Борис Тадић, председник Републике Србије, срамота за српски народ.

Владимир

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.260
Борис Тадић се поклонио муџахединима Сребренице, а није СРПСКИМ жртвама на парастосу Кравице, Братунца, Сребренице, Зворника, Милића, Власенице, Осмака. Где је најмање 1.300 Срба страдало на најсвирепије начине од стране муслимана. Док је на ширем подручју средњег Подриња и Бирча страдало преко 3.500 хиљаде Срба.:evil::evil::evil:

Срамота ко нас представља?
 
Pa cekaj, branis BoTa-u? Kako mozes? Otisao na vasar a na mestu gde su stradale srpske zrtve nije bio vec ugostio opet muslimane, odnosno turke :evil:
Бота послао свог саветника у Братунац, а он није имао смелости да дође. :eek:О кукавно српство угашено. :(
 
Kako li vam ne dosadi?
Да, добро питање.

Мада, кад се боље размисли, сувишно је.

Неки су ту од дуга времена, неки пишу по партијском задатку, кане кинта по свакој отвореној теми, или посту, на ову скупоћу, добро дође...
:zper:
 
Бота послао свог саветника у Братунац, а он није имао смелости да дође. :eek:О кукавно српство угашено. :(

Treba postaviti pitanje sada, da li je taj covek sada dostojan da predstavlja Srbe i da li se on sam oseca dostojnim?
 
Неки су ту од дуга времена, неки пишу по партијском задатку, кане кинта по свакој отвореној теми, или посту, на ову скупоћу, добро дође...
:zper:

Nisam dugo na forumu, tek pre neki mesec sam krenuo aktivno, nisam clan nijedne partije, ne uzimam pare sto pisem.
Sta onda?
 
Да, добро питање.

Мада, кад се боље размисли, сувишно је.

Неки су ту од дуга времена, неки пишу по партијском задатку, кане кинта по свакој отвореној теми, или посту, на ову скупоћу, добро дође...
:zper:

Kakva li je i to "kinta" kad treba od sebe da pravis klovna da po 1000-ti put otvaras istu temu.
 
Treba postaviti pitanje sada, da li je taj covek sada dostojan da predstavlja Srbe i da li se on sam oseca dostojnim?
Говориш о моралу? Његов претходник, Зоран Ђинђић је изјавио... коме је до морала нека иде у цркву. :dash:
 
Говориш о моралу? Његов претходник, Зоран Ђинђић је изјавио... коме је до морала нека иде у цркву. :dash:

Moral?Ne, jer mnogi ne znaju sta je to u danasnje vreme...
Svabe to zovu menschlichkeit, na sta sam ja ciljala!
 
Nisam dugo na forumu, tek pre neki mesec sam krenuo aktivno, nisam clan nijedne partije, ne uzimam pare sto pisem.
Sta onda?
Онда си баш, баш мноого огорчен човек.

(И, ово се није ни односило на тебе лично, уосталом. Али, појава је опште присутна.)

Додуше, незадовољни смо много и сви ми остали тренутном влашћу, и уопште ситуацијом у задњих 20 год. али не састоји нам се живот само од боговања на власт, и нисмо опсесивно просто закачени за Тадића...
 
Kakva li je i to "kinta" kad treba od sebe da pravis klovna da po 1000-ti put otvaras istu temu.
Веруј да ће неки од себе да праве кловна за кинту, а уосталом, њима свима и не изгледа да су кловнови, неки чак ни то не примећују, а неке је баш брига, посао је посао.
:mrgreen:
 
Онда си баш, баш мноого огорчен човек.

(И, ово се није ни односило на тебе лично, уосталом. Али, појава је опште присутна.)

Додуше, незадовољни смо много и сви ми остали тренутном влашћу, и уопште ситуацијом у задњих 20 год. али не састоји нам се живот само од боговања на власт, и нисмо опсесивно просто закачени за Тадића...

Jesam ogorcen, to si u pravu. Ne mogu svaki dan da gledam lazi predsednika i vlade. Ipak ja se ne bih zakacivao za Tadica da nije uradio neke nepromisljene poteze na stetu naroda.
Vlada, pa to je ceo orekstar koji uzima pare a ne svira kako valja.
Znaci, jesam itekako ogorcen, ako se nista ne promeni, palim preko granice :evil:
 
Ovo bi bila ozbiljna tema i dobro pitanje, da autor teme nije ljoticevac. Tu svaki bilo kakva rasprava nema smisla.:per: :per: :per:

Sve u svemu, namera je losa. Jedini cilj je bacanje blata na Tadica a zrtve u stvari uopste nisu vazne. To je samo maska. I to 5000-ta tema na isti kalup.

Da je otvorim ja? Pa da krenu rasprave? :hahaha:
 
Ovo bi bila ozbiljna tema i dobro pitanje, da autor teme nije ljoticevac. Tu bilo kakva rasprava nema smisla.:per: :per: :per:

Sve u svemu, namera je losa. Jedini cilj je bacanje blata na Tadica a zrtve u stvari uopste nisu vazne. To je samo maska. I to 5000-ta tema na isti kalup.
Тачно.

Добро си то формулисао.

Због тога онда и иритира, па се тако многе иначе добре теме упропасте, тим странчарским приступом и начином.
 
Kakvo stado takvi i cobani....nije on sam dosao na vlast...narod ga je izabrao......
to dosta svakako govori o narodu....da iskoristim citat iz jednog filma.....''usta ga jeb.em''...

Dobro sto sebe i svoje roditelje ne mogu da krivim jer oni nisu glasali za njega. :)
Ipak, deo naroda, mislili su da ce doci "bolje sutra" ali nikako da dodje,
cekamo nekako 10 godina ili ne znam matematiku dobro?
 

Back
Top