Jeremić: Rezoluciju piše Srbija, konsultacije sa Rusijom, Kinom i EU

Zelen bor

Poznat
Poruka
7.963
Jeremić: Rezoluciju piše Srbija, konsultacije sa Rusijom, Kinom i EU

Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić izjavio je sinoć da će rezoluciju koja će biti podneta Generalnoj skupštini UN "pisati samo Srbija, a ne neko drugi"

Jeremić je rekao da se vode konsultacije sa Rusijom, Kinom i Evropskom unijom u vezi sa podnošenjem rezolucije, ali da niko drugi sem Srbije ne piše tu rezoluciju.

"Pošto želimo da rezolucija prođe, želimo da u konsultacijama obezbedimo što više glasova i kao krajnji rezultat obezbedimo nastavak pregovora o statusu Kosova", naveo je minister spoljnih poslova.

Prema njegovim rečima Srbija želi da UN "zakLJuči da secesionisti nisu imali pravo".

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ija,+konsultacije+sa+Rusijom,+Kinom+i+EU.html

Gospodin ministar Vulf Džeremaja je definitivno izgubio svaku vezu sa realnošću.
Čovek se konačno setio ko bi možda mogao da pobogne ( Rusija i Kina), al je da bi bio siguran da pokušaj pomaganja neće proći uključio je ( EU ) i one koji mu sigurno neće pomoći.
Ja stvarno neznam kako gospodin ministar misli da ubedi UN da, čuj dalebu, ZAKLJUČE da secesionisti nisu imali pravo, kad im je pravo sam obezbedio ( ajde nije sam, pomogao mu je i vrli predsednik, koji uzgred rečeno izgleda kao da je na samrti :mrgreen:) podnoseći zahtev MSP-u.
 
Ooooo, sUsjed...vredni ranom zorom, jel? Dobro jutro...:mrgreen:

Aj sad ti meni reci da si na mestu ovog stručnjaka šta bi prvo uradio:
1. Podneo ostavku
2. Izvršio harakiri
3. Nastavio da radiš započeti posao?

Da sam Vuk Jeremic:

- prvo bih zgomilao novca koliko god mogu na tajne racune u stranim bankama, u raznoj valuti i naravno, ne na svoje ime nego na ime(na) ljudi od povjerenja
- podnio bih ostavku a narodu bih prodao neku zvaku o razocaranosti zlim svijetom i ubijedjenosti da Srbija mora nastaviti sa svojom pravednom borbom, etc.
- onda bih nestao iz javnog zivota (vidi pod "Ivo Sanader") i odselio iz vukoyebine zvane Srbija u ugodnije krajeve
- kad se prasina slegne i javnost me zaboravi promijenio bih ime (mozda i prezime) te licni opis (gadan mu je kljun), Brazil recimo ima dobre plasticne kirurge i klinike
- dio novca sa tajnih racuna pomaknuo bih na svoje (novo) ime, dio bih ostavio na tudjem kao jednu vrstu backup-a
- doplovio bih na svojoj novoj jahti do Dubrovnika i posrao se zlim Hrvatima koji su priznali Kosovo u ono njihovo more
 
Da sam Vuk Jeremic:

- prvo bih zgomilao novca koliko god mogu na tajne racune u stranim bankama, u raznoj valuti i naravno, ne na svoje ime nego na ime(na) ljudi od povjerenja
- podnio bih ostavku a narodu bih prodao neku zvaku o razocaranosti zlim svijetom i ubijedjenosti da Srbija mora nastaviti sa svojom pravednom borbom, etc.
- onda bih nestao iz javnog zivota (vidi pod "Ivo Sanader") i odselio iz vukoyebine zvane Srbija u ugodnije krajeve
- kad se prasina slegne i javnost me zaboravi promijenio bih ime (mozda i prezime) te licni opis (gadan mu je kljun), Brazil recimo ima dobre plasticne kirurge i klinike
- dio novca sa tajnih racuna pomaknuo bih na svoje (novo) ime, dio bih ostavio na tudjem kao jednu vrstu backup-a
- doplovio bih na svojoj novoj jahti do Dubrovnika i posrao se zlim Hrvatima koji su priznali Kosovo u ono njihovo more

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ovo sa početka je već uradio...Nije loše...:klap:
 
Ja mislim da je Vojvodini muka vise od Kosova i ove sulude politike koja se vodi iz Beograda.
To bi referendum pokazao.
Dokle vise mlatite praznu slamu i sve nas gurate u ponor.
Nismo vas nista naucili od devetnaestog veka pa naovamo.
To je taj naopaki mentalitet.
Posledica robovanja pod Turcima.

:hahaha:

Opet ovaj što ne zna da je Vojvodina bila pod Turcima :mrgreen:
 
Al čovek je majstor...Pojavi se istovari se..i nestane ko prdež iz gaća..
Nije bitno šta je tema...
Važno je da on nešto kaže...:hahaha:

Собзиром да сваким постом заговара сецесију војводине,могуће је да се ради о провокатору који "испипава терен"и сагледава реакције.
 

Back
Top