Nije lako ni zenama...

Hedonista

Poznat
Poruka
9.345
Demokratija, ravnopravnost, pa da na kraju ne ispadne da smo sovinisti, evo par razloga da ni zenama nije lako, zahvaljujem se skorpijici teta zubi Lajterki na ideji..i da ovo nije generalizacija, ali je cest slucaj..

-Ako imas para - ili si sponzorusa ili si svalerka
-Ako sama zaradjujes - glupa si.
-Ako mnogo trosis - rasipnica si
-Ako imas dugacak jezik - kucka si
-Ako se doterujes - imas nekog drugog
-Ako se ne doterujes - zamenice te nekom drugom koja se doteruje
-Ako imas muske prijatelje - to su ti ljubavnici.
-Ako si neudata - nesto ti fali
-Ako imas karijeru - zasto si neudata
-Kad se udas - kad ces da rodis?
-Kad rodis - kad ces da rodis drugo dete?
-Kad rodis dvoje - ti nista ne radis? Pa zar nisi imala nekakvu karijeru?
 
Poslednja izmena:
zaboravio si da ako izgledas mladje od realnih godina onda si histericni kreten koji ne prihvata real
kada izgledas u skladu baba si
kada si mlada klinka si glupa
ako si nervozna nedojebana si
ako se smejes povrsna si
ako izgledas zadovoljno kurvetina si
ako si lepa svi misle da mogu da te je.bu
ako nisi lepa onda si krndelj koga en bi ni stapom čarobnim
 
zaboravio si da ako izgledas mladje od realnih godina onda si histericni kreten koji ne prihvata real
kada izgledas u skladu baba si
kada si mlada klinka si glupa
ako si nervozna nedojebana si
ako se smejes povrsna si
ako izgledas zadovoljno kurvetina si
ako si lepa svi misle da mogu da te je.bu
ako nisi lepa onda si krndelj koga en bi ni stapom čarobnim

ako ćutiš - smišljaš neko sranje.
ako sereš - pegla si.
ako peglaš - jadna si
ako ne peglaš - aljkava si

oo
 
ako pusi na prvom dejtu - ku.rva je
ako ne pusi na prvom dejtu - kurvetina je

c025.gif
 
Glupa tema. Tema o muskarcima je bila dobra jer se bavi stvarnim problemima, odnosno cinjenicom da se muskarac u drustvu suocava sa daleko vecim pritiscima i vecim ocekivanjima nego zena.
Ova tema je usiljen pokusaj da se udovolji zenama i vecina stvari koja je recena nema veze sa realnoscu.
Na temu o muskarcima treba dodati jos jednu stavku: ako se usudis da se pozalis na bilo sta u zivotu, a ne bi smeo da si pravo musko, onda moras da saslusas zene da ti one objasne kako je njima teze i mora se o tome odmah otvoriti kontra tema.
 
CAWRKIU6.jpg
Nije lako ni onim zenama za koje vecina misli da jeste.Utapajuci se u more zenskog roda svjesna da nas ima razlicitih ,sama zena sad i sa unucicima majka kcetkama i sinu sve znam ,tako se kaze ,niko ne moze sve da zna ali znam dosta toga licnim primjerom potvrdjeno.Nije nikome lako .Nije ni muskarcima ni jedna stavka postova iznad mene nije ih mimoisla samo na muski nacin.
 
Glupa tema. Tema o muskarcima je bila dobra jer se bavi stvarnim problemima, odnosno cinjenicom da se muskarac u drustvu suocava sa daleko vecim pritiscima i vecim ocekivanjima nego zena.
Ova tema je usiljen pokusaj da se udovolji zenama i vecina stvari koja je recena nema veze sa realnoscu.
Na temu o muskarcima treba dodati jos jednu stavku: ako se usudis da se pozalis na bilo sta u zivotu, a ne bi smeo da si pravo musko, onda moras da saslusas zene da ti one objasne kako je njima teze i mora se o tome odmah otvoriti kontra tema.

Poštujem tvoj stav, ali se ne slažem. I dalje je naše društvo puno više muško: mi ga kreiramo, vodimo, imamo veći uticaj na njega,... To što smo stvorili pritiske, velika očekivanja i sl. nisu nam krive žene... Nije mi namera da u ovom postu udovoljavam bilo kome, pa ni forumašicama.
 

Back
Top