Got to have you

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
I got this feelin' so deep inside of me (then)
So suddenly I came to realize that I

Got to have you
And I don't know what I should do
And I'm guessing that you don't have a clue
But I'm thinking that we would be cool
Let's try it out and see
How happy we could be
Then maybe you would be in love with me

Da li ste nekada iznenada pozeleli da budete sa nekim ko nema ni najmanju ideju o tome sta vam se mota po glavi a stalno, stalno ste sa tom osobom???
 
zaljubila sam se u druga iz osnovne skole ali je bilo obostrano i za par meseci smo poceli da se zabavljamo....svideo mi kolega sa faksa, zajedno smo izlazili i to je trejalo par nedelja...on nije imao pojma da mi se dopada a ja sam posle cula neke stvari o njemu i ohladila se.....posle je on godinama hteo ali ja sam vec bila zauzeta i to ozbiljno....
 
zaljubila sam se u druga iz osnovne skole ali je bilo obostrano i za par meseci smo poceli da se zabavljamo....svideo mi kolega sa faksa, zajedno smo izlazili i to je trejalo par nedelja...on nije imao pojma da mi se dopada a ja sam posle cula neke stvari o njemu i ohladila se.....posle je on godinama hteo ali ja sam vec bila zauzeta i to ozbiljno....

Kako budes siguran da smes da predjes granicu izmedju prijateljstva i prvog poljupca, kako se to desi?
 
I got this feelin' so deep inside of me (then)
So suddenly I came to realize that I

Got to have you
And I don't know what I should do
And I'm guessing that you don't have a clue
But I'm thinking that we would be cool
Let's try it out and see
How happy we could be
Then maybe you would be in love with me

Da li ste nekada iznenada pozeleli da budete sa nekim ko nema ni najmanju ideju o tome sta vam se mota po glavi a stalno, stalno ste sa tom osobom???

Pa cesto :rumenko: :prstic: i tako to...:)
 
I got this feelin' so deep inside of me (then)
So suddenly I came to realize that I

Got to have you
And I don't know what I should do
And I'm guessing that you don't have a clue
But I'm thinking that we would be cool
Let's try it out and see
How happy we could be
Then maybe you would be in love with me

Da li ste nekada iznenada pozeleli da budete sa nekim ko nema ni najmanju ideju o tome sta vam se mota po glavi a stalno, stalno ste sa tom osobom???

Nisam, obično se oboma mota ili se ne mota uopšte:lol:..inače, ne bih izdržala toliki pritisak :sad2:
 
Aha,jesam jesam...cak trenutno...samo sto je on do usiju zaljubljen u svoju devojku :sad2:...a znam dobro da je nekad ranije osecao nesto preme meni...gotovo sam sigurna da nije bio svestan da su osecanja bila obostrana...
 
I got this feelin' so deep inside of me (then)
So suddenly I came to realize that I

Got to have you
And I don't know what I should do
And I'm guessing that you don't have a clue
But I'm thinking that we would be cool
Let's try it out and see
How happy we could be
Then maybe you would be in love with me

Da li ste nekada iznenada pozeleli da budete sa nekim ko nema ni najmanju ideju o tome sta vam se mota po glavi a stalno, stalno ste sa tom osobom???

naravno da jesam
mnogo češće kad sam bila mlađa...:mrgreen:
 
Aha,jesam jesam...cak trenutno...samo sto je on do usiju zaljubljen u svoju devojku :sad2:...a znam dobro da je nekad ranije osecao nesto preme meni...gotovo sam sigurna da nije bio svestan da su osecanja bila obostrana...

A ti? Je l' se i on tebi tad svidjao?
P. S. I ja sam bila u takvoj situaciji, ali je u vazduhu izmedju nas uvek lebdelo "ne riskirati prijateljstvo"...
 
Bili smo prijatelji,radoznali i uvijek vedri studenti,skupa smo učili,plakali jedeno drugom na ramenu(njega je ostavila djevojka,mene je momak prevario,pao je na ispitu...)
I onda smo jednom završili u krevetu.
Nismo uspjeli.Jer se OBOMA nije isto motalo po glavi.Hemija je bila samo na jednoj strani..Izgubila sam prijatelja..Ali,cijenim jer je bio iskren i priznao želju da vodimo ljubav.Ne cijenim to što sam pristala i prijateljski filing pokušala da teleportiram u muško-ženski.
Mada sam i to uradila iz ljubavi.Ali nedovoljne.
 

Back
Top