U KINI SNIMLJENI VANZEMALJCI

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
Subota, 17. Juli, 2010.

PEKING - Nešto neverovatno se pre nedelju dana dogodilo u blizini aerodroma kod grada Hangžou u Kini. Pojavio se, kažu očevici, leteći tanjir, zbog kojeg je kasnije otkazano 18 letova. Kineske vlasti su potvrdile celu priču, a očevici su uspeli i da snime nepoznatu letelicu.

Fotografije NLO obilaze svet, a vlasti u Pekingu još nemaju odgovor na pitanje šta se desilo na nebu iznad Hangžoua. http://www.kurir-info.rs/planeta/u-kini-snimljeni-vanzemaljci-42216.php
 
Вест државне кинеске новинске агенције. Ово ипак јесте нешто...

http://news.xinhuanet.com/english2010/video/2010-07/10/c_13393355.htm

Шта јесте "нешто" ?

Људи, летећи тањир може да се направи. Ја пре извесног времена гледах на видеу како људи тј. неки научници, у САД праве летеће тањире, и лете у њима. Мале импровизоване летеће тањире у које могу да седну, и са траве полете неколико метара изнад земље.

И Немци су кад је Хитлер водио земљу исто тако правили и летели, плашећи људе.

Моје је мишљење да то они раде намерно све више и више, да би на крају рекли како смо МИ пореклом ОД ВАНЗЕМАЉАЦА. О томе је чак један научник говорио.

Циљ им је да уједине човечанство, а све да би они били лидери, они хоће да исценирају и други Христов долазак и да уведу НОВУ РЕЛИГИЈУ.
 
Шта јесте "нешто" ? Људи, летећи тањир може да се направи. Ја пре извесног времена гледах на видеу како људи тј. неки научници, у САД праве летеће тањире, и лете у њима. Мале импровизоване летеће тањире у које могу да седну, и са траве полете неколико метара изнад земље.

И Немци су кад је Хитлер водио земљу исто тако правили и летели, плашећи људе.

Моје је мишљење да то они раде намерно све више и више, да би на крају рекли како смо МИ пореклом ОД ВАНЗЕМАЉАЦА. О томе је чак један научник говорио.

Циљ им је да уједине човечанство, а све да би они били лидери, они хоће да исценирају и други Христов долазак и да уведу НОВУ РЕЛИГИЈУ.

Рекох, јесте НЕШТО, не кажем да је НЛО, али бар за промену није лик на трипу који мисли да је видео мале зелене...
 
Рекох, јесте НЕШТО, не кажем да је НЛО, али бар за промену није лик на трипу који мисли да је видео мале зелене...

тога ће бити све више, сви медији ће извештавати и ТВ куће о ванземаљцима, биће слично као онај догађај кад је човек слетео на Месец, а ЦИЉ је да кажу како смо ми настали од ВАНЗЕМАЉАЦА и да уведу нову заједничку религију

Довешће и научнике који ће причати како ми имамо "ванземаљско порекло"
 
Шта јесте "нешто" ?
Људи, летећи тањир може да се направи. Ја пре извесног времена гледах на видеу како људи тј. неки научници, у САД праве летеће тањире, и лете у њима. Мале импровизоване летеће тањире у које могу да седну, и са траве полете неколико метара изнад земље.

Aha, eno moj komsija juce dosao iz kine sa svojim novim aero automobilom :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top