Mitrovic odbio Andjelinu ,Andjeliona nevoli srbe

Procitaj malo bolje zadnja dva citirana :neutral:
Ne ti nista nisi pitao, barem ne normalno i vezano za temu .
Ja nemam tarifu samo kazem da kad bi mi ponudili pare dao bih, a isto tako i kad ne bi, opet bih dao da snime film .

---->

upuceno meni

gde si se ti tu prepoznao?
ako jesi tvoj problem,shta da ti radim
meni je svako ko ima cenu i mozesh ga kupiti da uradi bilo shta - stoka
a u civilizovanom svetu za takve imaju ime-to se zove "k.urva" i ma shta zoran maniti prosipao mlatarajuci rukama nije perspektivno i cenjeno zanimanje:hahaha:
 
Pa dobro onda da prihvatim Meganinu ponudu?:think:
:hahaha:

megan-fox-1.jpg

i ja bih rihvatio njenu ponudu ,mada evo nisu ni ove lose ,trebalo bi ispitati sta misle o nama srbima ,svakako bi to bilo presudno u donosenju odluke
Olga%20Kurylenko.jpg
ili ova
GemmaArtertonPA_450x450.jpg
:hahaha::hahaha:
 
ŽELJKO MITROVIĆ ODBIO SARADNJU SA ANĐELINOM DŽOLI
Sreda, 14. Juli, 2010.| Autor: Agencija BETA (33)

BEOGRAD - Vlasnik kompanije Pink films internešenal (Pink Films International - PFI) Željko Mitrović odbio je da sarađuje u novom projektu holivudske glumice Anđeline Džoli (Angelina Jolie), saopštio je danas PFI.

"Imao sam velike simpatije prema Džoli i veoma poštovao njeno delo i lik. Nažalost, ona je prepuna predrasuda o Srbima. Znam da saradnja sa njom otvara vrata velikog filmskog biznisa, ali ne želim da budem deo nečega što po ko zna koji put predstavlja Srbe kao večite loše momke", izjavio je Mitrović.

PFI je danas saopštio da se Mitrović u utorak sastao sa četvoricom producenata iz tima Džolijeve, kako bi razgovarali o učešću njegove kompanije u stvaranju filma koji treba da se snima u Srbiji i delom u Bosni i Hercegovini.

"Bez obzira na izuzetnu važnost ovog posla Mitrović je, nakon što su ga producenti detaljnije upoznali sa scenarijom, tu saradnju odbio. Kako je radnja filma smeštena na prostore bivše Jugoslavije i nekada ratom zahvaćena područja, i kako je srpski narod stavljen u negativnu konotaciju, Mitrović je odbio da na bilo koji način učestvuje u snimanju ovog filmskog projekta", kaže se u saopštenju.

Ističe se da ni Mitrović, ni njegova kompanija ne žele da "na bilo koji način budu deo nečega što može, a i hoće, predstaviti po ko zna koji put srpski narod u izuzetno lošem svetlu".

Dodaje se da je Mitrović odlučio da ni na koji način ne učestvuje "uprkos veličini projekta i šansi da se ostvari saradnja sa najpopularnijom i najtraženijom glumicom na planeti, što bi svakako kompaniju PFI svrstalo u svetske producentske kuće".

:hahaha: Jaoj, spišaću se od ovih kragujevki.

Čuj, Mitrović odbio radi patriotizma i slike o Srbima. A, da se taj patriotizam ne zove Mr.$ (sa puno nula)? Anđa nudila neku nulu manje, nego što je Željko planirao da će da uzme.

Koga bre taj magarac folira?
 
:hahaha: Jaoj, spišaću se od ovih kragujevki.

Čuj, Mitrović odbio radi patriotizma i slike o Srbima. A, da se taj patriotizam ne zove Mr.$ (sa puno nula)? Anđa nudila neku nulu manje, nego što je Željko planirao da će da uzme.

Koga bre taj magarac folira?

sve je ziva istina josh je pokushala qurvetina da ga zavede da popusti(a i jer se lozi na njega)
al on za otadzbinu ostao ladan ko stena
 
Jedno pitanje za ovu mudru forumsku masu koja prosipa bisere, da li kad gledate film u kome se prikazuju amerikanci u negativnom kontextu mrzite iste ? :think:

Ja ne bih rekao da , da . Ne vidim problem da se prikaze film u kome je srbin prikazan u negativnom kontekstu . Sta kao nema takvih ? Neko laze? Govori neistinu ? Ne razumem .

Pa sad, nije baš ni lijepo da se uradi nešto kao ovo moraš priznati:

Savez logoraša RS od Akademije filmske umetnosti SAD zatražiće da režiseru Danisu Tanoviću oduzme Oskara koji mu je dodelila za film „Ničija zemlja"!!! Snimajući dokumentarni film „Na Drini grobnica" o stradanju i zločinima nad Srbima u Gornjem Podrinju, logoraši iz Višegrada otkrili su da se Tanović u svom filmu poslužio stravičnom podvalom: snimke zločina nad goraždanskim Srbima u selu Kukavice, u jednoj sceni plasirao je kao stradanje Bošnjaka!!!

Ova bezočna prevara naročito je pogodila preživele iz „goraždanske kolone", koji već godinama traže pravdu i sa mukom se sećaju kobnog 27. avgusta 1992. godine. Tog dana, Bošnjaci su u Kukavicama iz zasede ubili 25 ljudi koji su iz Goražda bežali prema Rogatici

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/republika_srpska/story/20361/ODUZMITE+TANOVIĆU+OSKARA!.html
 
Gde ti ovde vidiš mongoloida, El Torro?

angelina_jolie_151.jpg
Ако се говори о неким универзалним критеријумима лепоте и ружноће, онда је ова - ружна пар екселанс.

Разрока, носата, с дебелим уснама...

(Приде, још и силиконским, вероватно)


А нема ни неку нарочиту духовно-тајанствену компоненту, ни појединачно, ни у општем утиску, тако да, стварно, не капирам шта неко налази у њој.
:roll:
 
Jedno pitanje za ovu mudru forumsku masu koja prosipa bisere, da li kad gledate film u kome se prikazuju amerikanci u negativnom kontextu mrzite iste ? :think:

Ja ne bih rekao da , da . Ne vidim problem da se prikaze film u kome je srbin prikazan u negativnom kontekstu . Sta kao nema takvih ? Neko laze? Govori neistinu ? Ne razumem .

Problem je ako ti saradjujes u tome da te prikazu kao negativca...da li bi prihvatio da u filmu ocrnjavas samog sebe...bi ako si budala.......
srba ima negativnih...ali nije nase da pomazemo zapadu u njihovoj antisrpskoj propagandi...za to treba biti teska budala..
 
Ако се говори о неким универзалним критеријумима лепоте и ружноће, онда је ова - ружна пар екселанс.

Разрока, носата, с дебелим уснама...

(Приде, још и силиконским, вероватно)


А нема ни неку нарочиту духовно-тајанствену компоненту, ни појединачно, ни у општем утиску, тако да, стварно, не капирам шта неко налази у њој.
:roll:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Жене... :dash: :dash: :dash:
 
Jedno pitanje za ovu mudru forumsku masu koja prosipa bisere, da li kad gledate film u kome se prikazuju amerikanci u negativnom kontextu mrzite iste ? :think:

Ja ne bih rekao da , da . Ne vidim problem da se prikaze film u kome je srbin prikazan u negativnom kontekstu . Sta kao nema takvih ? Neko laze? Govori neistinu ? Ne razumem .

Aha, ali u tom filmu je obavezno još jedan Amerikanac-pozitivac....:zcepanje:
 
Па да, само можеш да се тако клибериш.

До подне мрзиш жене а од подне и цео остали свет.

Префињени духови, и жене и мушкарци, презиру овакве силиконске вештачке творевине, и цене праве естетске вредности.

У сфери женске лепоте, (да се задржимо у истој атмосфери, филмској) добро се зна које су биле те вредности.
 
Па да, само можеш да се тако клибериш.

До подне мрзиш жене а од подне и цео остали свет.

Префињени духови, и жене и мушкарци, презиру овакве силиконске вештачке творевине, и цене праве естетске вредности.

У сфери женске лепоте, (да се задржимо у истој атмосфери, филмској) добро се зна које су биле те вредности.

Milunka, svaka tebi čast, ali Angelina Jolie je lijepa žena.

A koliko mi je poznato, to je mišljenje većine muškaraca.

Ideali ljepote tipa Ava Gardener, Sofija Loren ili Liz Taylor su prošli.

Mada su i one bile ljepotice.

Ali došlo je neko drugo vrijeme.:cool:
 
Ако се говори о неким универзалним критеријумима лепоте и ружноће, онда је ова - ружна пар екселанс.

Разрока, носата, с дебелим уснама...

(Приде, још и силиконским, вероватно)


А нема ни неку нарочиту духовно-тајанствену компоненту, ни појединачно, ни у општем утиску, тако да, стварно, не капирам шта неко налази у њој.
:roll:



Ma daj ,ženska izgleda fantastično ,to što ne voli nas srbe ma baš me boli k....,ali ružna nije .
I mislim da je ispravno postupio Mitrović
 

Back
Top