Grci zele nezavisnost u Juznu Albaniju

A koliko ima gradova u CG i koliko stanovnika?

Andjelce, lepo je da si opet aktivna.

U poslednje vreme se desava jedna cudna pojava, Bugari se masovno pojavljuju na forumima Albanije, Makedonije, Srbije, Rumunije (ne i Turske, tamo verovatno ne smeju).

Teznja je da prikazu da svuda ima Bugara u velikom broju kao nacionalne manjine.

Nisam verovao kada sam citao da tvrde da u Albaniji zivi 100000 Bugara.

Naljutili su cak i rumunskog ambasadora u Tirani koji je reagovao da je vrstan poznavalac Balkana i istorije i da u Albaniji sve skupa ne zivi vise od nekoliko bugarskih porodica.
 
Andjelce, lepo je da si opet aktivna.

U poslednje vreme se desava jedna cudna pojava, Bugari se masovno pojavljuju na forumima Albanije, Makedonije, Srbije, Rumunije (ne i Turske, tamo verovatno ne smeju).

Teznja je da prikazu da svuda ima Bugara u velikom broju kao nacionalne manjine.

Nisam verovao kada sam citao da tvrde da u Albaniji zivi 100000 Bugara.

Naljutili su cak i rumunskog ambasadora u Tirani koji je reagovao da je vrstan poznavalac Balkana i istorije i da u Albaniji sve skupa ne zivi vise od nekoliko bugarskih porodica.


Koliko bre? 100 000? :eek::zcepanje:
I smesno i zalosno u isto vreme.
Na koga te podseca otvarac teme? Sta mislis ciji je klon?
 
Slika iz Tirane.

24274981.jpg

:lol::hahaha::rotf:
 
Andjelce, lepo je da si opet aktivna.

U poslednje vreme se desava jedna cudna pojava, Bugari se masovno pojavljuju na forumima Albanije, Makedonije, Srbije, Rumunije (ne i Turske, tamo verovatno ne smeju).

Teznja je da prikazu da svuda ima Bugara u velikom broju kao nacionalne manjine.

Nisam verovao kada sam citao da tvrde da u Albaniji zivi 100000 Bugara.

Naljutili su cak i rumunskog ambasadora u Tirani koji je reagovao da je vrstan poznavalac Balkana i istorije i da u Albaniji sve skupa ne zivi vise od nekoliko bugarskih porodica.

 
Otkud znam, ko će ih prebrojat

Zike, ima li Bugara u Crnoj Gori, ovih dana ide njihova prica da ih svuda ima i to u velikom broju?

Negde sam citao da ce drzati teritoriju od Crnog mora sve do Jadrana ali ne mogu da pronadjem taj sajt.

U svakom slucaju nemoj se iznenaditi da cujes da u Crnoj Gori zivi mnogo Bugara, imaju razradjen sistem kako to rade, a ako te zanima postavicu.
 
Što je Šiptarima bajno :D
I Srbi Muslimani u Albaniji hoćeju autonomiju ;)
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/uMNdiL8230A&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/uMNdiL8230A&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
[/YOUTUBE]
 

Back
Top