UPRAVLJAČKO RAČUNOVODSTVO...

kojote

Elita
Poruka
18.634

ili..........MOJ DRAGI JE STICAJ OKOLNOSTI!

Kad bolje razmislim...JA sam kriva za sve! JA sam želela da me smuva muškarac poput njega! Šta sve nisam radila da ga se dokopam! Ne njega konkretno, mislim, ne ovog mog kretena, ovog sa kojim sam se ukopala. Ono, obožavam ga još uvek - što jeste jes'! Jooj, kad se samo setim :shock: :oops:
:roll: :) :wink:
Još uvek se, vrlo često, pitam: ako je ON moj sticaj, a sigurna sam da jeste, jesam li JA STICAJKA?!
Osećam potrebu da "još samo jednom" oprobam svoje čari. Želim da vas sve zavedem. Očaram. Da mi se udvarate, slatki moji muškarci. Hoću da stičem nova iskustva. I vas. Muškarčiće moje, muškiće moje. Muškarčine!
Želim da vam ispričam priču o tome, kako se utiče na sticaj okolnosti. Tačnije, kako se STIČU OKOLNOSTI...
 
kojote:

ili..........MOJ DRAGI JE STICAJ OKOLNOSTI!

Kad bolje razmislim...JA sam kriva za sve! JA sam želela da me smuva muškarac poput njega! Šta sve nisam radila da ga se dokopam! Ne njega konkretno, mislim, ne ovog mog kretena, ovog sa kojim sam se ukopala. Ono, obožavam ga još uvek - što jeste jes'! Jooj, kad se samo setim :shock: :oops:
:roll: :) :wink:
Još uvek se, vrlo često, pitam: ako je ON moj sticaj, a sigurna sam da jeste, jesam li JA STICAJKA?!
Osećam potrebu da "još samo jednom" oprobam svoje čari. Želim da vas sve zavedem. Očaram. Da mi se udvarate, slatki moji muškarci. Hoću da stičem nova iskustva. I vas. Muškarčiće moje, muškiće moje. Muškarčine!
Želim da vam ispričam priču o tome, kako se utiče na sticaj okolnosti. Tačnije, kako se STIČU OKOLNOSTI...

Ima nešto u tome :? ...
Sticaj okolnosti se zove drugačije i ''desilo se?''! Hmmm... Samo od sebe? :roll: Da, SAMO SE DESILO :idea: :!:
 
Eto, priznaću vam... da je i mene, u to vreme ekstremno neiznenadljivu, prosto šokirao taj... (kako bih vam rekla a da preduhitrim vaše jezičke nedoumice) vremensko-prostorni sticaj... dobro, splet naaaročitih okolnosti. Tek nešto pre tog prvog susreta s NJIM, neumoljivo sam odlučila da više ne idem kroz život tako mahnita... dozvoljavajući da moj put upravljaju kojekakve trivijalnosti. Konačno, znala sam, bio je kucnuo čas da sama povedem računa kud gazim i gde sam pošla. Nikome, ali baš nikome više nisam htela da poklonim pravo izbora. Ako budem grešila, mislila sam, grešiću svesno i sama.
Dovraga, ta vrata sam otvorila tek toliko da udahnem svežinu spolja...
Stajao je preda mnom, taako poželjan... neodoljiv... kao sočna jabuka. Ja nikad nisam sumnjala u priče za decu... baš takve jabuke su obično otrovne. Bilo je suviše očigledno da je UPRAVO ON moja kob. Ali, neee... nisam dozvolila da me očiglednost zavara. Šta ako nije!? Dvoumljenje potraja tek tren.
Ma,... bez oklevanja ZAGGRRRIZOH... nek ide život!
 
Omen:
Eto, priznaću vam... da je i mene, u to vreme ekstremno neiznenadljivu, prosto šokirao taj... (kako bih vam rekla a da preduhitrim vaše jezičke nedoumice) vremensko-prostorni sticaj... dobro, splet naaaročitih okolnosti. Tek nešto pre tog prvog susreta s NJIM, neumoljivo sam odlučila da više ne idem kroz život tako mahnita... dozvoljavajući da moj put upravljaju kojekakve trivijalnosti. Konačno, znala sam, bio je kucnuo čas da sama povedem računa kud gazim i gde sam pošla. Nikome, ali baš nikome više nisam htela da poklonim pravo izbora. Ako budem grešila, mislila sam, grešiću svesno i sama.
Dovraga, ta vrata sam otvorila tek toliko da udahnem svežinu spolja...
Stajao je preda mnom, taako poželjan... neodoljiv... kao sočna jabuka. Ja nikad nisam sumnjala u priče za decu... baš takve jabuke su obično otrovne. Bilo je suviše očigledno da je UPRAVO ON moja kob. Ali, neee... nisam dozvolila da me očiglednost zavara. Šta ako nije!? Dvoumljenje potraja tek tren.
Ma,... bez oklevanja ZAGGRRRIZOH... nek ide život!

Pravila nema. Dok ne probas neces znati. :D
 
zavodljiva1976:
zavodljiva1976:
Hellen:
Којоте, па ти си....па ти си ...ЖЕНСКО?! :?: :!: :? :roll:

Ne..on je MUSKO :!: :idea: :arrow: ....
Prica iz perspektive NJEGOVE DEVOJKE,ili DEVOJAKA sa ovog foruma.. :twisted:
Predpostavljam da su mu dosadile teme poput ove njegove.. 8)
Jel to tacno Kojote :?: :!: :wink:

Molim doticnog da na pojasni sta je ovim postom hteo da kaze..... :roll:
...To meni nabacujete a? :? :roll:
HeElleeen, sHto vrishtish toliko!? Pa i ti si ZHENSKO!!! Ako se mi zenkice ne razumemo :shock:
A ti perspektivna forumashice, opasno se lozuckam na
tvoj nick - zavoDIVLJA - mmmmmmm 8)
To, da se lozuckam, e - je tacno, Ajversonko moja! :wink:
 
kojote:
zavodljiva1976:
zavodljiva1976:
Hellen:
Којоте, па ти си....па ти си ...ЖЕНСКО?! :?: :!: :? :roll:

Ne..on je MUSKO :!: :idea: :arrow: ....
Prica iz perspektive NJEGOVE DEVOJKE,ili DEVOJAKA sa ovog foruma.. :twisted:
Predpostavljam da su mu dosadile teme poput ove njegove.. 8)
Jel to tacno Kojote :?: :!: :wink:

Molim doticnog da na pojasni sta je ovim postom hteo da kaze..... :roll:
...To meni nabacujete a? :? :roll:
HeElleeen, sHto vrishtish toliko!? Pa i ti si ZHENSKO!!! Ako se mi zenkice ne razumemo :shock:
A ti perspektivna forumashice, opasno se lozuckam na
tvoj nick - zavoDIVLJA - mmmmmmm 8)
To, da se lozuckam, e - je tacno, Ajversonko moja! :wink:


.....Meni nabacujes :?: :!: :wink:
 
Не вриштим, Којоте, сестро слатка, само сам била малко изненађена. Ал,ко што рече, разумећемо се ми, можемо заједно да хекламо или да размењујемо рецепте! :) :wink:
 
Lexa:
A to lagis :?: :?: :?:
To lagite :?: :?
...Jos uvek stojim kad piskim, Lexicee, ne brinuckaj! Shaluckaju se, sa mnom, ove shashavice
8) :wink:
Elem:
pokusavam da pricam ( mnogo otvorenije, mnogo dublje ) o ozbiljnim, o strasnim, savremenim vezama koje - to je sve uocljivije - pocinju da nicu na nasem a ipak nekom novom tlu, i prerastaju u osnovnu zivotnu nedoumicu; pobednicka sila "nezavisne" zene uperena protiv ( stare ) slike "nezavisnog" muskarca. Naravno da ocekujem vasu punu saradnju, drage moje savremene zenke. I muzjaci - naravno.
Budite odlucne i hrabre. DAJTE OGOLJENU ISTINU. Ja cu je dati. Bez romantike i patetike. Strast, sto vise prave strasti!
- Osporiti, ogoliti, sto vise, pobednicku SLIKU "nezavisnog" muskarca...nista lakse nego UPRAVLJATI MUSKARCEM!?!
- Dovesti u sumnju pobednicku SILU savremene ZENKE!?!
KO TO TAMO UPRAVLJA?! I ZASHTO? Ko koga yebe?!...
 

Back
Top