NOVINARKE KURIRA GLUMILE LEZBIJKE

Ne znam na koju foru su ih pustili u klub? :think:

Da pitamo Mačka :rotf::rotf::hahaha:

Хало....конобар.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
male-stripper.jpg
 
OK, ove dve ili žešće seru kako bi prodale priču ili policija i tužilaštvo moraju ozbiljno da se pozabave ovim.
Kakvo bre služenje alkohola maloletnim licima?! :evil:
Uzgred, na koju foru su dva klinca uspela da uđu u klub za homoseksualce? Valjda bi ih obezbeđenje zaustavilo.
ma ko zna sta se njima pomutilo u glavi od alkohola i sta su videle :cool:
dva pe-dera od 18 godina kada se obriju i stave dve kile pudera na facu, mogu da izgledaju kao da imaju 14...
i ja ne verujem da se radi o 13-godisnjacima :confused: kurirova patka :lol:
 
Vidiš Fixa...kad bi se svi oni ponašali kao ta dvojica nikda, ali ama baš nikad nebi imali nikakvih problema...Kao što ja ili ti i milioni drugih ljudi ne ističemo na prvo mesto svoju seksualnu orjentaciju.... Na žalost njima je stalo da se eksponiraju na sve moguće načine... da paradiraju ulicama....polugoli ili goli...koja je poenta toga...šta oni ustvari žele da pokažu i dokažu? :dontunderstand:

neće da paradiraju goli, a žele da pokažu da je mačak u stvari bolestan, a ne oni :lol:
 
pa dobro ako misliš da grešim, evo ti uzmi prethodnu neuspelu paradu, 2001e god. kad su prebijeni. jel iko od njih došao razgolićen. došli ljudi obučeni najnormalnije u majicama, patikama, trenkerama, pantalonama...čak su suknje bile samo na damama :lol:
 
KAkva bi to bila metropola da nema sve i svashta sveCkog(a nasheg)???;)

Nego...ovo gejcici..maznjavaju sve po redu..beskrupulozno...lele na svakom nivou(rasturaju brakove...haraju u svim poslovnim krugovima..i politickim..no to je vetj notorno-cak sta vishe istorijski "zavedenou anale"....itd)...samo sto se krije jako..svi muzjaci imaju izrazen "atak" na isti pol u jednom periodu svojeg zivot(ili sve vreme)..samo sto "zaborave naprasno" -to muvanje vatjarenje..KAO u shali...pa ko se primi :(
NEMA VISHE muzjaka ( a da nisu promiskuitetne lazljive tracare..i eto...to..mislim ;)) :hahaha:

jadne zenke..ostavljene su na milost i nemilost..nekih lezbo-karakondzula ..pa ko prezivi! ;)
 
KAkva bi to bila metropola da nema sve i svashta sveCkog(a nasheg)???;)

Nego...ovo gejcici..maznjavaju sve po redu..beskrupulozno...lele na svakom nivou(rasturaju brakove...haraju u svim poslovnim krugovima..i politickim..no to je vetj notorno-cak sta vishe istorijski "zavedenou anale"....itd)...samo sto se krije jako..svi muzjaci imaju izrazen "atak" na isti pol u jednom periodu svojeg zivot(ili sve vreme)..samo sto "zaborave naprasno" -to muvanje vatjarenje..KAO u shali...pa ko se primi :(
NEMA VISHE muzjaka ( a da nisu promiskuitetne lazljive tracare..i eto...to..mislim ;)) :hahaha:

jadne zenke..ostavljene su na milost i nemilost..nekih lezbo-karakondzula ..pa ko prezivi! ;)

lepa...nemoj da se uzbuđavaš...ima nas...i za vas....samo ti javni...kad...prigusti...:rumenko:
 

Back
Top