Hrani kera da te ujede

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.419
Vučić tvrdi da Dačić instruira Šešelja!

Jedan ministar je nagovorio monstruma Šešelja da kaže da sam ja izmislio priču o atentatu na Nikolića, tvrdi Vučić i objašnjava da se radi o ministru koji je razgovarao sa Šešeljem dok je davao intervju Pressu


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Vučić+tvrdi+da+Dačić+instruira+Šešelja!.html

-----------

Ovaj Vucic je dno dna. Mesto da se pokrije i cuti on i dalje blati onoga ko ga je politicki stvorio.

Da mu nije bilo Seselja bio bi jedan totalni anonimus i nebitan lik i on i Nikolic , i mesto da su mu makar zahvalni sto im je dao poverenje i napravio od njih politicare, oni nastavljaju da laju ujedaju i pljuju

Dno dna :thumbdown:
 
Ne znam vise za koga da glasam :(

898937049478b1f58134c2580859794_big.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Dačić: Čuo sam se sa Šešeljem samo jednom

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić negirao je danas da je sa Vojislavom Šešeljem dogovarao medijske napade na Srpsku naprednu stranku (SNS) i dodao da je sa liderom radikala kontaktirao samo jednom u proteklih godinu i po dana

Dačić je novinarima u Palati Srbija rekao da ne zna na koga misli funkcioner SNS Aleksandar Vučić i dodao da je sa Šešeljem razgovarao samo jednom pre nekoliko dana,
u trenutku kada je obavljao intervju sa novinarom lista Preš.

On je rekao da, ukoliko mu neko ne veruje, može da traži listinge Šešeljevih ražgovora iz Haškog tribunala.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ačić:+Čuo+sam+se+sa+Šešeljem+samo+jednom.html
 
Ја ћу за Коштуницу.
Шта сам данас чуо ко је кога школовао и ко је кога довео.ма, боље да скратим језик, да ти се смучи све.

Ма, Николић и Вучић су што би рекли овде оне комшије - "пушионе"
 
Vučić tvrdi da Dačić instruira Šešelja!

Jedan ministar je nagovorio monstruma Šešelja da kaže da sam ja izmislio priču o atentatu na Nikolića, tvrdi Vučić i objašnjava da se radi o ministru koji je razgovarao sa Šešeljem dok je davao intervju Pressu


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Vučić+tvrdi+da+Dačić+instruira+Šešelja!.html

-----------

Ovaj Vucic je dno dna. Mesto da se pokrije i cuti on i dalje blati onoga ko ga je politicki stvorio.

Da mu nije bilo Seselja bio bi jedan totalni anonimus i nebitan lik i on i Nikolic , i mesto da su mu makar zahvalni sto im je dao poverenje i napravio od njih politicare, oni nastavljaju da laju ujedaju i pljuju

Dno dna :thumbdown:

Za ovo napisano si u pravu.Ali, nemoj zaboraviti da hrvatski vojvoda cinkari ljude u 'Olandiji za ratne zločine.To ni Milošević nije radio.
O žutoj bandi i sps-u ne bih pisao,svi znamo da su ova dvojica koje si pomenuo zbog malo opštinske vlasti okrenuli priču 180 stepeni.Mrsko mi ali moram da priznam da je Čeda rom dosledniji u svojim stavovima od bivših radikala..
 
Колико је таквих примера у политици и не само у политици, свуда.
Стварно је неумесно рећи за некога у кога се до јуче клео - монструм.
Испада глуп и незахвалан у друштву....

Очито га неко јако лоше саветује.
 
Za ovo napisano si u pravu.Ali, nemoj zaboraviti da hrvatski vojvoda cinkari ljude u 'Olandiji za ratne zločine.To ni Milošević nije radio.
O žutoj bandi i sps-u ne bih pisao,svi znamo da su ova dvojica koje si pomenuo zbog malo opštinske vlasti okrenuli priču 180 stepeni.Mrsko mi ali moram da priznam da je Čeda rom dosledniji u svojim stavovima od bivših radikala..
И то би било то...
 
13.05.2007
Srpska radikalna stranka predstavila je danas najnoviju knjigu Vojislava Šešelja "Rimokatolički zločinački projekat veštačke hrvatske nacije".
"Kada je pisao svoju `Ideologiju srpskog nacionalizma` Šešelj je mislio da je to vrhunac njegovog rada, ali sada je potpuno uvjeren kako je zaokružio naučni pristup problemima sa kojima se srpski narod suočava, posebno u razgradnji srpskog nacionalnog bića i izmišljanju novih nacija, koje su služile samo za razaranje srpstva i uništavanje srpskih država", naveo je Vučić.

Vučić je rekao kako Šešelj u knjizi govori o vezi Vatikana i Rimokatoličke crkve sa svime što se zbivalo na prostoru bivše Jugoslavije, ne samo 90-tih godina, nego od 1941. godine do danas.

"U ovoj knjizi Šešelj navodi da Vatikan i Rimokatolička crkva, uz povremenu podršku SAD i drugih zapadno-europskih sila, pokušavaju na svaki način razoriti srpsko biće i uništiti svaku srpsku državu na Balkanu", rekao je Vučić.

И шта мисли сада,некадашњи генерални секретар,јесу ли успели?
 

Back
Top