjine i napravio gradjansku drzavu.
 
Poslednja izmena:

Ma jel :think: ... Od kad je to Republika Srpska zastitnik Srbije i srpskog naroda ? ... Malo sto je dala 25,000 boraca.
Srbi iz Srbije prvo treba da rese svoje probleme sa domacim izdajnicima stacioniranim u Beogradu, pa tek onda da resavaju pitanje KiM ili bilo koje drugo.

Pa srpski narod živi i u Republici Srpskoj, ne samo u Srbiji. Te administrativne granice su svakako glupost, bitno je da nema poturica na Drini. :D

Ne kažem da Srbi iz RS-a mogu zaštiti Srbe na KiM, već da mira više neće biti ni u bih. I sada pomažemo koliko možemo raznim akcijama i humanitarnom pomoći, bili smo i sami u sličnoj situaciji kao i Srbi na KiM-u.
 
Е, Борисе, Борисе ... и док Председник Србије и Влада свакодневно тандрчу "о мирољубивим и дипломатским средствима" - ПОГЛЕДАЈТЕ КАКВЕ ПОРУКЕ ШАЉУ ШИПТАРИ...

Наравно, не треба много памети да се закључи ДА ТАКВЕ ПОРУКЕ ИДУ ОД ЊИХОВИХ ГАЗДА...од истих оних из чијег дупета наша Влада и Председник НЕ ИЗЛАЗЕ...
[/B]

Vidis kako si ti pametan kad znas od koga Hiseni dobija zelno svetlo da salje takve izjave....

Ali si MNOGO MANJE PAMETAN kada kazes "Borise, Borise..."

STA TU BORIS MOZE DA UCINI, PAMETNJAKOVICU?

STA, STA....?

STA BI TI UCINIO DA SI NA BRISOVM MESTU?

PRETIO BI SILOM TUKAC JEDAN?

PA DA PONOVO BOMBRDUJU PO SRBIJI?:evil:

TO TI U TVOM KOMENARU PRIZIVAS PROVOKATRU?:evil:

NIJE TI DOSTA BILO DA TI SE OHLADI CEtVRTASTA GLAVA?:evil:

ILI MISLIS DA VISE NEMJU BOMBI DA PODUPRU SVOJU POLITIKU?


:bljak: :bljak: :bljak:
 
A ko je vladao u Beogradu, dok je tebi gorela kuca? Zutaci?:think:

Valjda bi trebao da znas koga ste izabrali (vi u Srbiji) za predsednika, uvek birate neka g0vna, pod njim meni gorela kuca, pod zutim onoj bedi na KiM.
Kad je toliko vazno da samo BG ne gori, onda se nabijte svi u BG, nece biti ni prvi grad drzava u Svetu, niti jedini grad sa 10 miliona stanovnika ... a jos bi bilo bas onako "Svetski" ;) malogradjanski mentalitet prosto svrsava na to.
 
Vidis kako si ti pametan kad znas od koga Hiseni dobija zelno svetlo da salje takve izjave....

Ali si MNOGO MANJE PAMETAN kada kazes "Borise, Borise..."

STA TU BORIS MOZE DA UCINI, PAMETNJAKOVICU?

STA, STA....?

STA BI TI UCINIO DA SI NA BRISOVM MESTU?

PRETIO BI SILOM TUKAC JEDAN?

PA DA PONOVO BOMBRDUJU PO SRBIJI?:evil:

TO TI U TVOM KOMENARU PRIZIVAS PROVOKATRU?:evil:

NIJE TI DOSTA BILO DA TI SE OHLADI CEtVRTASTA GLAVA?:evil:

ILI MISLIS DA VISE NEMJU BOMBI DA PODUPRU SVOJU POLITIKU?


:bljak: :bljak: :bljak:


Ma nemoj tako, Mita je podrumski ratnik.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Valjda bi trebao da znas koga ste izabrali (vi u Srbiji) za predsednika, pod njim meni gorela kuca, pod zutim onoj bedi na KiM.
Kad je toliko vazno da samo BG ne gori, onda se nabijte svi u BG, nece biti ni prvi grad drzava u Svetu, niti jedini grad sa 10 miliona stanovnika ... a jos bi bilo bas onako "Svetski" ;) malogradjanski mentalitet prosto svrsava na to.



Sada mi je jasno, zasto si toliko ozlojadjen Beogradom.;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vidis kako si ti pametan kad znas od koga Hiseni dobija zelno svetlo da salje takve izjave....

Ali si MNOGO MANJE PAMETAN kada kazes "Borise, Borise..."

STA TU BORIS MOZE DA UCINI, PAMETNJAKOVICU?


STA, STA....?

STA BI TI UCINIO DA SI NA BORISOVOM MESTU?

PRETIO BI SILOM ?

PA DA PONOVO BOMBRDUJU PO SRBIJI?:evil:

TO TI U TVOM KOMENARU PRIZIVAS?:evil:

NIJE TI DOSTA BILO DA TI SE OHLADI GLAVA?:evil:

ILI MISLIS DA VISE NEMJU BOMBI DA PODUPRU SVOJU POLITIKU?


:bljak: :bljak: :bljak:

ne deri se. :rtfm:
Sve sto je taj do sada uradio, uradio je na stetu Srbije.
Ako je vec nesposoban za poziciju koju obavlja, moze da da ostavku ili da se rokne, jer onaj srpski narod na KiM boli Q koju od te dve opcije ce da izabere.
Niko nije rekao da zarati sa Amerikancima ili ovim i onim, vec je vise nego bolesno da ga nazivas ga svojim prijateljem i strateskim partnerom onog ko ti godinama radi o glavi.
Srbiju najvise uslovljavaju oni od kojih Srbija nema ama bas nikakve koristi, iskljucivo kroz ekonomsku saradnju tj. razmenu.
Velika steta u pm. hoce li Srbija raditi sa Amerikom ili Britanijom, kojoj prodaju Knjaz Milose i bananice, a i to za srpske radnje. :roll:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Valjda bi trebao da znas koga ste izabrali (vi u Srbiji) za predsednika, uvek birate neka g0vna, pod njim meni gorela kuca, pod zutim onoj bedi na KiM.
Kad je toliko vazno da samo BG ne gori, onda se nabijte svi u BG, nece biti ni prvi grad drzava u Svetu, niti jedini grad sa 10 miliona stanovnika ... a jos bi bilo bas onako "Svetski" ;) malogradjanski mentalitet prosto svrsava na to.

A ko si ti da ZA VECINU SRPSKOG NARDA kazes da su g0vna ?

I jos prizivas da Beograd izgori?

Tebi je kuca izgorala pod tvojim Milosvicem i zbog njega si ti izgubio kucu i pobegao na zapad....

I sad krivis druge, a klicao si Slobi na pcetku rata...

Znam ja vas dobro.

A ko vas ne zna, skupo bi vas platio
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sada mi je jasno, zasto si toliko ozlojadjen Beogradom.;)

Zasto ?
Vidis, razlika izmedju mene i tebe je ta da mene boli Q za moju izgorelu kucu i da mi je zalije onog srpskog naroda na KiM sto svakodnevno pati pod okupacionom vlascu i okruzen je neprijateljskim hordama, dok je ujedno napusten i prodan od strane tog istog Beograda.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top