o cemu pricati sa devojkama?

ne_dam_se_ja_lako

Zainteresovan član
Poruka
187
znaci ova tema nema veze sa muvanjem ili sa prvim sastankom,imam pitanje,o cemu devojke razgovaraju tj. koje su im zanimljive teme za pricu znaci posle par meseci veze devojka insistira da vise razgovaramo,ali da to ne budu prazne price,mislim moze i to ali znate na sta mislim...stvarno mi je potrebna pomoc!! devojke oglasite se,hvala...
 
znaci ova tema nema veze sa muvanjem ili sa prvim sastankom,imam pitanje,o cemu devojke razgovaraju tj. koje su im zanimljive teme za pricu znaci posle par meseci veze devojka insistira da vise razgovaramo,ali da to ne budu prazne price,mislim moze i to ali znate na sta mislim...stvarno mi je potrebna pomoc!! devojke oglasite se,hvala...

pa moras da pratis sta se desava u svetu oko tebe...da pratis sta je aktuelno...evo,sada na primer,mozete o fudbalu...pa o politickoj situaciji u izraelu..posle mozete o globalnom zagrevanju,to je uvek aktuelno...to su teme koje ribe prosto obozavaju...
 
znaci ova tema nema veze sa muvanjem ili sa prvim sastankom,imam pitanje,o cemu devojke razgovaraju tj. koje su im zanimljive teme za pricu znaci posle par meseci veze devojka insistira da vise razgovaramo,ali da to ne budu prazne price,mislim moze i to ali znate na sta mislim...stvarno mi je potrebna pomoc!! devojke oglasite se,hvala...

Napisi mi pesmu, molila je, i nisam znao da li cu umeti.
Voleo sam je tako lako, i tako sam tesko to znao da pokazem.

I onda, odjednom, na rasporedu mladeza na njenim ledjima,
kao tajnu mapu,
pokazala mi je u koje zvezde treba da se zagledam...

I tako, eto ti pesma, ludo jedna...
Napisi joj pjesmu :)) ....Gdje je nestala spontanost?Zar ne poznajes dovoljno djevojku sa kojom si,pa ne znas o cemu da pricas sa njom?Za ljude koji se vole i tisina je lijepa,neka vrsta komunikacije sa dodirima,pogledima,osmijexom...:heart:
 
Ако не знаш о чему да разговараш са девојком, нешто у тој вези озбиљно фали.
Мислим, ако немате заједничких тема, интересовања, на чему се заснива таква веза? На кревету?


Да не испадне да само прозивам (искрено се надам да ти је стварно стало до те девојке), да пробам мало и да помогнем. Интересовања су индивидуална, девојка није серијски производ, па да се по форумима тражи одговарујући кључ. Покушај да се заинтересујеш за њене проблеме (у људској природи је да желе да разговарају о њима), хобије, итд, тј пробај да је третираш онако како би третирао било ког свог блиског пријатеља.
 
da prica o fudbalu,picckama,fudbalu i da je zajjebava za kevu?losa ti kombinacija...
kapiram da joj se to ne bi svidelo...

Или су ти пријатељи ограничени ко струјомер, или си тежак давитељ. :p

Пријатеља гледаш да не смараш оним што га не занима, не фураш зајебанцију због које ћеш да попијеш леви кроше (с девојком је опуштеније, буде само шамар)...
 

Back
Top