Quinic program za muziku

pa de klikni na regular download :think:

evo sta izbaci:

You need to SignUp to download qunic full
Signing up lets you download qunic full at 10X the speed of regular download.
Get the file you want at blazingly fast speeds.

i izbaci dole nize neku formu u kojoj upisujes podatke medju kojima su i broj kartice itd..

kontam ja tebe i da bi to trebalo ici, ali mi se ovo cini kao neka mirror stranica..:dontunderstand: da nema gdje drugo za skinuti:dash:
 
nije za pustanje muzike. produciram hiphop, inace radim u reason 4, od 2ice do 4ke sam sve prosao i vidim neke nedostatke koji su mi potrebni. qunicom sam se susretao ranije i ima stvarno preprejeben zvuk, jednostavan za koristenje, kul efekte, za semplove je bog i batina, sve sto je potrebno da se napravi jedan beat i da se uradi master na njemu ima. reason ima naravno dosta toga cak puno vise nego qunic, ali nekih 60% stvari nikad na njemu nisam ni koristio jer je program za sve vrste muzike, a sto se tice sempliranja radis preko sikvencera i to nije bas to, nemas one slike audio fajla da znas tacno gdje si. qunic sa druge strane je izricito za sempliranje na cemu se i bazira moj rad. qunic sam palio jednom kod kolege jednog i ostao ocaran, ali nije imao cd nit ista, valjda je isto dobio od nekog pa vratio. e sad mozda razumijes koliko mi treba:neutral::neutral: stvarno ne mogu skontati da nesto nema na internetu, sve mora biti negdje...izludjujem se par dana vec trazeci po nekim glupim stranicama koje me bacaju nigdje..:dash:
 

Back
Top