Mladicevi dnevnici jasno pokazuju da su ratovi u Hrvatskoj i BiH vodjeni iz Srbije

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.686
Ratni dnevnici, audiozapisi i drugi dokazi koji su u veljači pronađeni iza tajnog zida u kući Ratka Mladića u Beogradu jasnije povezuju Srbiju s ratovima u Hrvatskoj i BiH, piše ugledni The New York Times.

"Stručnjaci kažu da zapisi i snimke puno jasnije povezuju Srbiju s ratom. U njima se navode brojni sastanci sa Slobodanom Miloševićem, koji je uvijek inzistirao na tome da su akcije vojske bosanskih Srba i srpskih pobunjenika u Hrvatskoj bili spontani lokalni događaji", stoji u članku naslovljenom "Podaci o balkanskim ratovima pronađeni u kući osumnjičenog".

Da su dokumenti vrlo bitni potvrdio je NY Timesu i glavni haški tužitelj Serge Brammertz. "To je jedan od najvažnijih paketa dokumenata koje smo primili na sudu", kazao je Brammertz te dodao kako se rijetko dobiva toliko informacija od "tako središnjeg lika". Autentičnost tih dokumenata već je potvrdio Haški sud.
________________________________________________________________________

Sve je vise potvrda da je agresija vodjena iz Beograda. ;) Obruc se steze.
 
Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:

Ево ти одштету.
images
 
Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:

Zaboravljas osnovnu stvar RATNI ZLOCIN NE ZASTAREVA. Pa prema tome i ja sam za to da se tuzbe ne povlace. Hrvatskoj najvise odgovara vansudsko poravnanje. PORAVNANJE cega? Ustaskog genocida i takozvane agresije, pa to ni najveci valjak ne moze PORAVNAT.
 
Zaboravljas osnovnu stvar RATNI ZLOCIN NE ZASTAREVA. Pa prema tome i ja sam za to da se tuzbe ne povlace. Hrvatskoj najvise odgovara vansudsko poravnanje. PORAVNANJE cega? Ustaskog genocida i takozvane agresije, pa to ni najveci valjak ne moze PORAVNAT.

Tako je, Hrvati nek plate odsetu za genocid u 2 sr a onda da pricamo o "agresiji"
 
Jest dambome . Kakvea izmisljotina ti Mladicebvi dnevinici .

A dnevnici Tereze Kesovije , jasno ukazuju da su hrvati vampiri i decoubice .
Какви сад дневници Терезе Кесовије? :neutral:

Можда и Че Геварини из Боливије, други, до сад непронађени део...? :lol:
 
Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:

Sused ,dobices ono sto dobise i muje,m..da od labuda.:lol:
A prica oko ovih dnevnika je totalno suplja.
Neka obavestajna sluzba se jako potrudila da ih dobro odradi.
Pitanj je koliko ce to nekom drugim zemljama (poput Francuske prijati)?
 
Poslednja izmena:
Zaboravljas osnovnu stvar RATNI ZLOCIN NE ZASTAREVA. Pa prema tome i ja sam za to da se tuzbe ne povlace. Hrvatskoj najvise odgovara vansudsko poravnanje. PORAVNANJE cega? Ustaskog genocida i takozvane agresije, pa to ni najveci valjak ne moze PORAVNAT.

Tako je, eto slazemo se, mi vas tuzimo za sve sto nam padne na pamet, tuzite i vi nas, i onda tko sto na sudu dokaze. ;)

Cist racun, duga ljubav. A vi ste duzni ohoho.
 
Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:
А што опет ми да вас вадимо из буле?
Вадите се сами.
:mrgreen:
 

Back
Top