tice se krstarice

Neki forumi nisu za mlađe od 18 godina...
112415.gif
 
Nisi valjda pisao istinite podatke o sebi kao sto je godiste,pa to niko ne radi:hahaha:,osim mozda mene:roll: ,lol.Postoji mogucnost da je to ,nije za mladje ispod 18,kao sto na youtubu imaju isto tako neki snimci ,traze da se prijavis,provere koje si godiste upisao pa ti dozvole ili ne dozvole da pogledas snimak.
Aj sad kad je tema vec otvorena da pitam ,jel zna neko koji to pdf nisu za mladje od 18 ?(cisto sumnjam da ih i posecujem :rotf:)
 
Zbog cega na pojedinim forumima nemam pristup. Ako je neki od moderatora prisutan i ako ih ima neka odgovori. Ocigledno je da ima neki glup razlog za koji nisam obavesten

Kom delu foruma nemas pristup? :think:

Nisi valjda pisao istinite podatke o sebi kao sto je godiste,pa to niko ne radi:hahaha:,osim mozda mene:roll: ,lol.Postoji mogucnost da je to ,nije za mladje ispod 18,kao sto na youtubu imaju isto tako neki snimci ,traze da se prijavis,provere koje si godiste upisao pa ti dozvole ili ne dozvole da pogledas snimak.
Aj sad kad je tema vec otvorena da pitam ,jel zna neko koji to pdf nisu za mladje od 18 ?(cisto sumnjam da ih i posecujem :rotf:)

Stoji 18+ pored naziva tih podforuma:

Ljubav i seks (18+)
Erotske slike (18+)
 
Мора да је то! :rotf: :hahaha:

Realno imam godina za dva srednjoskolca i jos jedno dete iz obdanista i nesto sitno

Nisi valjda pisao istinite podatke o sebi kao sto je godiste,pa to niko ne radi:hahaha:,osim mozda mene:roll: ,lol.Postoji mogucnost da je to ,nije za mladje ispod 18,kao sto na youtubu imaju isto tako neki snimci ,traze da se prijavis,provere koje si godiste upisao pa ti dozvole ili ne dozvole da pogledas snimak.
Aj sad kad je tema vec otvorena da pitam ,jel zna neko koji to pdf nisu za mladje od 18 ?(cisto sumnjam da ih i posecujem :rotf:)

Napisao sam i racun da mi upate za boravak ovde i dizanje posecenosti foruma ALI kao po obicaju ovde kod nas svi vole da im neko plati a ne da plate
 

Back
Top