da li je moguce svojom voljom izbeci posledice mars-saturn kombinacije?

sherie_lady

Obećava
Poruka
84
jos kad sam upoznala ovu osobu zapanjila sam se br. lepih aspekata i uopste aspekata koje imamo izmedju planeta. :klap:
tokom godina, odnos se pretvorio u nesto prilicno lepo, zasad prijateljski, ali nekako mi se cini da je sve cvrsci. odkad sam videla nasu kombinaciju, i to sasvim slucajno, pretpostavila sam da tu neceg "mora" da bude. :cmok2::cmok:
molim vas recite mi nesto o ovoj kombinaciji!!! zar je moguce da ovolike lepe aspekte, a pre svega egzaktne sunce konjukcija venera i jupiter na ascendentu moraju na kraju da pokvare mars kvadrat saturn? neki moji prijatelji astrolozi su mi rekli da je to nemoguce izbeci!!! ali ja ne zelim to!:confused::(:sad2::besna:
sta se moze ocekivati ovde? :think::think:
moja natalna je jarac podznak jarac.
puno hvala unapred?
 

Prilozi

  • astro_w2at_04_p_i_hp.76761.30657.jpg
    astro_w2at_04_p_i_hp.76761.30657.jpg
    58,8 KB · Pregleda: 22
  • astro_w2at_06_v_j_hp.76734.29939.jpg
    astro_w2at_06_v_j_hp.76734.29939.jpg
    59,1 KB · Pregleda: 21
Pa da, mi sa naglasenim jarcem bi sve da organizujemo i popravimo i da onda bude onako kako nama odgovara:), ali to nece da moze tako ;) Na zalost ima stvari koje ne mozemo da promenimo.... Nisam samo shvatila jer ovo drugo sinastrija ili njegova karta? Predpostavicu da je njegova zbog polozaja tvog saturna i njegovog marsa... Pa posto na njega ne mozes direktno da utices i posto ni jedno ni drugo niste bas popustljive osobe po meni konflikt lezi u tvom jaaakom egu (saturn u lavu i to retrogradan jako naglasen ego, ti si verovatno uvek u pravu ;)) ) i njegooj tvrdoglavosti (mars u biku: malo mozda i sovinisticki bice kako ja kazem i tacka) Znaci aktivira aspekt sa tvoje strane i eventualni konflikt, saturn u lavu pa kada postanes previse ponosna i krenes da teras inat bez potrebe, a ti spustis loptu i onda tako das doprinos resavanju kvadrata. A da li ce on da se odrekne svog dela to ne mozes da znas... I bas je to situacija kod vas dobro si je opisala, da li ste spremni da sve to lepo odbacite zbog jednog aspekta??? Dobro pitanje.... svidža mi se!;)
A ja licno mislim da na SVE moze da se utice i ne volim te fatalisticke ideje. Mislim da nam horoskop pomaze da otkrijemo te slabosti i onda da na njih upravo uticemo i da ih prevazidjemo... ;)
Pozz
 
Poslednja izmena:
da. 2. je njegova natalna karta.
dugo se poznajemo i toliko smo dve razumne osobe da prosto ne mogu da vidim sta bi to moglo da se desi da sve to poljulja... necije emocije?... cije?... :roll:
bas sam se prijatno iznenadila tolikim dobrim aspektima izmedju sunca i venere, marsa i venere, merkura, urana... veoma malo tog sto bi moglo nesto da pokvari i zato ne gledam fatalisticki na stvari. u stvari, sebi uvek ukrstim aspekte kad god upoznam nekog novog i, da budem iskrena, ja nikada sebi nisam ni videla bolje. mozda i gresim...
ipak, moram da kazem da me pomalo i nervira bas fatalisticki stav pojedinih astrologa, kad vi pitate za nekog prema kome osecate samo lepe emocije i postovanje i nemate losih iskustava, a oni krenu sa pricom, kao sto se meni desilo 3 x: bezi od ovog muskarca!!!... ne, nikako!!!... ovo nece dobro da se zavrsi!!!... (sto su mi bas za ovog rekli, a i za jos neke) i ja ostanem u tripu i bez texta.
Hoce li biti bar neceg lepog pre tog ruznog? :lol:
 
Pa kad mi uzivano da naricemo pa onda oni pricaju sta misle da ti hoces da cujes! Po meni definicija loseg astrologa. Pritom moze da naiđe na labilniju osobu kojoj moze da da fatalisticki odgovor na pitanje i da je ukopa...... po meni jako neodgovorno! ALi sta ces.... ako ne shvatis astrologiju kao zabavu onda si u svakom slucaju u problemu ;)
p.s Ono sto sam ja rekla je bukvalno aspekt jedini na koji mi je skrenuta paznja pa je bukvalno uvecan lupom, a to kako ce biti i da li ce biti lepo zavisi od vas/tebe!
 

Back
Top