zavisnost od sperme?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
el istina to sto se prica...ta propaganda niiiiiije istina da zena moze da se navuce na spermu i da postane zavisnik?
da ima psihofizicke krize kad proba da ostavi?
pa ondak mora da u slucaju nestasice nadoknadjuje sintetizovanim substitucijama, i ondak je vidis kako srce sprmu iz kesice a sva se trese jadna ?:(
ondak se izdrkas u teglicu i stavis u spajz dima zena kad odes na put, da ne mora da zicka po komsiluku :)
 
ne samo to, uzimaju po komšiluku, pa onda razmenjuju
komšinica A: "Jao, Stanka, donela sam ti Miletovu spermu da probaš, odlična je."
komšinica B: " Hvala, draga, imam i ja za tebe poštarovu, kažu da nema bolje.

i tako...
 
Poslednja izmena:
pa skroz je naj tema ,sto bi rekli, bulzaj tema :)))
i smatram da ce svi odgovori bii kranje ozbiljni , i da ce se moci voditi citava studija na osnovu ovog prikupljanja podataka...
nikakao shvatiti ovo kao salu !!!
 
el istina to sto se prica...ta propaganda niiiiiije istina da zena moze da se navuce na spermu i da postane zavisnik?
da ima psihofizicke krize kad proba da ostavi?
pa ondak mora da u slucaju nestasice nadoknadjuje sintetizovanim substitucijama, i ondak je vidis kako srce sprmu iz kesice a sva se trese jadna ?:(
ondak se izdrkas u teglicu i stavis u spajz dima zena kad odes na put, da ne mora da zicka po komsiluku :)

vremenom se i overdoziraju...
sperma ne,bavite se sportom...
trojkom protiv sperme,vas sos kanal...
 
el istina to sto se prica...ta propaganda niiiiiije istina da zena moze da se navuce na spermu i da postane zavisnik?
da ima psihofizicke krize kad proba da ostavi?
pa ondak mora da u slucaju nestasice nadoknadjuje sintetizovanim substitucijama, i ondak je vidis kako srce sprmu iz kesice a sva se trese jadna ?:(
ondak se izdrkas u teglicu i stavis u spajz dima zena kad odes na put, da ne mora da zicka po komsiluku :)

I ja cula ..:rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top