Internet huligani

Ja sam internet hugligan... nemam hrabrosti da lomim farove na policijskim vozilima u stvarnosti, pa zato napadam i smaram ovde sve na šta naidjem. A i svidja mi se forum jer vidim da puno ljudi ima razumevanja za moja visoko sofisticirana umetnička dela... pre je bila oda... uskoro očekujte sonet... predivna ljubavna priča, puna nabujalih emocija i scena od kojih ćete osetiti toplinu u srcima... mmmm i sad se ježim kad pomislim...

I'LL BE BACK
 
Puno ih ima na fejsbuku,krstarici,youtube,sta mislite o njima? Svoj bes iskazuju po netu,jer nemogu u RL..?

Normalno. Pa normalno da ce na netu, zamisli da sam ja rekla u rlu neke stvari koje sam ovde ljudima rekla, ili bi me pljunuli, ili bi me ubili od batina ili bi me doslovce ubili.
Zato je forum jos i bolja stvar, gotovo anarhija, bezakonje totalno :twisted: samo sto eto, ne mozemo stvarno da se tucemo :(
 
ja npr. ne shvatam te internet huligane ni ič

što ne nađu džak i ne boksuju ga već kao bes iskazuju kuckajući ljutite postove, vređajući i sl. ?

pa osobe koje su razumne nikad neće biti uvređene njihovim "komentarima", jednostavno će ih ignorisati, ugasiti komp i izaći u rl.
 
Sto bih volio kad bih imao tu mogucnost da vidim kako izgleda svaki od onih koji se junace po youtube-u. Kakvih manijaka ima na politickim snimcima to je strasno, sta su ti ljudi sve u stanju da napisu da ukoliko su zaista svi takvi, mene bi bilo strah da izadjem napolje.

Mada vecina ljudi koji pisu takve komentare su samo mastoviti, posto u RL nijesu tolike junacine, a na internetu pisu pod pseudonimima, pa im se moze da prijete da se svadjaju.

Ima toga i na facebook ali tamo ti stoji ime i prezime, pa je to minorno u odnosu na youtube, mada i tamo pisu pod laznim imenima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top