Kako se slaze ona-vodolija i on-riba??

Slatka moja, kao jedna zenska Vodolij koja je imala emotivno iskustvo s jednom muskom Ribom mogu da ti kezam sledece, ali pri tom obrati paznju na cinjenicu da ovo nije nikakvo pravilo u odnosu zenska Vodolija - muske Ribe jer pravila jednostavno nema. Ovo je jednostavno moje iskustvo.
Dakle, moj ex i moja malenkost prvo smo se preeeeeeeterano slagali (provodi i zezanje na kvalitetnom nivou, mnogi su nam posle mesec dana govorili da im licimo kao da se zabavljamo minimum godinu dana), a onda je kod njega (objektivno kazem) nesto kvrcnulo i bukvalno preko noci se promenio prema meni, i nas odnos je postao hladan poput severnog pola.
Znajuci jos neke muske Ribe, mogu ti reci da sam kod skoro svakog od njih primetila jednu stvar: kad utuve sebi u glavu da su u pravu oko neke stvari, ma koliko svima okolo izgledali smesni i glupi, oni ce terati po svom i jos ce tebe ili bilo koga drugog s kim su se zavadili oko te neke sasvim nebitne stvari napraviti budalama. Jednostavno ce obrnuti citav kosmos u svoju korist.
Moj predlog ti je da izbegavas svadje i diskusije s muskarcem Ribama jer ces u protivnom izgubiti zivce.
 
studentkinja:
vodolija i ribe-tragicna kombinacuja,u svakom slucaju.

To uopste ne moze da se gleda tako uopsteno. Astrologija nije jednostavna nauka i nije sve u njoj crno-belo, kao sto, uostalom, i u zivotu nije sve crno-belo.
Papilotno, nista se ti ne brini, nego pogledaj, ili daj nekome da ti pogleda i rastumaci aspekte vaseg Mesac, Venere i Marsa. Uporedni horoskop ti koze mnogo stvari otkriti, a dalje je sve na vama dvoma kako cete se prilagoditi jedno drugome ako to uopste budete zeleli.
Don't worry, samo napred!!!
 
uuuh, to bas ne valja!! ja sam vodolija a on je bio riba i pravo da ti kazem jedva sam izdrzala mesec ipo!!! toliko smo razliciti da je to neopisivo!! on mi je bio nekako mnogo dobar, miran, i zapravo dosadan! ja ipak spadam u velikog avanturistu....zna se kakve su vodolije, da ne pisem sada! drago mi je da smo ostali samo prijatelji!

pz
 
Hm... Ja sam Vodolija i posle par pokusaja jedne Ribe da izadjemo, pristala sam... Vratila sam se kuci sa glavoboljom, zakrvavljanih ociju :roll: (najozbiljnije). Smorio me kao niko.
S druge strane, imam druga koji je Riba.
Generalno, zakljucak bi bio: previse su pasivni, tihi. I ne bih bas garantovala da su toliko dobri koliko se to potencira. Bas naprotiv, mislim da su pomalo i zlobni.
Moj izbor sto se Riba tice je povrsno druzenje. Za sve vise od toga, umreces od dosade.
 

Back
Top