Visak kilograma

Ne volim debele ljude koji su takvi jer krkaju u tonama ne u gramima. Drugo je kad neko ima hormonski poremecaj. Sve sem toga je nebriga o sebi. Ne volim ni previse mrsave ljude koji su non stop u tripu da su debeli. To je glupo. Mislim da debljina u sexu moze da smeta, ali ne mogu da se zakunem, jer nisam imala takva iskustva.
 
Pa ovako, ako sam potpuno iskrena "debeli" ljudi me baš nešto i ne privlače. Ali sve zavisi od toga šta je za koga "debelo". Par suvišnih kilograma na muškarcu može da bude baš sexy. Ja lično nevolim previše mršave muškarce. Kada bi morala da biram između dva muškarca od kojih jedan ima par kg previše a drugi par kg premalo UVIJEK bi izabrala onog koji ima malo previše.
Ali opet sve zavisi od građe. Dvije osobe sa istom kilažom i istom visinom mogu da djeluju potpuno različito.
 
hehe, slazem se sa annom_lj!;)

Uvek i ja tako pricam... da mi neko ponudi mrsavog muskarca i tipa sa par kg vise... nekako je zdravija po meni ova druga varijanta... mada, ne kazem da je mrsavo nezdravo... neko jednostavno ne moze da se ugoji :)

uglavnom, ne smeta mi par kilograma vise :roll: :)
 

Back
Top