Islamski centar u Beogradu ,pored autoputa - finansijer Turska

..ti ..to meni.... iz iskustva..ako..ako..daj reci..jel još..koju radnu rade....:hahaha: :hahaha:

Јесу ли Турци преко 400 година слали пљачкашке походе на вас, ударили Турчин и Швабо истовремено,:hahaha: Срби су увек имали неку врсту самоуправе.
 
Јесу ли Турци преко 400 година слали пљачкашке походе на вас, ударили Турчин и Швабо истовремено,:hahaha: Срби су увек имали неку врсту самоуправе.

..aha..al ipak su..Vas.."štancali"..500g..s tom istom..upravom..:hahaha: :hahaha: :hahaha:..kad je ono..ZG..bio..pod Turskom.....i koliko....a de reci mi za Beograd...:hahaha: :hahaha:
 
Islamski centar trebalo bi da se gradi na 37. kilometru od Skupštine Srbije prema Mladenovcu, duž autoputa Beograd-Niš.

Пре свега Младеновац је БЕОГРАДСКА ОПШТИНА - значи тај центар се гради у Београду.

Mladenovac je od glavnog grada udaljen 50-ak kilometara ka jugu. Svojom južnom i istočnom granicom odvaja područje Beograda od Šumadije i Podunavskog regiona, gde su mu susedne opštine Arandjelovac, Topola, Smed. Palanka, Smederevo.
 
..aha..al ipak su..Vas.."štancali"..500g..s tom istom..upravom..:hahaha: :hahaha: :hahaha:..kad je ono..ZG..bio..pod Turskom.....i koliko....a de reci mi za Beograd...:hahaha: :hahaha:

Очигледно не знаш разлику између стране власти у којој учествује домаће становништво( у малом броју али учествује) и пљачкашког похода, напунили су Турци и њима слични Угари вас Хрвате добро, имате и немачких гена па се шверцујете као белци.:lol:
 
..aha..al ipak su..Vas.."štancali"..500g..s tom istom..upravom..:hahaha: :hahaha: :hahaha:..kad je ono..ZG..bio..pod Turskom.....i koliko....a de reci mi za Beograd...:hahaha: :hahaha:

Baš je lepa ona džamija što je grade u Rijeci, jel nije :zper:
A lokacija je boli glava, gore sa brda, čuće se arlaukanje do Opatije

0,,4753290_1,00.jpg
 
Poslednja izmena:
Питам се само ЗА КОГА СЕ ГРАДИ МУСЛИМАНСКИ-ТУРСКИ КУЛТУРНИ ЦЕНТАР У БЕОГРАДУ - и како ове људе на власти није срамота ???


Stanovništvo
1t.gif
- Београд
km_noc.jpg


Prema popisu stanovništva iz 2002. godine, na široj teritoriji Beograda živi 1.576.124 stalna stanovnika, a na užoj 1.273.651 stanovnik. Najveća opština po broju stanovnika je Novi Beograd sa 217.773 stanovnika, a najmanja je Sopot sa 20.390 stanovnika.




STANOVNIŠTVO PREMA NACIONALNOM SASTAVU (popis 2002):
Nacionalno se izjasnili - 1.546.812


Srbi - 1.417.187
Jugosloveni - 22.161
Crnogorci - 21.190
Hrvati - 10.381
Makedonci - 8.372
Romi - 19.191
Muslimani - 4.617
Goranci - 3.340
Slovaci - 2.199
Slovenci - 2.084
Mađari - 2.080
Albanci - 1.492
Rumuni - 1.379
Bugari - 1.272
Bošnjaci - 1.188
Rusi - 1.049
Nemci - 481
Ukrajinci - 433
Česi - 422
Rusini - 216
Bunjevci - 183
Vlasi - 71
Ostali - 4.369
Regionalna pripadnost - 586
Nacionalno se nisu izjasnili - 29.312
Nepoznato - 20.869
 
zar ti meni ne govori da nece biti nikakvih problema sa zukorlicem...da njega narod ne podrzava..----sta sad ovo znaci da svaki dan daje neke radikalne izjave..?? oce li covek navuci neku bedu na vrat muslimanima ali i srbima..???

Problema nece biti ... To sam rekao i stojim i dalje iza toga ... A ne secam se da sam ikad rekao da njega narod ne podrzava ... Cak sam tvrdio da ce dobiti na ovim izborima ... A da ce da prsne ako ode na lokalne ili bilo koje druge ...
Samo je upozorio da se ne igra sa Sandzakom, ne vidim sta je lose u tome, kao delu Srbije, ne zeleci da se desi nesto lose ovdje ...
 
ti famozni islamski centri su leglo za fundamentalno vaspitavanje narastaja i tih koji konacno zele da kroce putem islama (znaci mogu i starije ossobe) takvo nesto dozvoliti u svojoj drzavi je veoma opasno i po slucaju njemacke ti islamski centri su stalno pod nadgledanjem tajne sluzbe zbog toga su vec otkrivale i hapsile ovamo boodale koje su pripremale teroristicke napade a i zaknonski su zabranjivali i zatvarali islamske centre. Srbijo neka je sa srecom
 
Питам се само ЗА КОГА СЕ ГРАДИ МУСЛИМАНСКИ-ТУРСКИ КУЛТУРНИ ЦЕНТАР У БЕОГРАДУ - и како ове људе на власти није срамота ???


Stanovništvo
1t.gif
- Београд
km_noc.jpg


Prema popisu stanovništva iz 2002. godine, na široj teritoriji Beograda živi 1.576.124 stalna stanovnika, a na užoj 1.273.651 stanovnik. Najveća opština po broju stanovnika je Novi Beograd sa 217.773 stanovnika, a najmanja je Sopot sa 20.390 stanovnika.




STANOVNIŠTVO PREMA NACIONALNOM SASTAVU (popis 2002):
Nacionalno se izjasnili - 1.546.812


Srbi - 1.417.187
Jugosloveni - 22.161
Crnogorci - 21.190
Hrvati - 10.381
Makedonci - 8.372
Romi - 19.191
Muslimani - 4.617
Goranci - 3.340
Slovaci - 2.199
Slovenci - 2.084
Mađari - 2.080
Albanci - 1.492
Rumuni - 1.379
Bugari - 1.272
Bošnjaci - 1.188
Rusi - 1.049
Nemci - 481
Ukrajinci - 433
Česi - 422
Rusini - 216
Bunjevci - 183
Vlasi - 71
Ostali - 4.369
Regionalna pripadnost - 586
Nacionalno se nisu izjasnili - 29.312
Nepoznato - 20.869
A pa sprema se novi kontigent uvoznih muslimana iz Jemena , Turske , Avganistana i Alzira , za cas ce im ova nova velelepna dzamija postati tesna . :think:
 
ti famozni islamski centri su leglo za fundamentalno vaspitavanje narastaja i tih koji konacno zele da kroce putem islama (znaci mogu i starije ossobe) takvo nesto dozvoliti u svojoj drzavi je veoma opasno i po slucaju njemacke ti islamski centri su stalno pod nadgledanjem tajne sluzbe zbog toga su vec otkrivale i hapsile ovamo boodale koje su pripremale teroristicke napade a i zaknonski su zabranjivali i zatvarali islamske centre. Srbijo neka je sa srecom

Напред сам дао ПОПИС СТАНОВНИШТВА ЗА БЕОГРАД (у који спада и Младеновац) ИЗ КОГА СЕ ВИДИ ДА МУСЛИМАНА ИМА СВЕГА НЕКОЛИКО ХИЉАДА. Питам се ЗА КОГА СЕ ГРАДИ ИСЛАМСКИ ЦЕНТАР??? Значи да у правцу Шумадије власт ИМА НАМЕРУ ДА НАСЕЉАВА ТУРКЕ ???!!! :dontunderstand:
 
Islamski centar trebalo bi da se gradi na 37. kilometru od Skupštine Srbije prema Mladenovcu, duž autoputa Beograd-Niš.

Пре свега Младеновац је БЕОГРАДСКА ОПШТИНА - значи тај центар се гради у Београду.

Mladenovac je od glavnog grada udaljen 50-ak kilometara ka jugu. Svojom južnom i istočnom granicom odvaja područje Beograda od Šumadije i Podunavskog regiona, gde su mu susedne opštine Arandjelovac, Topola, Smed. Palanka, Smederevo.

Pa dobro brate ali to nije bash Beograd... nego neko predgradje... ja sa svog Vozdovca ili ti sa svog Vrachara nema shanse da ih chujemo ili vidimo... meni dosta. :)
 
Balkanski muslimani su najbolji primer zasto se kod nas nikad nije govorilo islamizacija, nego poturcivanje. :rtfm:

Svako bira svoju veru i to bi trebalo da je nesto jako licno, tako da ne mogu da osudjujem onog ko stvarno, iskreno oseti neku potrebu da se pokatolici, islamizuje, postane protestant ili sta god...

Ali ono sto ne mogu da razumem su poturice, t.j. oni nabedjeni balkanski muslimani koji i danas veruju da je Meka u Turskoj.

Po meni je to zatucana izdajnicka gamad koju bih deportovao preko granice zajedno sa ovim evroatlantskim tudjim srecama.

Nek' se uhvate pod ruku, pa neka idu tamo gde misle da im je lepse! :rtfm:
 
Balkanski muslimani su najbolji primer zasto se kod nas nikad nije govorilo islamizacija, nego poturcivanje. :rtfm:

Svako bira svoju veru i to bi trebalo da je nesto jako licno, tako da ne mogu da osudjujem onog ko stvarno, iskreno oseti neku potrebu da se pokatolici, islamizuje, postane protestant ili sta god...

Ali ono sto ne mogu da razumem su poturice, t.j. oni nabedjeni balkanski muslimani koji i danas veruju da je Meka u Turskoj.

Po meni je to zatucana izdajnicka gamad koju bih deportovao preko granice zajedno sa ovim evropejskim tudjim srecama.

Nek' se uhvate pod ruku, pa neka idu tamo gde misle da im je lepse! :rtfm:
Cek al je mislis da su Sloveni sve pevajuci primali hriscanstvo u duhu tolerancije i slobodnog izbora svakog pojedinca ? :mrgreen:
 
Напред сам дао ПОПИС СТАНОВНИШТВА ЗА БЕОГРАД (у који спада и Младеновац) ИЗ КОГА СЕ ВИДИ ДА МУСЛИМАНА ИМА СВЕГА НЕКОЛИКО ХИЉАДА. Питам се ЗА КОГА СЕ ГРАДИ ИСЛАМСКИ ЦЕНТАР??? Значи да у правцу Шумадије власт ИМА НАМЕРУ ДА НАСЕЉАВА ТУРКЕ ???!!! :dontunderstand:

Ma, nisi ukapirao, Mito...

To je za srpsku omladinu.

Udare malo stipendije, donacije, povoljno skolovanje, usavrsavanje u inostranstvu itd. i samo gledaj cudo. :roll:
 

Back
Top