Puno povređenih i mrtvih na Paradi ljubavi u Nemačkoj

Reefer

Starosedelac
Poruka
179.488
Po poslednjim vestima ima preko stotinu povređenih i ko zna kolio poginulih. Da se ovo desilo u Srbiji (koja ubrzano korača ka modernoj Evropi) kako bi reagovao svet, ili još gore, kako bi reagovali neki iz Srbije?
Link koji stavljam sam izabrao između više na koje sam naišao zbog zanimljive fotografije koja jasno pokazuje zlo u mozgovima učesnika ovakvih parada. Šta je to ponosno u maskiranju u đavola? Daleko od morala, daleko od hrišćanstva, daleko od razuma.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/199889/Najmanje-10-mrtvih-na-gej-paradi-u-Nemackoj
 
Po poslednjim vestima ima preko stotinu povređenih i ko zna kolio poginulih. Da se ovo desilo u Srbiji (koja ubrzano korača ka modernoj Evropi) kako bi reagovao svet, ili još gore, kako bi reagovali neki iz Srbije?
Link koji stavljam sam izabrao između više na koje sam naišao zbog zanimljive fotografije koja jasno pokazuje zlo u mozgovima učesnika ovakvih parada. Šta je to ponosno u maskiranju u đavola? Daleko od morala, daleko od hrišćanstva, daleko od razuma.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/199889/Najmanje-10-mrtvih-na-gej-paradi-u-Nemackoj

0204007.48.jpg



Hoces da kazes da se na tradicionalnom festivalu tehno muzike okupilo 1. 400. 000 (jedanmilionicetristotinehiljada) pedera?
:dontunderstand:
 
Трагедија на фестивалу у Немачкој

2wn7fgh.jpg


Најмање петнаест особа погинуло, а више од сто повређено за време фестивала електронске музике. Несрећа се догодила пошто је полиција покушала да спречи неколико хиљада људи да уђе на подручје одржавања параде.

Најмање 10 људи је погинуло и још 15 повређено када је дошло до масовне панике у тунелу на фестивалу електронске музике у западној Немачкој.

Трагедија се догодила на Паради љубави у Дуисбургу, у близини Диселдорфа, где је било окупљено хиљаде људи, саопштила је немака полиција, без других детаља догађаја.

Немачка новинска агенција ДАПД известила је да се стампедо догодио пошто су власти покушале да зауставе неколико хиљада људи да уђу на подручје одржавања Параде љубави, чувеног фестивала електронске музике.


Агенција је додала да амбулатна кола имају тешкоће да дођу до жртава.

Оригинални фестифал Парада љубави изникао је из мирних демонстрација 1989. у Берлину у велику прославу културе на отвореном, која је на врхунцу, 1999. године привукла чак милион и по људи.
Међутим, због финансијских тешкоћа и противљења власти, манифестација је 2006. пресељена у више градова у Немачкој.
 
Po poslednjim vestima ima preko stotinu povređenih i ko zna kolio poginulih. Da se ovo desilo u Srbiji (koja ubrzano korača ka modernoj Evropi) kako bi reagovao svet, ili još gore, kako bi reagovali neki iz Srbije?
Link koji stavljam sam izabrao između više na koje sam naišao zbog zanimljive fotografije koja jasno pokazuje zlo u mozgovima učesnika ovakvih parada. Šta je to ponosno u maskiranju u đavola? Daleko od morala, daleko od hrišćanstva, daleko od razuma.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/199889/Najmanje-10-mrtvih-na-gej-paradi-u-Nemackoj

..hoce li im uvesti sankcije,da li su pohapsili delije i grobare koji su izazvali incident,da li im se bota izvinio shto nije mogao da dodje .....................:think::think:
 
Drama se odigrala na ulazu prema glavnoj bini, jer je zbog velike pretprpanosti na hiljade ljudi želelo da napusti taj prostor ispred glavne, da bi prešli na drugu binu, a u isto vreme je dolazilo s druge strane opet na hiljade ljudi, koji su želeli na prostor ispred glavne bine. U tom sudaru mase došlo je do masovne panike.

''Ja sam imao sreću, provukao sam se kroz malu pukotinu u ogradi, aili pored mene su poginule dve žene'', rekao je jedan učesnik parade.

Do tragedije je došlo, jer je, prenose mediji, postojao samo jedan ulaz prema glavnoj bini.


Kakvo zlo, kakvi bakrači.
 
А шта Блиц напише треба веровати јер су то најчитаније жуте новине и спремају да код нас ових педерчина буде заиста много јер нам од тога зависи улазак у Еу .Само ми се чини некако мало изгинулих и ранњених , надам се већем учинку и јених и других .
 
Po poslednjim vestima ima preko stotinu povređenih i ko zna kolio poginulih. Da se ovo desilo u Srbiji (koja ubrzano korača ka modernoj Evropi) kako bi reagovao svet, ili još gore, kako bi reagovali neki iz Srbije?
Link koji stavljam sam izabrao između više na koje sam naišao zbog zanimljive fotografije koja jasno pokazuje zlo u mozgovima učesnika ovakvih parada. Šta je to ponosno u maskiranju u đavola? Daleko od morala, daleko od hrišćanstva, daleko od razuma.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/199889/Najmanje-10-mrtvih-na-gej-paradi-u-Nemackoj

Izostavio si važan podatak a taj je da se na Paradi sakupio 1 milon ljudi.
 

Back
Top